“Вожді сліпих” благословлять убивць. Роздуми письменника

Державна дума РФ одностадно, за винятком одного, що утримався, проголосувала за вторгнення в суверенну Українську Державу. Начебто «захищати російськомовних». Змигують повідомлення, що Путін, коли прочитав послання від Зеленського, розлютився: «Я їх усіх знищу».

Телевізійники в Україні ніби змовилися з московськими. Замовчують, ні пари з вуст про те, що окупанти дослухаються, хто ж із тих, яких поголовно знищують, російськомовні чи україномовні. Звіроподібні вдираються в квартири в містах і в хати в селах, ґвалтують дівчат, малолітніх дітей а то й хлопців, знущаються, убивають, обчищають чужі помешкання до нитки. Грабують, хапають без розбору все, що потрапляє на очі – від ноутбуків до унітазів і навіть до собачих будок.

Само собою напрошується запитання. Чи притягнуто в РФ до кримінальної відповідальності хоч одного – хоча б на показ – мародера, злочинця, шкурника, шкуродера, шкуролупа? То хто ж благословляє «всіх знищити», не питаючи про національність? Для декого бездоганні російськомовні – чеченці з прозвиськом «кадировці», мобілізовані з Дагестану, Бурятії та подібні до них зрусифіковані…

І які ж можуть бути сумніви щодо Геноциду українського народу? Ще відколи Ісус Христос застерігав і застерігає: «Вони сліпі, вожді сліпих, а коли сліпий веде сліпого, то обидва впадуть у яму». Нехай би там як скоріше опинилися призвідці кривавої бійні, жахливішої та стократ безумнішої від фашистської навали.

Вадим Пепа, письменник.

Редакція

Редакція “Українського репортера”