Письменник Вадим Пепа пропонує унікальну книгу

З глибокою вдячністю вшановую пам’ять Володимира Дмитровича Бондаренка. Народжений 4 грудня 1952 року в селі Охиньки Прилуцького району Чернігівської області подав руку такому ж селюкові з Драбова на Черкащині. Свій свого пізнає здалека. Закономірно.

Володимир Бондаренко – депутат Верховної Ради України 7-го скликання від блоку Віктора Ющенка «Наша Україна». Добродійний голова правління Благодійного фонду «Рідна оселя» профінансував 2019 року видання моєї книги «Віч-на-віч з вічністю». Тираж – 500 примірників.

Свого часу було заявлено, що «російська література «вийшла із «Шинелі» Миколи Гоголя. Моє ж видання – глибокого занурення в тему культурологічна полеміка з професором історії та директором Українського наукового інституту Гарвардського університету Сергієм Плохієм. Він 2015 року опублікував у Нью-Йорку книгу «Plokhy S. The Gates of Europe a History of Ukraine». З дещо зміненою назвою «Історія України від скіфських воєн до незалежності» Книжковий «Клуб сімейного дозвілля» в Харкові 2015 року видав цей твір нечуваним накладом – 10 тисяч примірників. 2018 року видання було відзначено Національною премією України імені Тараса Шевченка. Якісь відгуки, рецензії на мої очі не потрапляли. Якщо піти за словом Великого Кобзаря, «ніхто й не лайне». Це й спонукало мене на полеміку з авторитетним автором – такого ж обсягу, як у С. Плохія. Як мовить українська народна приказка, «віз і нині там». Цілковите замовчування важливого, як на мій розсуд.

Поминаючи Володимира Дмитровича, якому не судилося дожити до свого сімдесятиріччя, пропоную допитливим безкоштовно книгу «Віч-на-віч з вічністю». Вкажіть, кому надіслати та зазначте, що витрати за доставку берете на себе.

Знаменитий французький письменник Оноре де Бальзак, автор серії романів і повістей «Людська комедія» свого часу провіщав: «Є дві історії: офіційна історія, брехня, а потім таємна історія, де справжні причини подій». Осмислюю «справжні причини подій», хоч це й дається нелегко. Мобільний зв’язок – 0505425410.

Вадим Пепа, лауреат Літературно-Мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара, Фундації Українського вільного університету імені Воляників-Швабінських (США).

Фото на головній сторінці: картина відомого українського художника Олександра Мельника.

Статті Вадима Івановича Пепи на сайті “Український репортер:

Like

Like

Вадим Пепа

Журналіст, письменник


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *