Як символи та знаки впливають на боротьбу українців з московією. І чому ми – нація переможців

УкРАїна – земля Бога Сонця. УкРАїнці – внуки ДажБога. Ми – нація Переможців!

Як часто ми задумувалися над тим, що таке символи, знаки, звідки вони походять, їх роль в житті людини, нації (етносу), суспільства, держави?

Що таке знаки Зодіаку, державні символи країни і чому вони різні у народів світу? Як символи і знаки використовували окремі історичні особи і які наслідки це мало не лише для їх країн, а й для людства в цілому? Чи задумувалися ми в сутності назви своєї країни, нації (етносу),змісту їх життя, планетарної місії? Врешті-решт, хто МИ (люди) – Є на планеті Земля? Хто Я ЄСМЬ сам?

Не претендуючи на істину в останній інстанції (нею був, є і буде вічно САМ ТВОРЕЦЬ), з урахуванням життєвого досвіду, знаннями, даними моїми вчителями по життю та отриманої від Вселенського Розуму інформації, спробую відповісти на поставлені запитання.

УкРАїна – земля Бога Сонця,
УкРАїнці – внуки Дажбога

Почну з крайнього, воно, на мою думку, – головне… Хто МИ – УкРАїнці (як етнос, нація) Є? Хто Я (укРАїнка, укРАїнець –донька, син своєї нації) ЄСМЬ? Букви РА і цих словах написані великими літерами не випадково – це Вселенський (Божий) символ.

УкРАїнці, укРАїнка, укРАїнець – похідне від слова УкРАїна. Головне в цьому слові – РА. Що ж воно означає?
РА – це БОГ Сонця (СВІТЛА) – ДажБОГ (Сонячний Бог) – ТВОРЕЦЬ ВСЕСВІТУ!

ДажБОГ — сонячний Бог всіх слов’янських родів (московити до цих родів не мають ніякого генетичного відношення!).Бог Сонця, Світла, Добра, син Сварога, син Неба (буквально «дай Бог», тобто податель (подавець) добра, багатства, Бог-подавець, дарівник, отже Бог достатку).У народі називався ще Дайбог, залишки назви є у вигукові «дай Боже» як відгомоні первісної жертовної трапези, до того ж із варінням меду; вигук зберігся понині в ритуальних обрядах та при розпиванні напоїв з меду; у колядках приспів: «Ой дай Боже!», а також вираз «дати на Боже», тобто «жертвувати на церковні потреби».
В Іпатіївському літопису від 1114 рокузаписано: «Єго же наричають Дажьбог. Солнцецарь, син Сварогов, єже єсть Дажьбог».

Називаючи наших пращурів «Дажбожими онуками», автор «Слова о полку Ігоревім» виокремлює Дажбога як верховне божество, під всемогутньою силою якого було все небо — найвища цитадель Всесвіту.
Зображення Дажбога було в пантеоні князя Володимира на Старокиївській горі. Вважався родоначальником руського народу (нинішнього українського, а не московського!). У «Слові о полку Ігоревім» русичі звуться його внуками: «Погибашетъ жизнь Даждь божа внука».

Дажбог вважався подателем благ, насамперед достатку та врожаю. Деякі дослідники навіть через це вважали його божеством дощу, проте сонячна символіка Дажбога є незаперечною.

«На початку Бог (Дажбог – Авт.) створив Небо та землю. А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло. І побачив Бог світло, що добре воно, і Бог відділив світло від темряви. І Бог назвав світло: День, а темряву назвав: Ніч» (Книга Буття – М. 1:3).

Бачимо, що для Бога було дуже важливо відділити світло від темряви. Адже Сам Бог є Світло. Це свідчить нам про намір Бога, щоб темрява була переможена Світлом.

У Євангеліє від Івана читаємо слова Ісуса Христа: «Я світло для світу. Хто йде вслід за мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя» (Ів. 8:12). Про Ісуса також читаємо, що Іван Христитель «прийшов на свідоцтво щоб засвідчити про Світло, щоб повірили всі через нього. Він тим Світлом не був, але свідчити мав він про Світло» (Ів. 1:7-8).

Прихід Господа Ісуса Христа на цю грішну землю був описаний словами пророка Ісаї: «Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерті, Світло засяє над ними!» (Іс.9:1).

Сподіваюся, розумієте, що мета з’явлення Божого Сина в людській подобі, полягала в тому, щоб просвітити людські серця і душі та показати людям їх гріховну, темну і злу природу.

Ніхто про це в фашистській нацистській Московії не задумувався. Опитування, проведене в москальській федерації в кінці березня, засвідчило, що 83% московинів ПІДТРИМУЮТЬ війну путіна в Україні. Патріарх РПЦ Кіріл (агент КДБ під псевдонімом «Михайлов») благословив путіна на війну проти України і знищення українців.

Світло як фізичне явище

Сила світла — відношення світлового потоку, до тілесного кута, в межах якого проходить цей потік. Одиниця вимірювання в системі SI: кандела (кд).
Сила світла джерела, що випромінює у всі напрямки, обчислюється за формулою: I = Ф/4п,де Ф – повний світловий потік джерела;π – число Пі.
Сподіваюся, що фізику не забули і знаєте, що сили темноти, сили джерела темноти і одиниці вимірювання темноти НЕ існує!То, як темнота зможе перемогти Світло?
УкРАїна – це кРАїна – територія,дана нам БОГОМземля для процвітання і розвитку, яка належить укРАїнцям, господарями якої можуть бути лише укРАїнці, а неякісь зайди-москалі, загарбники, агресори…

«І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі! І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння, нехай буде на їжу це вам! І земній усій звірині і всьому птаству небесному, і кожному, що плазує по землі, що душа в ньому жива, уся зелень яринна на їжу для них. І сталося. І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно!» (Книга Буття 1).

УкРАїна – кРАїна – це територія (земля) БОГА Сонця (СВІТЛА) – ТВОРЦЯ ВСЕСВІТУ!
УкРАїнці (укРАїнка, укРАїнець) – внуки ДАЖБОГА – Бога Сонця (СВІТЛА) – ТВОРЦЯ ВСЕСВІТУ!
Нагадаю, укРАїнці – внуки ДАЖБОГА пережили Першу світову війну, три голодомори (1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 рр.), втративши загалом понад 12 мільйонів українців.

УкРАїнська нація вижила і вийшла переможцем у Другій світовій війні, під час якої втрати (включаючи військових і цивільних) склали понад 14 000 000 українців. Це – 20% від загальносвітових людськихвтрат (71 000 000 чоловік).

Нас нещадно русифікували, асимілювали, робили з нас «єдину спільноту — совєцкій народ» і «єдіний братскій народ».
Але ми залишилися укРАїнцями (внуками Дажбога) і здобули свою незалежність, завдяки нашому українському нездоланному Духу, Вселенську Суть якого ми лише зараз починаємо розуміти і усвідомлювати!

Приклад – оборона Маріуполя, Харкова, інших міст! Цього не здатні зрозуміти ніхто у світі, окрім укРАїнців. В повному оточенні, нескінченні штурми, бомбардування, обстріли ракетами, важкою артилерією, без світла, тепла, постачання, але захисники б’ються так, як НЕ ЗДАТНА жодна армія світу і колективний боягуз НАТО – зоопарк страусів і пінгвінів, наляканих путінським гавканням!

УкРАїнці без зброї, лише з державними прапорами, співаючи Гімн УкРАїни, зупиняють ворожу бронетехніку і виганяють москалів-нацистів з своїх міст.

У цьому ПЕКЛІ ординської Московії МИ НАРОДИЛИСЯ ВОЇНАМИ СВІТЛА на планеті Земля, відчули, що ми – ВНУКИ ВЕЛИКОГО ВСЕМОГУЧОГО ТВОРЦЯ ДАЖБОГА!

А це значить, що ТВОРЕЦЬ (ДАЖБОГ) з нами! Так, хто ж тоді нас, ВОЇНІВ СВІТЛА – ВНУКІВ ДАЖБОГА може перемогти? Якийсь карлик-недопалок путінчи його дика ординськамосковія-моксель? Не робіть мені нерви, як кажуть в Одесі.

Сьогодні всесвітнім безумцем, руйнівником, дияволом, антихристом є кривавий кремлівський карлик з чорною душею, син «блудниці» путін, а центром світового Зла постала нацистська Московія (вонючаМоксель), яка вчиняє черговий геноцид укРАїнців.

14 квітня Верховна Рада 363 голосами визнала дії нацистської Московії та її армії геноцидом укРАїнського народу і закликала міжнародну спільноту засудити воєнні злочини та злочини проти людяності, що скоюють москальські окупанти і загарбники.

Звертаю увагу на число 363, цифри якого в сумі складають 12. Розділивши це число на три, ви отримаєте Вселенський цифровий символ 444 (12 складається з трьох четвірок – 4+4+4 = 12).

Про значення цього Божественного цифрового символу – читайте далі і ви зрозумієте чому я акцентував на ньому увагу.

Москалі не розуміють, що вони (як вселенське зло) ніколи не переможуть Добро, символом якого є УкРАїна. Москальська темрява неспроможна закрити Світло, яким на планеті Земля є УкРАїна!
УкРАїнська нація – нездоланна і непереможна! УкРАїнці – це нація ПЕРЕМОЖЦІВ!

Детальніше –в статті «Вселенський дух українців – воїнів світла. Роздуми щодо майбутнього нашої країни», опублікованій 27 березня 2022 року виданням «Український репортер».

Палаюча «Москва»

5 квітня я опублікував статтю під заголовком «Українська операція “Лють меча О(а)рея”: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію»

Процитую короткий фрагмент статті: «Бійцям «Українського СМЕРШУ» наказ: після виявлених у Бучі, Ірпені, Гостомелі злочинів, вчинених проти мирного населення, ніякого жалю і пощади до рашистських нелюдів-виродків НЕ ПОВИННО БУТИ! Ні до поранених, ні до контужених, ні до тих, хто здається в полон і молить пощади!

ЗНИЩУВАТИ, ЗНИЩУВАТИ, ЗНИЩУВАТИ у будь-який доступний спосіб, де тільки можна, без пощади і жалю!!!

Починаємо українську операцію «ЛЮТЬ МЕЧА ОРЕЯ»: масове безжальне «полювання» (сафарі) і жорстку «рибалку» на російських фашистів-нацистів по всьому світу!
Додаткові інструкції для проведення акції тотального знищення і утилізації російських фашистів-нацистів отримаєте окремо. Виконувати неухильно!

Влаштуємо головорізу-м’яснику Путіну до 25 квітня палаюче свято в Москві і нагадаємо йому скільки разів вона була спалена».

«Вселенський цифровий символ 444»

Через вісім днів сталося те, що сталося…Встановлено, що о 06:52 за київським часом (сума цифр: 6+5+2 = 13) 13 квітня двома новітніми ракетами українського виробництва «Нептун» був нанесений смертельний удар по ракетному крейсеру «Москва».

Так палала «Москва». Поки що крейсер. Наступною горітиме столиця Московії.

Відео, як горіла «Москва» див. тут:

У момент нанесення ракетного удару крейсер знаходився за 80 морських миль від Одеси і 50 миль від узбережжя, між островами Зміїний і Севастополем (суму цифр: 8+5 = 13).

Зверніть увагу на числа: 13 – дата (місяць квітень), 13 – точний час (київський, години і хвилини), 13 – відстань (морські милі). Ми маємо три числа 13, кожне з них в сумі = 4 (1+3). Загалом три четвірки – «Вселенський цифровий символ 444».

Якщо ви звернете увагу на повну дату спалення і потоплення «Москви» – 13.04.22, то легко побачите, що в ній присутні ті ж три четвірки – цифровий символ 444. Число дня 13-е – сума 1+3 = 4, місяць квітень – 04-й, рік – 22-й (2+2 = 4).

Це дуже потужна цифрова комбінація, яка має сприятливе значення в тому, що ви робите, особливо, коли захищаєте свою Батьківщину від агресора, боритесь зі злом, кривдою, відстоюєте правду, справедливість. Символ 444 свідчить про те, що у людини (країни) не один Ангел Хранитель, а відразу кілька невидимих захисників.

Тому перемоги іуспіх будуть супроводжувати укРАїнців і УкРАїну абсолютно у всьому. Досить прикласти трохи зусиль, витримки і сили волі – і ми (укРАїнці і УкРАїна) отримаємо все, чого бажаємо! Важливо лише, щоб наші бажання були благими, щоб ми діяли в інтересах Добра, Правди, Справедливості, Любові.
Хто такі укРАїнці і ким є УкРАїна, яка наша місія і проти кого ми боремося і за що – ви тепер знаєте!

Коротко про одну подію, яка зв’язана з антихристом путінимі Вселенським законом чисел (в народі зветься нумерологія).

У вас не виникало запитання, чому саме 24.02.22 «кривавий кремлівський карлик з чорною душею»розпочав повномасштабну воєнну агресію (війну) проти УкРАїни?
Чому «воєнний злочинець» війну назвав брехливо «спеціальною військовою операцією»?
Чому з уст «головоріза-м’ясника» мета війнизвучала «благородно»?

Вранці 24 лютого (після масового ракетного і артилерійського удару та бомбардувань мирних міст і повномасштабного вторгнення російських військ в Україну) кривавий кремлівський карлик цинічно заявив:

«Мною прийнято рішення про проведення спеціальної військової операції. Її мета – захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму. І для цього ми будемо прагнути демілітаризації та денацифікації України. А також передання до суду тих, хто вчинив численні криваві злочини проти мирних жителів…».

Він також додав, що вся відповідальність за можливе кровопролиття «буде цілком і повністю на совісті правлячого українського режиму».

Також путін пригрозив іншим країнам, які намагатимуться втрутитися уситуацію, що «відповідь буде негайною і призведе до таких наслідків, про які ви досі не знали».

«Ми готові до будь-якого розвитку подій. Усі необхідні рішення прийняті. Сподіваюся, я буду почутий», – наголосив кремлівський антихрист.

На перше запитання, думаю, ви й самі знайшли відповідь після прочитаного про символи. У даті (день, місяць, рік) 24.02.22. – початок масштабної війни проти України також присутні три четвірки – 444 як і в даті спалення і потоплення «Москви»–13.04.22. (число дня – 13, сума 1+3 = 4;місяць – 04; рік – 22-й, сума 2+2 = 4) – цифровий символ 444.

Так чому ж Путін уже ЗАЗНАВ не лише геополітичної земної поразки,а головне – Вселенської, не зважаючи на те, що дата (24.02.22) початку ним повномасштабної агресивної війни проти УкРАїни має сильну цифрову комбінацію з трьох четвірок – 444?

Як я уже зазначав, за Вселенським закономтри четвірки – 444 повинні сприятитому, хто розпочав свою справу під цим цифровим символом, щоб успішно її завершити. Окрім того символ 444 свідчить про те, що ця особа і очолювана нею країна, суспільно-політична, релігійна, фінансово-бізнесова та інша структура повинні мати декількох ангелів-охоронців.

Так чому ж згоріла і пішла на дно «Москва» разом майже з усім екіпажом,чому крейсер і екіпаж не врятували ангели-охоронці?

Вибираючи дату повномасштабної агресивної війни на знищення укРАїнців і УкРАїниантихрист путін радився зі своїми шаманами і екстрасенсами. Я впевнений, що дата початку війни, яка була ним визначена на 22.02.2022 і мала також символ 444, за наполяганням його чаклунів була перенесена на 24.02.2022, де також присутні три четвірки (444). Шаманів лякалодзеркальне відображення цих чисел в даті 22.02. – 2022.

Про ритуали, які «кривавий кремлівський карлик з чорною душею» (як і його кремлівський попередник деспот Іван Грозний)постійно вчиняє зі своїми шаманами-чаклунами, я писав не раз.

Наприклад, у статтях, опублікованих «Українським репортером»: «Ворога треба знати в обличчя. Хто він, Путін»

«Скажемо: «Ні!» страху і паніці. Золотоверхий Київ хрестив ординську Москву, він її і «відспіває»

Після обрання путіна втретє президентом мені стало відомо, що щорічно “чорні” шамани, чаклуни і церковники проводять на сакральних місцях (знаю де, в тому числі і в Криму, перед кожним його приїздом на півострів) відповідні ритуали, щоб возвести путіна в сан «Вселенського Володимира Великого — Володаря Світу».

У січні 2020 року я публічно заявив, що представники Світлих Духовних Сил (яких я знаю) не дадуть путіну стати «Вселенським Володимиром Великим». Він ніколи не буде «Володарем Світу!».

На початку січня 2022 року в ефірі програми «Руно» на Апострофі TV карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські розповіла, що на президента Московії путіна працюють 13 сибірських шаманів, які забезпечують йому дуже серйозний рівень особистого захисту, захисту його здоров’я та особистого життя. За її словами, до допомоги магії вдаються багато політиків.

«Але путін у нас персонаж особливий, тому що на путіна працює не один шаман і не два, а всі 13 сибірських шаманів. До карпатських мольфарів можна прирівнювати хіба що сибірських і тибетських шаманів. Тому це дуже серйозний рівень як захисту, особистого захисту путіна, так і захисту його здоров’я, його особистого життя», – пояснила Магдалена Мочіовскі.

Вона додала, що перш за все завдання будь-якого мольфара, шамана – створити навколо людини сильне біоенергетичне захисне поле, яке його захищатиме.

«Тобто неможливо буде цій людині завдати магічних атак, наприклад, навести порчу, зробити людину хворою. Наступне – можна за допомогою цього енергетичного бар’єру людину закрити так, що її думки ніхто не зможе прочитати», – розповіла жінка.

За словами мольфарки, якщо і знайдеться шаман, який зможе пробити це захисне поле, незабаром воно знову відновиться. Вона додала, що московини з давніх-давен зверталися до шаманів, тому і путін, на її думку, користується їхньою допомогою. Вона також розповіла, як може поєднуватися християнство, приналежність до якого демонструє путін та звернення до чаклунів.

«Завжди шамани, що володіли чорною магією, прикривалися церквою. На жаль, це відбувається і донині. Ви приходьте до відьми, вона каже, що вона відьма, але її кабінет обкладений іконами. На це я відповідаю – двом царям не служать. Або Богу, або дияволу. Ці дві речі несумісні», – наголосила Магдалена Мочіовські.

За її словами, «ті шамани, які працюють на путіна, здебільшого працюють зі стихіями, із природними стихіями. І вони працюють із демонічними істотами. Тобто це не обов’язково буде верхній ешелон із дияволом. Є багато демонів, їхні види, є спеціальна наука, яка називається демонологією. І, звичайно, викликаються ці демони і у такому плані працюється з демонами», – пояснила вона.

«Я вважаю особисто, що путін підписав контракт, так само як і до нього це робив Гітлер, як до нього робив Наполеон і багато інших видатних полководців, видатних діячів історії, які продаючи свою душу і підписуючи контракт своєю кров’ю з дияволом, отримують певні послуги, тобто одержують те, що вони просять», – каже вона.

На запитання, чи путін підписав контракт кров’ю, вона відповіла: «Я навіть у цьому не сумніваюся».

Нагадаю, керівник фракції ЛДПР в Державній Думі Жириновський18 березня 2018 року заявив, що президента Московії путіна народ обрав«Верховним правителем всієї планети Земля, керівником, начальником семи мільярдів громадян планети».

Сьогодні Жириновський уже чекає кривавого карлика «всієї планети Земля» на святковий концерт Кобзона, який відбудиться на крейсері «Москва» на дні Чорного моря.

Тому, яку б дату початку агресивної загарбницької війни проти укРАїнців і УкРАїни не обрав антихрист путін і його чорні шамани-чаклуни, смердюча Московія і кривавий кремлівський карлик приречені на ПОГИБЕЛЬ!

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ! Цифровий Символ 444 буде приносити успіх і перемогу ЛИШЕ тому, у кого бажання є СВІТЛИМИ і БЛАГИМИ, що він не прагне нашкодити комусь, а діє лише в інтересах Добра, Правди, Справедливості, Любові, а значить в інтересах ТВОРЦЯ Всесвіту.

В іншому разі цей Символ 444, який має безмежну Божественну силу повертається БУМЕРАНГОМ до того, хто його запустив – до «кривавого кремлівського карлика з чорною душею». До крейсера «Москва» – уже вернувся…

Як звучить Вселенський закон Бумеранга слухайте тут:

Божественна сила «Нептуна»

Від прицільного влучання українського «Нептуна» детонували боєприпаси крейсеру, стався величезної сили вибух і пожежа в середині «Москви». При президенті Путіні крейсер «Москва» горів так, як Москва палала у 1547 році за часів царя Івана ІV – тричі у квітні і один раз у червні.

Через великі пробоїни в лівому борту і майже повне вигорання в середині «Москва» пішла на дно.
Напередодні, 12 квітня Укрпошта випустила марку на знак вшанування героїзму українських прикордонників з острова Зміїний у двох номіналах. Марка «Русскій воєнний корабль , іді…! Слава Україні!» і марка «Русскій воєнний корабль , іді…! Героям слава!».

Москва, пішла «на Х*Й!»

Урочисту презентацію з погашення провели одночасно в багатьох містах України, а спецпогашення штемпелями АРК, Севастополя і Херсона – у Києві.

Звертаю увагу на дату випуску і погашення марки – 12.04.2022.

Що ви бачите? Туж саму комбінацію трьох четвірок – «Символ 444».

13.04.22. марки були подаровані (урочисто вручені) всім учасникам спецоперації, які брали участь у спаленні і потопленні «Москви». І знову та сама трійка четвірок – «Символ 444». Число дня – 13-е (сума 1+3 = 4), місяць квітень – 04-й, рік – 22-й (сума 2+2 = 4).

Впродовж трьох діб тема знищення «Москви» не сходила зі шпальт вітчизняних і світових видань, була топовою темою телевізійних шоу, дискусій різноманітних експертів і т. д.

Новини і дискусії на цю тему мене, по великому рахунку, не цікавили. Що повинно було статися з Москвою/«Москвою» до 25 квітня (24 квітня велике Світле православне свято – Великдень) я знав ще 5 квітня, коли опублікував статтю«Українська операція «Лють меча О(а)рея»: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію».

Як і знав, що відбувалося з перших хвилин атаки на «Москву». Я чекав, чи появиться стаття, в якій могли просліджуватися символи (символізм) того, що трапилося з крейсером «Москва» і пожежами в Москві 1547 року чи іншими подіями, пов’язаними з ними…

Після загибелі флагману ЧФ Московії, я отримав масу телефонних дзвінків, в тому числі від журналістів, з проханням пояснити, що я мав на увазі, коли 5 квітня у зазначеній статті написав (ще раз нагадаю):

«Влаштуємо головорізу-м’яснику Путіну до 25 квітня палаюче свято в Москві і нагадаємо йому скільки разів вона була спалена. Додаткові інструкції для проведення акції тотального знищення і утилізації російських фашистів-нацистів отримаєте окремо. Виконувати неухильно!».

Запитуючим рекомендував прочитати виданий в 2011 році роман письменника Максима Шахова «Підірвати «Москву» (москальською «Взорвать «Москву»), де він описав вигадану спробу українських сил знищити крейсер.

Нагадував одну із заповідей наших пращурів оріїв-русичів (русинів):«Світом управляють символи і знаки».
Журналістам пропонував слідкувати за рекламою подальших подій у квітні. Чекав, хто з них торкнеться теми «символів».

Символ — хранитель таємниці

Древні філософи говорили, мова символів має щонайменше сім ключів розгадки і розуміння. Це означає, що існує принаймні сім різних підходів до одного й того ж символічного матеріалу, і за кожним з них приховано різний зміст і значення: все глибші й глибші, які належать до різних граней існування і до різних наук, але завжди доповнюють одне одного. Якщо нам розкривається одне значення символу, на цьому наша робота не скінчується — навпаки, вона тільки починається.

Розгадуючи одну загадку, ми насправді піднімаємо лише найпершу, зовнішню вуаль, яка приховує за собою інші вуалі та інші таємниці.

Сім символічних ключів — сім вуалей великої єгипетської богині Ісиди; відкривши одну, ми лише розуміємо, що вона веде до іншої вуалі, до іншої загадки, яка ховається за нею. Мова символів сама по собі є великою загадкою.

Мудреці давнини вчили, що кожен символ стає хранителем не лише тієї актуальної для нас частини Істини, яку ми спроможні осягнути на певному етапі свого життя залежно від наших здібностей, прагнень і духовних пошуків. Він також охороняє ту таємничу, сокровенну частину великої Мудрості, яка лишатиметься для нас вічною загадкою, бо чим більше ми намагатимемось її розгадати, тим більше вона ховатиметься, даючи нам дуже корисний урок: чим більше ми пізнаємо, тим більше розширюється коло Непізнаного. Чим більше ми знаємо, тим дужче усвідомлюємо, скільки лишилося ще невідомого, чого ми негідні і поки що не можемо зрозуміти.

Таким чином, кожен символ є хранителем Таємниці, за якою ховається ще одна Таємниця, і ще одна… і так до нескінченності.

Першим кроком до розуміння потаємного змісту символів стає пробудження в нас деякого передчуття, яке ще нічого не пояснює, нічого не стверджує і не заперечує, а лише вбирає те, що відбувається довкола, і поступово веде до формування у нашій душі конкретніших образів, уявлень і припущень. За кожним передчуттям іде нове передчуття, ще одне, і ще одне… Це ланцюжок без кінця. Насправді робота з символами — це ціле мистецтво, в якому однаковою мірою поєднуються інтуїція і розум.

Заповіддю оріїв користувався і китайський філософ Кунфу-цзи, відомий на Заході як Конфуцій, який жив у 551 – 479 роках до нашої ери: «Знаки і символи управляють світом, а не слово і закон».

***

На третій день після підпалу і затоплення «Москви» світ побачила очікувана мною стаття. Мені було приємно її читати. Статтю опублікував мій давній друг, відомий журналіст, головний редактор «Українського репортера» Леонід Фросевич. Вона вийшла під заголовком «Путін, Кучма і крейсер «Москва».

Стаття починається: «А назва ж яка символічна! Москва.
«Как много в этом звуке
Для сердца русского слилось!
Как много в нем отозвалось…»

Справді «много»… Це навіть гіперзвук. Бо спалахне й Москва, разом з усім своїм «думським» чортовинням, різним ординським кодлом та кремлівським зміїним кублом…
Особливо виділимо 2001 рік, коли 29 липня в Севастополі відбувся помпезний морський парад з нагоди… Дня ВМФ Росії. А в ньому узяли участь бойові кораблі росії та України (це ж треба було комусь придумати таку дурницю, а по суті шкідницький захід!) Парад приймали два президенти – путін і Леонід Кучма. Вони почергово побували на флагманських крейсерах – «Москві» та на українському кораблі «Гетьман Сагайдачний».
Саме тоді, 29 липня на борту «Москви» путін підписав «Морскую доктрину Российской Федерации». «Этот документ определяет национальные интересы страны, как одной из ведущих морских держав мира», – клепали язиками московитські пропагандисти.

Символічний корабель, що не кажіть. Виходить, що разом із крейсером український «Нептун» «потопив» і «Морскую доктрину Российской Федерации».
Після того, як «Москва» забулькала на дні в кремлі заявили, що будуть переглядати «Морскую доктрину…»
Певний символізм є і утому, що того дня, під час святкування у Севастополі за програмою “Морскаямощь во славу России” глядачі побачили сценарний номер “День Нептуна” з військовими акцентами. А було ось що – Кучму і путіна привітав Морський цар з русалками.
З морської води вийшли «33 богатирі» – це були бойові плавці чорноморского флоту. Про це диво московитська преса в репортажах сповіщала: «Онинастроены мирно, а операцию по уничтожениюусловного противника сегодня провели ракетные катера и палубнаяавиация…».
У 2022 році ця морська банда вже не була налаштована мирно – вбивала мирних українців.
Але 29 липня 2001-го Кучма і путін аплодували Морському цареві Нептуну. І ось 13 квітня 2022-го Нептун помстився путіну – розтрощив ракетами оте велике металеве «корито» імперського флоту».

Супер! Ще раз дякую другу Леоніду за публікацію і настійливо рекомендую читачам прочитати її.
До написаного Леонідом Фросевичем додам історичні події і дати, які символічно пов’язані з Москвою – столицею ординського московського ханства (царства) і нинішньої Московії та крейсером «Москва».

Сподіваюся, зрозумієте, чому саме 5 квітня я написав у своїй статті фразу: «Влаштуємо головорізу-м’яснику Путіну до 25 квітня палаюче свято в Москві і нагадаємо йому скільки разів вона була спалена.

Заглянемо в минуле на 475 років…
В 1547 році у Москві з квітня по кінець червня була серія пожеж.
12 квітня виник пожар, в якому за добу в районах старої Москви згоріло дві тисячі торгових лавок, гостинних дворів і житлових будинків. Був пошкоджений Богоявленський монастир, згоріли Соляний двір і Нікольський монастир.(12 квітня 2022 року була випущена і погашена тепер всесвітньо відома марка «Русскій воєнний корабль, іді наХУЙ!», на якій зображений крейсер «Москва»).

19 квітня 1547 року в Москві згорів житловий квартал за Яузой.
25 квітня 1547 року в Москві сталася сама велика пожежа, в результаті якої вогонь знищив приблизно 8 тисяч будинків, загинуло понад 400 москалів.

21 (за деякими джерелами – 24) червня 1547 року Москву охопив новий «великий пожар». Упродовж двох днів у вогні опинилися Арбат і Кремль, не згорілі частини Китай-міста після пожежі 12 квітня, Тверська, Дмитровка і М’ясницька. Згідно літописним джерелам, в пожежі загинуло 1700 осіб.

В пожежах простолюдини звинуватили дядю царя Івана ІV – боярина Юрія Глінського, якого 26 червня 1547 року забили на смерть камінням. В Москві почалося повстання, погроми. 29 червня натовп пішов в село Воробйове, де від пожеж ховався 17-річний цар Іван ІV, його дружина Анастасія і брат Юрій. В люті натовп був готовий вбити царя. Молодий цар пішов на переговори і пообіцяв відставку родича – воєводу Михайла Глінського. Натовп розійшовся

Священник Сільвестр, який був серед близького оточення Івана ІV, переконав царя, що пожари – «гнів Божий», який впав на Івана за його неправедні вчинки. Тому масових страт учасників повстання не було. Після затишшя бунту Іван ІV наказав арештувати і стратити лише організаторів повстання.
Придушення повстання спрямувало молодого царя до встановлення абсолютної влади. В народі він був прозваний Іван Грозний, настали часи його Опричнини.

Іван Грозний правив московським князівством, а потім московським царством як самодержавний правитель-тиран 37 років. Московія була залита кров’ю масовими жорстокими стратами.

За рахунок загарбницьких воєн Іван Грозний збільшив територію московського царства майже на 100%, з 2,8 млн кв. км до 5,4 млн кв. км. До завершення його царювання Московія (Моксель) стала розміром більше всієї решти Європи. За даними московських вчених, Іван Грозний був отруєний.

Згідно з соціологічним опитуванням 2016 року абсолютна більшість москалів (71%) позитивно оцінила роль Івана Грозного в історії, 65% з них – підтримують ідею встановлення йому пам’ятника.

Путін при владі 24 роки (директор ФСБ, секретар Ради безпеки, прем’єр-міністр, президент). Створив свою Опричнину – військову національну гвардію (Росгвардія) в кількості 340 тисяч військовослужбовці, яку очолює його ланцюговий пес генерал армії Віктор Золотов – один із бандитів злочинного угрупування Петербургу, який очолював особисту охорону Путіна.

Нагадаю, що воєнну агресію Путіна проти України підтримує 83% московинів.
Не вбачаєте схожості між царем-деспотом Іваном Грозним і нинішнім головорізом-м’ясником Путіним?
Як на мене, не вистачає останнього штриха– раптової смерті кривавого карлика путіна!

Москва – столиця і «Москва» –
флагман ЧФ Московії…

Ракетний крейсер «Москва» (тактичний номер 121) – флагман ЧФ Московії. Склад екіпажу 510 осіб, в тому числі 66 офіцерів. Став широковідомим після атаки 24 лютого на український гарнізон на острові Зміїний під час повномасштабного вторгнення ЗС Московії в Україну, коли на пропозицію здатися крейсер отримав відповідь «Русский военный корабль, иди НАХУЙ!».

Після отриманих пошкоджень і пожару «Москва» пішла ще глибше на три букви – на ДНО!

Будівництво розпочато 5 листопаду 1976 року на суднобудівному заводі імені 61 комунара міста Миколаєва (Україна). Спущений на воду 27 липня 1979 року, введений в експлуатацію 13 грудня 1982 року у складі ЧФ СРСР. При закладці крейсера мав назву «Слава», але після списання протичовнового крейсера «Москва» у листопаді 1996 року успадкував його ім’я та став флагманом ЧФ Московії.

У серпні 2008 року крейсер «Москва» брав участь у російсько-грузинській війні і перебував у територіальних водах Грузії.

Військову агресію проти Грузії Московія розпочала 8 серпня 2008 року – цифрова дата 08.08.08, в якій присутній подвійний символ 444/444. Війна, розпочата під таким символом, неминуче приведе до загибелі того, хто її розпочав.

Запущений московським загарбником 08.08.08. бумеранг війни повернувся йому 13.04.22. Вселенським цифровим символом 444 «Месника», який спалив і відправив на дно крейсер «Москва». На черзі столиця нацистської Московії – Москва!

У другій половині 2015 року крейсер очолював постійне оперативне з’єднання ВМФ Московії в Середземному морі, де своїми засобами ППО прикривав російську авіабазу «Хмеймім» в Сирії.

21 квітня 2020 року крейсер став на доковий ремонт в окупованому Севастополі на судноремонтному заводі «Морський індустріальний комплекс».

Після ремонту командир крейсеру «Москва» капітан 1-го рангу Купрін Антон Валерійович особисто доповів Путіну, що крейсер після планового ремонту приступив до несення бойової служби в Чорному морі і готовий вбивати українців.

З початку повномасштабного вторгнення Московії в Україну крейсер провів артилерійську атаку острова Зміїний перед висадкою москальського десанту. Брав участь в регулярних показових імітаціях підготовки до висадки морського десанту.

14 квітня (повна дата 14.04.22 – знову символ 444) о 10 годині 14 моряків з крейсера «Москва» були доставлені на швидкісному катері до Севастополя, де їх на причалі пересадили до машин швидкої допомоги і відвезли до шпиталю.

На борту флагмана Чорноморського флоту РФ «Москва», який затонув ввечері 14 квітня внаслідок українського ракетного удару, загинули понад 450 російських військових разом з капітаном Антоном Купріним, – повідомили телеграм-канали.

«Капітан 1 рангу командир крейсера «Москва» Купрін Антон Валерійович загинув на борту флагмана Чорноморського флоту Росії. Саме за його наказами з крейсера здійснювався обстріл крилатими ракетами українських міст», – повідомили у Telegram-каналі Новини Збройних сил.

Загибель майже усього екіпажу підтвердили також радник президента України Олексій Арестович і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За повідомленням екс-депутата Держдуми Іллі Пономарьова, за його уточненими даними, кількість врятованих моряків з крейсеру «Москва» склала 58 осіб із штатної чисельності екіпажу в 510 чоловік. Решта – 452 особи загинули.

За висновками експерта з питань військово-морських сил Саттона, вирахувані ним через супутникові знімки та російське офіційне відео, більше половини екіпажу крейсера загинуло, вціліло приблизно 220 осіб (90 офіцерів і 130 моряків), які 16 квітня вишикувалися на плацу в Севастополі для зустрічі з командуючим

Юрій Бутусов, проаналізувавши російське відео, на якому буцім то був екіпаж крейсеру, перед якими виступав (чомусь без звуку) главком ВМФ Московії Євменов, прийшов до висновку, що екіпаж «Москви» загинув майже в повному складі.

За моїми конфіденційними даними, 453 моряків і офіцерівзагинули від вибуху або заживо згоріло під час пожару і пішли на дно з «Москвою».

Наступної ночі після затоплення крейсера Московія завдала мстивого ракетного удару по цеху та адмінбудівлі українського заводу, що виробляв ракети «Нептун», якими була спалена і знищена «Москва».
Після знищення «Москви» у Московії залишилося два крейсера цього проекту: «Маршал Устинов» (Північний флот) та «Варяг» (флагман Тихоокеанського флоту). Рекомендую командуванню крейсера «Варяг» задуматися над своїм майбутнім і долею «Варяга». Сподіваюся, що справжню історію (а не видуману) свого попередника – бронепалубного «Варяга», 1899 року народження, офіцери і матроси нинішнього ракетного крейсера «Варяг» знають.

Рекомендую екіпажу сучасного «Варяга» ніколи не воювати проти України і не появлятися в Чорному морі біля берегів України. Українські «Нептуни» нагадають вам історію в районі острова Пхамільдо при прориві до Порт-Артуру 9 лютого 1904 року. Появитесь – залишать навіки на дні Чорного моря рядом з «Москвою» і там, разом з Кобзоном,будете співати «врагу не сдается наш гордый «Варяг»…

Крейсер «Москва» був не лише флагманом ЧФ Московії і гордістю москальських моряків. Він вважався «вбивцею авіаносців США». Для Московії крейсер «Москва» був символом непереможностіімперії як ведучої морської держави світу. Він вважався «володарем» морів і океанів південної півкулі Землі. Якщо Москва – столиця імперії, то крейсер «Москва» – імператор ВМФ Московії.

Дві протикорабельні ракети «Нептун», які спалили і потопили «Москву», – українського виробництва.
Український «Нептун» одним залпом ЗНИЩИВ все те, чим вважався непереможний крейсер «Москва»!

З точки зору Вселенського символу – спалення і потоплення крейсеру «Москва» є набагато трагічнішим для Московії, ніж якби дві ракети «Нептун» вразили безпосередньо Кремль. Це крах московської імперії – центру світового Зла. Це смерть самого антихриста – «кривавого кремлівського карлика з чорною душею» путіна.

Смерть антихриста путіна

Крейсер «Москва» був збудований на суднобудівному заводі в Миколаєві. Його породила Україна. Він став зрадником і вбивцею українців.

Пригадуєте безсмертну повість Миколи Гоголя «Тарас Бульба».

За вчинення сином Андрієм зради (перехід на сторону ворога) його батько Тарас Бульба, дивлячись у вічі сину, сказав: «Я тебе породив, я тебе і вб’ю!». І застрелив (фрагмент із фільму див. тут: 

Нептун – бог морів і океанів, головний його атрибут – тризуб.

Малим Державним Гербом (державним символом) України є ТРИЗУБ.
Сьогодні УкРАїнський ТРИЗУБ спалив і потопив «Москву»!
Завтра – знищить всю Московію (Моксель)!
Золотоверхий Київ хрестив ординську Москву, він її і «відспіває».
Ще Лесь Гончар зазначав: «Росію погубить ненависть, яку вона розпалює в собі, – ненависть до України».
Чому Господь прокляв смоковницю?
Уважно, вдумливо прочитайте Євангеліє від Марка: «В’їзд у Єрусалим; проклін смоковниці; про силу молитви».

Я наведу лише ті положення тексту, які, на мою думку, мають пролити світло на наше питання.

«1: …вони зблизились до Єрусалиму, до Витфагії і Витанії, біля Оливної гори…
12: Наступного дня, коли вони виходили з Витанії, зголоднів.
13: Побачивши здалека смоковницю, вкриту листям, приступив, чи часом не знайде чогось на ній, та, підійшовши до неї, окрім листя, не знайшов нічого, бо ще не була пора смоков.
14: І озвавшися, промовив до неї: Нехай ніхто повіки не споживає плоду з тебе! А учні його чули це.
20: Проходивши… вранці, вони побачили смоковницю, всохлу від кореня.
21: Тоді Петро, згадавши, каже йому: Учителю, дивися, смоковниця, що ти прокляв, усохла.
22: Ісус же у відповідь сказав їм: Майте віру в Бога.
23: Істинно кажу вам, що хто скаже цій горі: Двигнись і кинься у море, та не сумніватиметься у своїм серці, лише віруватиме, що станеться те, що каже, – то буде йому так.
24: Тому й кажу вам: Усе, чого будете просити у молитві, віруйте, що одержите, – і буде вам так…».
***
Ісказав Ісус: « Я є лоза, а ви—галуззя. Той, хто перебуває в Мені, а Я в ньому, дає врожай багатий. А без Мене ви не зможете нічого вдіяти. Якщо ж хто не залишиться в Мені, то буде подібний до відрізаної галузки: її викинуть, і вона зів’яне. Люди збирають сухе галуззя, кидають його у вогонь і спалюють його» (Євангеліє від Івана: 15:5–6).

Впевнений, що прочитавши ці слова сьогодні,Ісус сказав би, що саме їх Він мав на увазі, колиговорив: «Люди збирають сухе галуззя, кидають його у вогонь і спалюють його» і коли Він прокляв смоковницю — і та засохла. Щоби ті, які це бачили, повірили і завдяки цій події пізнали майбутнє,Ісус і прокляв смоковницю, згідно із законом Божим, щоби надалі не було на ній плоду…

Переконаний, що вищезазначений текст «… отныне и во веки веков пусть сгинет росия и московия – гниль на Древе Жизни, раковая опухоль на теле Земли» стане молитвою для людей доброї волі, в серцях яких є БОГ.
***
На завершення.

Як говорив герой відомого фільму «запам’ятовується останнє…». Запам’ятайте ці дати в цифрах, їх послідовність і «пізнаєте майбутнє, яке чекає на вас»:

20.04.2022.
22.04.22.
24.04.2022.
28.04.2022.

СЛАВА УКРАЇНІ!
СМЕРТЬ МОСКОВІЇ – РАКОВІЙ ПУХЛИНІ НА ТІЛІ ЗЕМЛІ!

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,
Герой України,
генерал-лейтенант СБУ
народний депутат України 2-6 скликань,
член ПАРЄ (2006-2010)

 

 

 

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань