Вселенський дух українців – воїнів світла. Роздуми щодо майбутнього нашої країни

Доля президентів, урядовців, народних депутатів, політиків, партійних функціонерів – мені байдужа. Душа хвилюється за майбутнє України як незалежної Держави і Української нації, сином якої я, мої діти і онуки є.

Як писав духовний батько українців Тарас Шевченко:
«Та не однаково мені,
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять…
Ох, не однаково мені».

Гляньмо в загальному на історію нашої нації. Хіба ви не помітили, що будь-яке її починання закінчувалося успіхом? Хіба ви не вірите, що у всіх її звершеннях проявляється Вселенський Розум (Бог)? Хіба ви сумніваєтесь, що її доля знаходиться в руках Великого Всемогучого Творця (Бога)?
І знаєте чому? Ключовими СЛОВАМИ світогляду наших предків (оріїв-русів) були: «ВОЛЯ» і «ТВОРЧІСТЬ».

Вони жили за Вселенським законом: «ПРОЦВІТАННЯ (РОЗВИТОК) – В ГАРМОНІЇ», за своїми звичаями і традиціями, які залишили своїм нащадкам українцям як Заповіти. Про це я написав п’ять років тому у статті «Ми – не брати…» (газета «Україна молода» за 29.03.2017).

Щоб ЛЮДИ (нації, країни, держави, різні їх утворення) розвивалися і процвітали, вони повинні жити в ГАРМОНІЇ з природою, між собою, з сусідами. НЕ зазіхати на чуже. Матеріальне НЕ повинно бути ціннішим Духовного…

СЛОВО БОЖЕ (грц. Логос — Λογος) — одне з імен Ісуса Христа. Про Слово Боже сказано в Євангелії від Іоанна: «На початку було Слово, і Слово було у Бога, і слово було Бог» (Ів.1:1). «Бог є Любов» (1. Ів.4:8).
Слово Боже — «Світло Отця, Слово великого Ума, що перевершує всяке слово, Вище Світло найвищого Світу, Єдинородний Син, Образ Безсмертного Отця і Печать Безначального, Сяючий разом з великим Духом, добрий цар, імператор світу, Податель, Творець всього, що є і буде», — говорить св. Григорій Богослов.
Слово Боже іменується Єдинородним Сином Божим, оскільки Воно у вічності народжується Божественним Розумом, Богом-Отцем, «оскільки має Його Розум що його народжує, існуючий сутнісним чином, тобто Отця» (св. Максим Сповідник)..

Сподіваюся, що тепер ми розуміємо Божественну силу СЛОВА і зміст Вселенського Закону…

Притча про гірчичне зернятко –
Сила віри у власні сили

Нам, українцям, НЕОБХІДНО УСВІДОМИТИ В СОБІ ВЛАСНІ СИЛИ, подібно гірчичному зернятку, самому крихітному із всього насіння, яке володіє такою вірою, що коли виростає, стає більше всіх злаків і стає деревом, в гілках якого ховаються птахи.

Вдумайтесь глибше в питанні про розмір гірчичного зерна і відношення його до віри.

Ісус у одній з притч про Царство Боже уподібнює його до цього зерна: “Царство Небесне подібне до зерна гірчиці, що його людина взяла, та й посіяла на своєму полі; воно, хоч і найменше з усіх зерен, та коли виросте, стає більшим за всю городину і стає деревом, так що прилітають птахи небесні й гніздяться на його гілках” (Матвія 13:31-32).

Притчею про гірчичне зернятко Ісус хотів показати, що важлива якість, а не кількість віри. Він запевняє: «Коли будете мати віру, як гірчичне зерно, скажете цій горі: Перейди звідси туди! – і вона перейде; і нічого не буде для вас неможливого. [І все, що попросите в молитві з вірою, – одержите]» (Євангеліє від Матфея 17:20; 21:21-22).

В Євангелії від Марка: «Коли хто цій горі скаже: Зрушся і кинься в море, – і не буде сумніватися у своєму серці, але буде вірити, що станеться згідно зі сказаним, – то так і буде йому» (11:23).

Точно так і легеньке макове зернятко, і могуча смоковниця, будь-яка луковиця, травинка і насіння дерева усвідомлюють в себе сили виразити велике. Всі вони володіють точним уявленням зображення того, що повинні виразити. Ми також повинні мати в собі точне зображення того, що хочемо виразити. Потім ми повинні підвергнути його внутрішньому вдосконаленню і вивести цю досконалість на світ. Без внутрішнього поштовху до вдосконалення не розквітне ні одна квітка.Ще хвилину назад брунька була пліснявою свого стебла, але вартувало їй провести внутрішнє самовдосконалення, і вона розквітла гарною квіткою.
Зерно, яке потрапило в грунт, повинно пожертвувати собою для росту, розвитку і розмноженню. Точно так же і ми повинні пожертвувати собою для власного розвитку. Як зерно розриває свою оболонку, так і ми повинні розірвати свою оболонку особистості і почати необмежений ріст. По завершенню внутрішнього самовдосконалення ми станемо такими ж прекрасними, як розквітлі квіти.

Якщо нація повністю розвила в себе СВІДОМІСТЬ ТВОРЦЯ, то щоб вона не зробила, все піде на користь ЛЮДСТВУ; тому що джерело і душа будь якого уряду (президента) ховається у свідомості людей, яким він (президент, уряд) управляє.

Замість Духовного – тлінне матеріальне…

На превеликий жаль, наша Нація допустила низку великих помилок. Причина в тому, що з отриманням безкровної незалежності 24 серпня 1991 року, вона до кінця не усвідомила свого ДУХОВНОГО значення (як наприклад, поляки, литовці, латвійці, естонці, свого часу – євреї…) і більшість українців погрузло в аморальному злодійському матеріальному збагаченні, відкинувши Духовність.
Ми забули, що СВОБОДА, не окроплена кров’ю НАЦІЇ, – НІЧОГО не варта…

Поки ЕТНІЧНІ УКРАЇНЦІ чубилися між собою, виясняючи хто з них патріот і гетьман («де два українці – там три гетьмани»), представники НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН (0,2%від населення країни) стали ОЛІГАРХАМИ. Вони ЗАВОЛОДІЛИ національними багатствами (цілими галузями народного господарства і природними ресурсами), телеканалами, радіо, пресою. СТВОРИЛИ політичні проекти (партії, виборчі блоки). ПОБУДУВАЛИ мафіозно-кланову систему державної влади, яку тримають у себев пуках (гаманці) і ПРИВЛАСНИЛИ Україну…

Українське видання журналу Forbes 12 березня 2021 року оновило рейтинг мільярдерів України і з’ясувало: статки більшості олігархів значно ЗРОСЛИ за минулий рік. Найбільше порівняно з червнем 2020 року, коли журнал публікував тогорічний рейтинг найбагатших людей України, розбагатів Рінат Ахметов. І тоді він був на першому місці серед найбагатших громадян України – але в 2020-му його статки оцінювали в 2,8 мільярда доларів США, нині ж у 7,6 мільярда.

Так само зберіг друге місце й Віктор Пінчук. Його статки зросли до 2,5 мільярда доларів із 1,4 мільярда минулого року.

Третій нині, Костянтин Жеваго, піднявся відразу на це місце з минулорічного сьомого. Його статки нині оцінюють у 2,4 мільярда доларів, минулого року це було 1,1 мільярда.

Такий самий швидкий стрибок угору в багатстві здійснив і Ігор Коломойський – із восьмого місця на четверте. Тепер його активи становлять, за оцінками, 1,8 мільярда доларів, у 2020-му був 1 мільярд.
На п’ятому місці залишився з минулого року, але теж збагатів Геннадій Боголюбов. Його статки зросли до 1,7 мільярда доларів із минулорічних 1,2 мільярда.

Дещо зросли статки і в Петра Порошенка – але значно менше, ніж у перелічених вище олігархів. Через це він упав із третього місця на шосте. Його активи нині оцінюють в 1,6 мільярда доларів, минулого року їх було на 1,4 мільярда.

Сьомим мільярдером в Україні став Вадим Новинський із 1,4 мільярда доларів в активах. Минулого року їх оцінювали в 810 мільйонів, і в списку мільярдерів його не було.

Натомість із списку мільярдерів випав Юрій Косюк. Нинішні його статки журнал не називає, 2020 року вони складали 1,1 мільярда доларів.

У подружжя Олександра і Галини Герег – 1,3 мільярда доларів на обох.

За даними журналу, сукупні статки 100 найбагатших громадян України в 2020 році становлять $31,4 млрд. Учасники сотні в середньому в 35 000 з гаком багатші за пересічного етнічного українця, чий статок Credit Suisse оцінює в $8792. В Україні на тисячу осіб припадає тільки один доларовий мільйонер. Для порівняння: у Швейцарії сумою 1 млн і більше володіє один із дев’яти повнолітніх громадян, у США – один із 13.

Як і раніше, в «українському» топ-100 лише один представник із сотні молодший за 35 років. Найстаршому – 81 рік. Черговий рейтинг ста найбагатших громадян України журнал обіцяє оприлюднити в травні.

Ми жили міфами, що «українці, росіяни (старший брат) і білоруси єдиний слов’янський братній народ», який має спільну історію, культуру, віру і повинен говорити на «єдіномрусскомязикє»…
Ми йшли навмання і керувалися обмеженими поняттями…
Ми слухали, але не чули…
Ми дивилися, але не бачили…
Ми розуміли, але не усвідомлювали ХТО МИ Є і чим є наша, Богом дана ЗЕМЛЯ…

Душа і Дух планети Земля

Ми говорили «Слава Україні», не розуміючи повного значення цього вислову.

Слава – Богиня воєнної перемоги та мисливської удачі. Одне з найголовніших і найдревніших божеств у наддніпрянських українців. З її зображенням на щитах роси (руси) ішли в бій. За припущенням деяких вчених, від імені Слава походить назва слов’ян (за П. Трощиним).

Наші пращури йшли в бій, вигукуючи «Слава!», звертаючись до Богині Слави за допомогою і удачею в бою. В наш час – «Слава!», вже немає прямого відношення до Богині Слави, але суть лишилася.

Тому, коли ми говоримо «Слава Україні!» – ми бажаємо Україні перемоги в бою, «Героям Слава» – перемоги живим героям (як славним учасникам) війни; «Слава Нації!» – перемоги нації і загибелі її ворогів – «Смерть ворогам!» І навіть, коли ми говоримо «Слава Богу» – ми бажаємо Богу перемоги у вічній війні із пітьмою.
«Слава Україні!» – це не пусте публіцистичне чи фанатичне прославляння України, як місця на політичній мапі світу.

Це бойовий клич, який заряджений Божественною силою наших предків. СЛАВА УКРАЇНІ!

Українці, почуйте, побачте і усвідомте, які дива нам вдалося звершити лише за 32 роки після майже 350 років перебування під колоніальним гнітом Російської (Совєтскої) Імперії ЗЛА:

– студентська революція на граніті (або Революція на граніті – жовтень 1990);
– проголошення Акту незалежності України 24 серпня 1994 року;
– всенародна підтримка (90,32% українців!) Акту проголошення незалежності України на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1994 року;
– проведення в день референдуму перших в історії незалежної України виборів Президента України;
– прийнята Конституція Незалежної України (26 червня 1996);
– всеукраїнські політичні акції «Україна без Кучми» (2000 – 2001);
– «Повстань Україно!» (друга половина 2002 – перша половина 2003);
– Помаранчева революція (листопад – грудень 2004);
– Революція гідності (грудень 2013 – лютий 2014);
– добровольчі батальйонизупинили на Сході України другу армію у світі, не давши їй захопити східно-південні області країни(квітень – травень 2014);
– підписана Угода про асоціацію між Україною і ЄС (27 червня 2014) і синхронно ратифікована Верховною Радою України і Європейським Парламентом (16 вересня 2014) і це в часи російської агресії;
– підписана Угода про безвізовий режим України і Європейського Союзу (17 травня 2017);
– отримали Томос про автокефалію об’єднаної Православної церкви України (5 січня 2019)– Акт про духовну незалежність України від РПЦ;
– ЗС України зупинили навалу (бліцкриг) фашистської Росії, знищивши 4 рашистських армії з 10-ти.Менш ніж за місяць після вторгнення московська орда втратила техніки і живої сили більше, ніж за 2,5 роки у війні з Ічкерією, а Радянський Союзза 10 років (!) війни в Афганістані.

Українці, згадайте:

– Українських жінок-амазонок, які за довго до появи християнства боронили свій рідний край, коли гинули чоловіки;
– Запорізьку Січ (Козацька Доба) – військовий та адміністративний центр козацтва (з середини 16 ст. – знищена російськими військами 4 червня 1775 року за непокору російській імператриці Катерині ІІ);
– проголошення 22 січня 1918 року Української Народної Республіки (незалежної вільної суверенної держави українського народу);
– Героїв Крут (300 українських спартанців);
– проголошення 30 червня 1941 року у Львові Організацією українських націоналістів під проводом Степана Бандери Акту відновлення Української Держави (у цей день в місто увійшли німецькі війська);
– вояків УПА, які воювали за незалежність України на два фронти – проти німецьких загарбників і совєцкіх окупантів. Не дивлячись на всю тодішню силу СРСР (його НКВС-КДБ, їх каральні війська і навіть, армію) вояки УПА (в якій були 14-16 річні юнаки і дівчата) вели збройний супротив до весни 1960 року. Останній бій вони дали військам КДБ 14 квітня в Тернопільській області зі словами «Слава Україні!» – «Героям слава!» (задумайтесь, що сьогодні означає цей клич?);
– Героїв Небесної сотні, які віддали життя за Європейський цивілізаційний вибір України;
– перших добровольців Майдану, які в2014 році на Східному фронті зупинили до зубів озброєну московську орду.

Українці, ми пережили Першу світову війну, три голодомори (1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 рр.), втративши загалом понад 12 мільйонів українців.
Українська нація вижила і вийшла переможцем у Другій світовій війні, під час якої втрати (включаючи військових і цивільних) склали понад 14 000 000 українців. Це – 20% від загальносвітових людських втрат (71 мільйон чоловік).
Нас нещадно русифікували, асимілювали, робили з нас «єдину спільноту — совєцкій народ» і «єдіний братскій народ».

Але ми залишилися українцями і здобули свою незалежність, завдяки нашому українському нездоланному Духу, Вселенську Суть якого ми лише зараз починаємо розуміти і усвідомлювати!

Приклад – оборона Маріуполя! Цього не здатні зрозуміти ніхто у світі, окрім українців. В повному оточенні, нескінченні штурми, бомбардування, обстріли ракетами, важкою артилерією, без світла, тепла, постачання, але захисники б’ються так, як НЕ ЗДАТНА жодна армія світу і колективний боягуз НАТО – зоопарк пінгвінів, наляканих путінським гавканням!

У цьому ПЕКЛІ кремлівського кривавого карлика з чорною душеюМИ НАРОДЖУЄМОСЯ ВОЇНАМИ СВІТЛА на планеті Земля – ВОЇНАМИ ВЕЛИКОГО ВСЕМОГУЧОГО ТВОРЦЯ (БОГА)!

А це значить, що ТВОРЕЦЬ (БОГ) з нами! Так, хто ж тоді нас, ВОЇНІВ СВІТЛА може перемогти? ТЕМРЯВА («кремлівський карлик з чорною душею»)?

Запам’ятайте – зло ніколи не здатне перемогти Добро, а темрява закрити Світло!

Поетеса ОМ-І-РА присвятила Воїнам Світла вірші під рубрикою «Меч АРЕЯ на захисті Русі-України». Наведу окремі рядки з вірша (російською):

На вечном ринге силы тьмы и Света
И лишь от вас зависит ход борьбы,
В ком Правда – это Меч, Дух – воина Света
И вам все силы Божьи даны.
Перед рассветом ночь темна, но солнцем будет
Жажда Победы, бьющая в душе,
Вы Свет Новой Зари, в Мир посланные людям,
Чтоб силы им придать на трудном рубеже.
Свобода, Истина и Справедливость –
Три Ангела, что окружают вас,
Но вся Духовная Непобедимость
В Любви, струящейся из глаз.

Світло для світу

У перший день творення матеріального і видимого світу, в якому ми живемо, Бог Творець сказав: «Хай станеться світло!» І сталося світло. І побачив Бог світло, що добре воно, – і Бог відділив світло від темряви. (1М. 1:3) Бачимо, що для Бога було дуже важливо відділити світло від темряви. Адже Сам Бог є світло. Це свідчить нам про намір Бога, щоб темрява була переможена світлом.

У Євангеліє від Івана читаємо слова Ісуса Христа: «Я світло для світу. Хто йде вслід за мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя» (Ів. 8:12). Про Ісуса також читаємо, що Іван Христитель «прийшов на свідоцтво щоб засвідчити про Світло, щоб повірили всі через нього. Він тим Світлом не був, але свідчити мав він про Світло» (Ів. 1:7-8).

Прихід Господа Ісуса Христа на цю грішну землю був описаний словами пророка Ісаї: «Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерті, Світло засяє над ними!» (Іс. 9:1).
Сподіваюся, розумієте, що мета з’явлення Божого Сина в людській подобі, полягала в тому, щоб просвітити людські серця та показати людям їх гріховну, темну та злу природу. Ніхто про це в фашистській Росії не задумувався.Опитування, проведене в РФ в середині березня, засвідчило, що 71% росіян ПІДТРИМУЮТЬ війну Путіна в Україні. Патріарх РПЦ Кіріл (агент КДБ під псевдонімом «Михайлов») благословив Путіна на війну проти України і знищення українців (дітей і цивільного населення).

Світло як фізичне явище

Сила світла — відношення світлового потоку, до тілесного кута, в межах якого проходить цей потік. Одиниця вимірювання в системі SI: кандела (кд).

Сила світла джерела, що випромінює у всі напрямки, обчислюється за формулою: I = ,
де Ф- повний світловий потік джерела;π – число Пі.

Сподіваюся, що фізику не забули і знаєте, що сили темноти, сили джерела темноти і одиниці вимірювання темноти НЕ існує!То, як темнота зможе перемогти Світло?

Не бійтесь – ми врятуємо…

Українське місто МАРІУПОЛЬ разом з українським народом сьогодні рятує цивілізацію на планеті Земля від антихриста Путіна – абсолютного планетарного ЗЛА і захищає боягузів з НАТО! Зайчики і страуси, не бійтесь – МИ ВРЯТУЄМО ваші спітнілі сідниці.

Папа Римський Франциск назвав Маріуполь «містом-мучеником».«Місто, яке носить імʼя Діви Марії, Маріуполь, стало містом-мучеником лютої війни, яка спустошує Україну. Перед варварством вбивства дітей, невинного і беззбройного цивільного населення не існує жодних стратегічних причин, якими це можна обґрунтувати: єдине, що потрібно, – це припинити неприйнятну збройну агресію, перше ніж вона перетворить міста нацвитарі», – йдеться у зверненні глави католицької церкви.

Начальник національного центру управління обороною РФ генерал-полковник Михайло Мізінцев запустив фейк (яке прізвище, такий і фейк), що «засівшимиу Маріуполі націоналістам, в Києві пропонують стати «мучениками».

Заспокою генерала: «азовці» не «мученики», вони – «ВОЇНИ СВІТЛА», які захищають свою землю, свій народ, на відміну від нього і Путіна – вбивць українських дітей…и(станом на ранок 26 березня вбито 136 дітей, поранено 199). Хай подумає генерал-фашист, яка доля може чекати дітей, онуків, правнуків Раші (коли на них впаде прокляття) за те, що зробили російські фашисти в Україні. Закон Бумеранга ніхто не відміняв…

Про «азовців», які захищають Маріуполь, поетеса ОМ-І-РА сказала в посвяті «Воину Света АндРЕЮ»:

«Ты, Душа, обращенная
К свету небесному,
Мчишься ввысь, окрыленная
От неизвестного к неизвестному.
Пусть Победа еще незримая
На пути, вместе с Богом пройденном,
Помни: ты – не судьбою гонимая,
Ты рожденная быть Света Воином!»

«Я гордий з того, що є сином Української нації, яка під час Другої світової війни, не будучи суб’єктом міжнародного права, як незалежна суверенна держава, а входила до складу колишнього Радянського Союзу, як союзна республіка, була в числі творців ООН і співавтором її Статуту. Не хочу образити російську делегацію, але Російська Федерація, яка також входила в той час до складу СРСР, як союзна республіка, НЕ БУЛА організатором і засновником ООН. Організатором і співзасновником ООН був Радянський Союз. Членом цієї організації Росія, як незалежна держава, стала лише після розпаду СРСР, проголосивши себе правонаступницею і в незаконний, шахрайський спосіб отримала членство в ООН і Раді безпеки. Такі історичні факти, а на історію, яку Росія споконвічно фальсифікує, ображатися не варто» (із мого виступу на сесії ПАРЄ 1 жовтня 2009 року, док.12018).

Я українець! – цього не відняти,
В моїй душі співають солов’ї,
Були такими мої мама й тато,
Й такими будуть правнуки мої!
(Анатолій Матвійчук)

Чи тоще буде, коли ми осягнемо глибинну ДУХОВНУ СУТЬ того, що зараз відбувається!
Якби Творець став у керівництва нашої Держави, а всі українці усвідомили, що в кожному із них Він присутній і всієдині, які б дива вони ще створили б!
Я знаю, який тріумф чекає нас, українців, коли ми пізнаємо ДУХОВНИЙ зміст «E pluribusunum»у повному його прояві.

Невже ви не усвідомлюєте, що це один із найвеличніших законів Творця: ОДНЕ ВИРАЖАЄТЬСЯ В БАГАТЬОХ, ОДНЕ У ВСЬОМУ І ДЛЯ ВСЬОГО!

Проаналізуйте історію будь-якої іншої нації. Успішно існують ті з них, які утворилися на істинно духовному усвідомленні Любові, Правди, Добра, Справедливості.Вони вижили і існують, тому що боролися за своє життя, волю і національну ідентичність, виконувалисвою місію, покладену на них Творцем.

Московія – штучна держава: крадені назва, історія, запозичені символи

Грузинський історик, професор Олег Панфілов відзначає: «Росія — це штучна держава, яка була створена в результаті окупації і завойовницьких воєн за останні 300 років, не більше, яка на величезній території насильно об’єднує народи, нічим абсолютно не пов’язані. Наприклад, що може пов’язувати чукчу і чеченця? Ні культура, ні історія, ні антропологічний тип, ні клімат — нічого абсолютно».

Учені довели, що українці та росіяни за своїм етногенезом абсолютно різні народи і їхня спільна історія за останні 350 років — це історія окупації земель та поневолення українців з боку московитів.
Московія навіть не спромоглася на власну назву для своєї держави і мови, а поцупила її в українців, тим самим привласнивши ще й нашу історію. Сталося це 22 жовтня 1721 року, коли цар Московії Петро І своїм указом проголосив Московське царство «Российскойимперией», а москвинів – «россиянами».
«Ми є народ, у якого вкрали назву» – так за пару століть означив ситуацію академік Михайло Грушевський.

Доктор історії Ярослав Дашкевич прокоментував подію розлогіше: «Московщина по суті загарбала назву Русь, яка своїм питомим змістом – етнічним, географічним, устроєвим – цілком відповідає сучасному термінові Україна… Це дало Московщині, хоча й підроблений, але все ж таки, блиск культурної, цивілізованої держави з давньою історичною традицією, з візантійсько-київською церковною метрикою».

Ідеолог комунізму Карл Маркс зазначив: «Росія, не маючи ніякого відношення до Русі і вкравши свою нинішню назву, проте — нахабно претендує на історичний спадок Русі, створеної на 800 років раніше. Проте московська історія — це історія Орди, пришита до історії Русі білими нитками і повністю сфабрикована. Саму назву Русь узурповано московитами.Росіяни не лише не є слов’янами, але навіть не належать до індоєвропейської раси.

Російське народне прислів’я говорить: «Русь и Россия — этотакая же аналогия, как море и морская свинка».

Державний герб РФ — двоголовий орел — це герб Римської Імперії з 330 року (після її розпаду — символ Візантійської Імперії).У 1497 році прийнятий як герб Московського князівства, а пізніше — Російської Імперії.
Прапор (триколор) — це плагіат перевернутого прапору Нідерландів, який став державним прапором Російської Імперії з квітня 1883 року.
Сучасний гімн РФ — це змінений гімн колишнього СРСР.

Польський президент Олександр Кваснєвський iз приводу російського гімну говорив: «Давайте завжди пам’ятати, що в Росії слова можуть бути різні, але музика — одна».

Відомий чеський письменник Карел Чапек писав: «Росіяни все навколо себе називають слов’янським, щоб потім все слов’янське називати російським. Московія була вихована і виросла в жахливій і мерзотній школі монгольського рабства».

РПЦ — це «пристанище демонів» і «служителька Антихриста», а Кіріл — диявол у рясі!

У листопаді 2018 року я опублікував статтю «Хрестовий похід» Кремля: як Московія привласнила православ’я Київської Русі та чому не хоче його втрачати» (Україна молода, 06.11.2018).

У ній я зазначив, що Російська православна церква, очолювана патріархом Кірілом, оголосила Україні «священну війну», а окупацію частини території України назвала «Хрестовим походом православ’я» і благословила президента Росії Путіна на воєнну агресію проти України і війну в Сирії.

Представники МП у Криму і на Донбасі відкрито підтримують російську агресію, брали активну участь у проведенні референдумів та проголошенні так званих «ЛНР» і «ДНР» і приєднанні Криму до РФ, закликали парафіян брати в руки зброю і вбивати українців, благословили ватажків терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» на війну проти України, надавали бойовикам пристановище в культових і храмових приміщеннях, переховували в храмах і церквах зброю.

Навіть Святогірську лавру використовували як базу для російських диверсійних груп і сховище для зброї.
Існує ціла мережа російських священиків, які є таємними агентами або кадровими офіцерами ГРУ і ФСБ РФ і активно допомагають російським військовим та їх найманцям на сході України. РПЦ МП у Києві є важливою складовою так званої «гібридної війни», яку Росія веде проти України.

Зафіксовані непоодинокі випадки, коли російські священики зі зброєю в руках перебували в лавах окупаційних військ на Донбасі й на руках мають кров українців. Були випадки, коли вони катували українських військовополонених. Священики МП відмовлялися відспівувати українських військових, які загинули у боротьбі з російським агресором.

Воістину, російська церква — це «пристанище демонів» і «служителька Антихриста», а Кирило — диявол у рясі!

Вдумайтесь лише, що вчинили політичний і релігійний психопати-маніяки президент Путін і патріарх Кіріл зі своїми співвітчизниками: громадян Росії — етнічних росіян, православних за вірою, вони послали в Україну вбивати своїх братів і сестер по вірі і крові в ім’я чергового міфу — «Вєлікой Росії» і «русского міра».
Російський історик Василь Ключевський зазначав: «Російське духовенство завжди вчило паству свою не пізнавати і любити Бога, а лише боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми священниками».

В статті я нагадав Путіну і Кірілу, що московські священики у XV столітті у незаконний (неканонічний) спосіб відділилися від Київської митрополії. Майже півтора століття Вселенський патріархат не визнавав московську церкву, називаючи її «пристанищем демонів», «служителькою Антихриста». У 1589 році, коли патріарх Константинопольський Єремій ІІ прибув до Москви, російський цар Борис Годунов ув’язнив його у монастирі й утримував доти, поки той, під психологічним тиском і залякуваннями бути страченим, не підписав грамоти про визнання московської церкви.

Відколовшись від Київської митрополії в 1589 році, московська церква в неканонічний (незаконний) спосіб отримала в 1686 році Синодальний лист, який надав право московському патріарху в порядку ікономії висвячувати Київського митрополита.

Через 332 роки історична правда і справедливість були відновлені — Україна отримала Духовну незалежність від релігійної окупації Московії і духовну перемогу над нею! 11 жовтня 2018 року Синод Вселенського патріархату прийняв історичне рішення для України: 1) скасував неканонічний Синодальний лист 1686 року, 2) відновив Ставропігію (автономію православної церкви) Вселенського патріарха в Києві, одну з його багатьох Ставропігій в Україні, які зажди там існували (тобто УПЦ КП і УАПЦ визнані канонічними), 3) визнав недійсною анафему, накладену на Філарета і Макарія та канонічно поновив їх у єпископському і священицькому сані і відновив сопричастя їхніх вірних iз Церквою, 4) приступив до надання автокефалії Православній церкві в Україні.Рішення Синоду Вселенського патріархату остаточно розвіяло імперські ілюзії і шовіністичні фантазії Москви, які не підкріплені жодним церковно-правовим документом про Україну як нібито «канонічну територію російської церкви».

Те, що так званий «перехід Київської митрополії у володіння Москви стався «не за приписами канонічних правил», Вселенський патріархат визнав ще у 1924 році. Сьогодні Синод ще раз підтвердив цю позицію.
Говорячи світською юридичною мовою, Вселенський патріархат визнав Московію злодієм (розбійником з великої дороги), який вкрав (привласнив) православ’я Київської Русі. І головний юридично-церковний (канонічний) висновок: «Скасуванням Синодом Вселенського патріархату Синодального листа 1686 року скасована адміністрація (керівництво) Московською церквою Київської митрополії і всіх єпархій в Україні», — заявив архієрей Константинопольської церкви, представник Вселенського патріархату при Всесвітній раді церков архієпископ Тельміський Іов (Геча).

«З канонічної точки зору, це означає, що сьогодні в Україні православної церкви Московського Патріархату більше не існує. Усі архієреї тепер в Україні де-факто, згідно з цим рішенням синоду, є архієреями Вселенського престолу, і вони тепер повинні чекати директиву Вселенського патріархату щодо свого подальшого існування»,— наголосив архієрей Іов.Він також пояснив, що в Україні не можуть канонічно існувати дві православні церкви. «Згідно з канонами церкви, на території однієї держави має бути тільки одна православна церква», — зазначив Іов.

Тепер, згідно з церковними правилами й канонами, РПЦ є сектою, незаконною релігійною організацією, а не канонічною церквою, яку Вселенський собор, після її появи, довгий час називав «служителькою Антихристу» і «пристанищем демонів». Виявилось, що Вселенський патріархат ніколи не дарував РПЦ Томос на автокефалію. В Константинопольському патріархаті наголосили, що автокефалія РПЦ була самопроголошеною (на зразок так званих «ДНР» і «ЛНР». — Авт.): московського митрополита Іону вибрали у 1448 році в Москві без дозволу Константинополя, тобто Іона по суті був самозванцем, як і сама митрополія Московії.

Афонські старці понад тисячу років стверджують: «Дух Святої Русі перебуває в Києві».

5 січня 2019 року безбожним зусиллям РПЦ був поставлений жирний загробний хрест – українці отримали Томос про автокефалію об’єднаної Православної церкви України – Акт про духовну незалежність України від РПЦ.

Моя стаття чотирьохрічної давнини закінчувалася так:«Переконаний, що в недалекому майбутньому Православна Русь-Україна з духовним центром у Києві відродиться уже на віки. І дай, Боже, розуму Президенту і парламенту повернути Україні вкрадений і узурпований Росією бренд «РУСЬ». Так повинно бути. І думаю, що так і буде. Це буде реалізацією Божого плану!

Українська нація рятує Світ від ядерної пожежі, яку готова запалити імперія зла — Росія, щоб її громадяни, як сказав Путін, потрапили в «рай». Ми, українці, вистоїмо у майбутній великій ВІЙНІ з російським агресором, здобудемо Перемогу над путінським фашизмом і повернемо до складу України анексований Крим і окуповані території Донбасу. Російська імперія розвалиться внаслідок національно-визвольної боротьби поневолених народів, для яких Україна буде взірцем демократичної держави.

У недалекому майбутньому Україна постане як духовний православний та інтелектуальний центр об’єднаної Європи від Ла-Маншу доУралу. Так буде!».

Ще раз нагадаю Раші і її «великому історику» Путіну, що, коли у Києві зводили відомі досі золотоверхі церкви, собори, храми та монастирі (Десятинна церква, Собор Святої Софії, Свято-Михайлівський Собор, Видубицький монастир) на місці Москви (поселення якої появилося лише 1272 році) були лише хащі і болота, де жаби квакали.

Посольство США в Україні мемом відповіло Путіну на його “історичні” заяви про те, що Україну створив Ленін.Відповідний пост опублікували на офіційній твіттер-сторінці посольства.

Дипломати показали колаж із двома рядами фотографій. У першому – відомі історичні пам’ятки Києва та дати їх зведення: 996 рік – Десятинна церква, 1011-ий – собор Святої Софії, 1070-ий – Видубицький монастир, 1108 рік – Свято-Михайлівський монастир. У другому ряді, присвяченому Москві, на фото під цими ж датами і пам’ятками зображені одні і ті ж лісові хащі та болота.

Таким чином посольство підкреслило, що Київ є набагато старшим за Москву. Мовляв, коли в Україні вже зводили храми та монастирі, на місті російської столиці були лише лісові зарослі. Тож тези Путіна про те, що Україну, нібито, створив Ленін, не мають жодних підстав.

Символіка українців-русів-оріїв

В українців свої споконвічні історичні, а тепер державні символи — Герб, Прапор, Гімн. Нашому гербу і прапору не менше семи тисяч років!

В Індії, у штаті Джаму і Кашмір на горі з трьома вершинами, яку називають українськими словами «Три Кута», є Храм Вайшну Деві — Великої Богині Матері.
Її велетенська бронзова статуя, якій 4000 років, у правій руці тримає символ оріїв — Тризуб, який сьогодні є Гербом України.

Скульптуру Богині постійно охороняють жреці. Історики Індії встановили, що цей символ не місцевого походження, а принесений давніми оріями.

На Поділлі знайдені наскальні рельєфи з тризубами, які зроблені у IV–III тисячолітті до н.е.
Археологічні знахідки свідчать, що тризуб як символ (герб) використовували також трипільці у IV–III ст. до н.е. У прадавні часи на землях Центральної України тризуб був знаком родових та племінних старійшин.

Потім його викори¬стовували наші предки, царські скіфи, які називали себе нащадками атлантів.
Найдавніша згадка про тризуб датується 360-355 рр. до н.е. і належить Платону: в праці «Тімен» він детально описав блакитний одяг царів-атлантів, на якому був зображений золотий тризуб.
За часів Київської Русі тризуб був гербом київських князів. Тризуб Володимира І Святого — Великого князя Київського, Володаря Русі став Державним Гербом України.

Сакральним символом оріїв був жовто-синій штандарт. Він означав гармонійне поєднання небесного вогню (РА) і земної речовини (МА), що демонструвало природну перемогу Духу (золоте, жовте) над матерією (блакитне, синє).

Розташування ж кольорів iз точністю до навпаки (так розташовані кольори на нашому Державному прапорі) є «Вселенським Законом занепаду», який спотворює все Божественне і веде до хаосу і розпаду. Що і відбувається сьогодні в Україні.

Знаючи це, наші пращури жили за Законами Всесвіту і правильно розміщували сакральні символи.
Це і дало їм можливість стати інтелектуальним центром цивілізації. Саме жовто-блакитні кольори символізували і Київську Державу ще до християнізації Русі. 22 березня 1918 року Українська Народна Республіка встановила своїм прапором також жовто-блакитне полотнище (жовта смуга вгорі, а під нею — блакитна).

Українці на підсвідомому (генетичному) рівні називають свій рідний прапор не синьо-жовтий, а жовто-блакитний!

Але народні депутати України, чи то не розуміючи, чи не знаючи, а можливо, і навмисно, виконуючи вказівку ворогів української нації, затвердили «перевернутий» Державний прапор, iз розрахунком на те, що за «Законом занепаду» це призведе до розпаду України і втрати її Незалежності!

Нагадаю, що вчені Китаю, Індії, Японії, після затвердження «перевернутого» Державного прапора, звертали увагу керівництва України, в тому числі й Президента Л. Кравчука, що спотворення священного символу України призведе впродовж 20-25 років до занепаду, руйнації, розвалу і навіть втрати незалежності України. Але до них не прислухалися…

Чи зрозуміють це нинішні народні депутати і Президент? Дуже сумніваюся.

Вчені встановили, що Києву — столиці Русь Україна — не менше 2700 років (а не так, як нав’язала нам радянська академія наук!).

Учені історики, археологи, антропологи, генетики встановили, що орії, які проживали на території сучасної України, є творцями (батьками) ¬трьох слов’янських народів: русів, чехів і хорватів.
Наші предки впродовж семи тисячоліть вели літочислення «від створення Світу», аж доки воно не було скасовано Петром Першим у 1721 році. За орійським календарем, сьогодні 7530 рік (за юдейським — 5783 рік).

Наш календар старіший за юдейський більш ніж на 1740 років. А за Велесовою Книгою наших пращурів, в Україні йде 21143 рік!

Слово генетикам: Україна – колиска білої раси

А що ж говорить наука про «братні слов’янські народи»? Сучасні можливості ДНК-аналізу дозволяють побачити родовідну кожної людини (як і її етносу) на період у понад 30 тис. років тому і впевнено сказати, звідки вона родом та де її коріння.

У 2012 році група визнаних міжнародних учених і експертів у галузі генетики під керівництвом ученого зі світовим ім’ям Пітера Форстера з Великобританії, який займається науковою діяльністю в Кембриджському університеті й завідує лабораторію генетики у ФРН, з використанням новітніх технологій провели масштабне генетичне дослідження ДНК жителів усієї України.Дослідження проводились у лабораторії Німеччини, яка є супервайзером роботи решти центрів iз генетичних досліджень у всій Європі. Вчені цієї лабораторії визначають європейські стандарти ДНК-досліджень.

За результатами дослідження ДНК-проб українців було виділено основний пріоритетний напрямок історичного розвитку українського етносу (нації).Концентрація гаплогрупи хромосом, яку вчені ідентифікують як успадковану від оріїв, виявлена у 53% досліджених українців (цей ген є і в інших народів Європи, але його показник низький).

У той час, коли народність оріїв проживала на території нинішньої України, середньорічна температура різко впала на багато градусів, що призвело до суворого похолодання і серйозно відбилося на людській популяції.

У результаті вижили тільки люди, які володіли геном «молочної толерантності» — тобто здатні пити і перетравлювати молоко.Більшість дорослих людей не може вживати молоко в їжі, наприклад такими є африканці й азіати. Але саме молоко не дало людям померти від голоду під час похолодання і давало можливість цивілізації оріїв продовжити своє існування — свій РІД.

За висновками генетиків, у Європі було два місця, де люди могли сховатися від холоду: Україна та Іберійський півострів.Територія нинішньої Росії на той час була вкрита льодом і людського життя на ній не було.

Результати досліджень дали вченим підстави зробити висновок: «Українці є предками (прабатьками) європейців, а територія сучасної України — колискою білої раси ниніш¬ньої цивілізації».

Росіяни – не слов’яни

У 2013 році російські генетики та антропологи провели великомасштабне комплексне дослідження російського генофонду — і були не просто здивовані, а вражені отриманими результатами.Виявилися брехливими міфи, які століттями нав’язувались ідеологами про російську національність і етнічне походження росіян.Російські вчені встановили, що генетично росіяни «не східні слов’яни», а «фіни-угри-татари». Розвіявся в пух і прах міф, що «росіяни, білоруси і українці складають окрему групу східних слов’ян» і є генетично «братніми народами».

Виявилося, що слов’янами з цих трьох народів є українці і білоруси, але при цьому було встановлено, що білоруси — це зовсім не «східні слов’яни», а «західні», тому що вони генетично практично не відрізняються від поляків.Російські вчені повністю зруйнували ще один міф про «рідну кров» білорусів, росіян і українців.Білоруси виявилися фактично ідентичні полякам і генетично дуже далекі від росіян, але близькі до чехів і словаків.А ось так звані фіно-угрські народності (марійці, вепси, мордвини тощо), які проживали на території Росії і росіяни, за висновками генетиків, виявилися «близькими родичами», тобто росіяни і фіно-угри є ідентичними.Результати аналізу мітохондріальної ДНК показали також, що ще одна близька рідня росіян, окрім фіно-угрів i фінів Фінляндії, — це татари: росіяни перебувають на тій же генетичній відстані умовних одиниць від татар, як і від фінів.

Після отримання результатів досліджень для Росії виникла велика ідеологічна, політична, психологічна і моральна проблема самоідентифікації себе як буцімто «слов’ян», адже генетично російський народ до слов’ян ніякого відношення не має. Наголошую, що саме російські вчені поставили велику жирну крапку на міфі про «слов’янське коріння росіян» — нічого від слов’ян у росіян немає!

Є лише навколослов’янська російська мова, але і в ній 60-70% неслов’янської лексики.Тому росіянин не здатний розуміти мову слов’ян (як і українську), хоча справжній слов’янин розуміє через схожість слов’янську мову — будь-яку, окрім російської.

Прамова оріїв

Світ визнав, що праукраїнці-орії утворили сім’ю індоєвропейських мов, в основі якої лежить стародавня українська мова.У «Британській енциклопедії» у статті «Англійська мова» все-світньо відомий учений філолог Річард Білсон пише: «Англійська мова та більшість індоєвропейських мов походять із ¬прамови, що нею розмовляли десь 5 тис. років тому на сучасній території України».

Вчені Індії встановили, що їхній санскрит і знамениті веди були привнесені на територію Індії з України.Питання про прибуття оріїв(пращурів українців) на терени Індії 5-7 тисяч років тому вченими вже не дискутується, а є встановленим фактом.

У священних індійських писаннях орії згадуються як «благородні творці, працьовиті умільці, гідні, вельмишановні, вибрані, дружні, вірні, з блакитними і сірими очима люди, з русявим або каштановим волоссям, а їхня мова дала початок санскритові — мові священних книг, на всій сучасній Індії, Пакистані, Бангладеш, Афганістану, Киргизії та інших країн».

Наші предки, поширюючи свою мову, дарували іншим народам і свою культуру, звичаї, обряди, вірування.Орії, які жили на наших прадавніх українських землях, зайшли і оселилися, окрім зазначених вище країн, також на території Узбекистану, Таджикистану, Близькому Сході, в Європі, Азії та на землях нинішньої Туреччини.

За висновками науковців, Праукраїна — це найдавніша інтелектуальна цивілізація на землі.Вчені встановили, що початки української мови сягають 40 тисяч років.За лексичним запасом найближчою до української мови є білоруська — 84% спільної лексики, далі йдуть польська і сербська (70% і 68%) і лише потім — російська 62%.Якщо порівнювати фонетику й граматику, то українська має від 22 до 29 спільних рис iз білоруською, чеською, словацькою й польською мовами, а з російською — лише 11. Історично найуживанішою назвою української мови були: давньоскіфська, сколотська, давньорусинська, а потім, до середини ХIХ ст., була назва «руська мова».

Та найсенсаційніши ми виявилися результати досліджень російських учених по Україні.
Виявилось, що генетично населення Східної України — це фіно-угри: східні громадяни України (етнічні росіяни) практично нічим не відрізняються від етнічних росіян, мордвинів, комів, марійців, які живуть у Російській Федерації.

Це — один фінський народ, який колись мав і свою спільну мову.

А з українцями Західної України, за висновками російських вчених, все виявилося ще більш несподіваним: вони абсолютно не русо-фіни або фіно-угри Російської Федерації та Східної України.

Незалежні експерти Росії, України і Західної Європи говорять: «Можна як завгодно реагувати на ці абсолютно наукові висновки і факти, які показують природну сутність еталонного електорату Ющенка і Януковича під час президентських виборів і Помаранчевої революції в 2004 році і Революції гідності в 2014 році».

Результати генетичних досліджень російських учених повністю підтверджуються науковими висновками західних учених-генетиків, які довгий час накладали мораторій на публікацію своїх результатів.

«Садистська жорстокість російського національного характеру»,
в «жилах» якого до цього часу «тече темна і зла рабська кров»

На основі великого масиву історичних фактів і архівних матеріалів російський письменник Максим Горький зробив висновок:«Головною рисою російського національного характеру є жорстокість, і то жорстокість садистська. Кажу не про окремі вибухи жорстокості, а про психіку, про душу народу. Ми жорстокі звірі, в наших жилах все ще тече темна і зла рабська кров — отруєна спадковістю татарського і кріпацького ярма».
Зауважу, що Максим Горький, перебуваючи у 1922 році в Берліні, написав відому скандальну статтю «Про російське селянство», яка ніколи не друкувалася в СРСР. Наведу окремі її положення, якими він характеризував росіян:

«Винятково російському народу притаманне почуття особливої жорстокості, холоднокровної, яка випробовує межу людського терпіння і ніби вивчає чіпкість, стійкість до життя. У російській жорстокості відчувається диявольська витонченість, у ній є щось тонке, вишукане.

Горький також зазначав: «Жорстокість — ось, що все життя вражало і мучило мене. В чому, де коріння людської жорстокості? Я багато думав над цим і — нічого не зрозумів і не розумію…».

Зауважу, коли Горький шукав відповіді на своє запитання, ще не було наукових пояснень генетиків і сучасної психіатрії щодо найважливіших характерних рис народу та про спільні біологічні і спадкові риси його характеру.

Чотири роки тому в газеті «Україна молода» (07.04.2017) я опублікував статтю «Москалі-садисти: чому росіяни жорстко катують українських військових», яка викликала гнів і обурення у москальському суспільстві і російськомовному середовищі.В ній були викладені масові історичні факти і наукові висновки про «садистську жорстокість росіян, як національнурису характеру», в «жилах» якого до цього часу «тече темна і зла рабська кров».

Статтю можете прочитати тут.

У статті я дав відповідь на запитання, яке мучило Горького – «Вчому і де коріння людської жорстокості росіян?» і навів приклади їхнього сьогоднішнього садизму.

Так, за свідченням українських полонених, до них застосовувалися такі тортури: ампутація кінцівок, відрізання вух, статевих органів, різні способи удушення, ураження струмом, нанесення опіків хімічними речовинами, звіряче жорстоке побиття гумовими палицями і зґвалтування ними, залишення без їжі до втрати свідомості, погрози вбивством та імітація розстрілів, що є психічними тортурами.

Окремі катування українських військовополонених російські бойовики фіксували на відео і демонстрували його іншим полоненим, щоб ті зрозуміли, що з ними буде, якщо не перейдуть на бiк Росії або не будуть співпрацювати з ФСБ.

Такі дії у психіатрії кваліфікуються як психологічний (моральний) садизм — форма садизму, за якої жертві заподіюють не фізичні, а психiчнi, морально-етичні страждання у вигляді приниження, образ, погроз тощо.
На думку міжнародних психіатрів, садистська схильність росіян — це не лише їхнє загальне масове психічне відхилення, а також — генетично успадкований їх рабський характер.

Наприклад, ватажок підрозділу російських найманців «Спарта», уродженець Ухти, росіянин Арсеній Павлов на прізвисько «Моторола» (до війни був автомийником, судимий за водіння автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння, розшукувався в Росії за викрадення автомобіля), який став символом садизму і тероризму, брав активну участь у вбивствах українських військових полонених та їх жорстоких катуваннях.

На початку квітня 2015 року перед телекамерами і журналістами «Моторола» цинічно, нецензурними словами вихвалявся, що він особисто розстріляв 15 українських полонених, поставивши їх на коліна.
Ще один приклад: громадяни РФ, російські неонацисти Ян Петровський (позивний «Великий Слов’ян», уродженець Іркутська) та Олексій Мільчаков (позивний «Серб») у 2014 році створили диверсійну штурмову розвідувальну групу «Русич», яка складалася з ультраправих російських бойовиків, ще входили до сумнозвісної групи швидкого реагування «Бетмен» так званої «ЛНР», що воювала на боці Росії проти України.

Під час бойових дій Петровський і Мільчаков знімали на відео і фото, як вони відрізають вуха загиблим українським військовослужбовцям, а також як жорстоко знущаються з поранених українських військовополонених, катують їх та глумляться над тілами загиблих (бертранізм — крайня форма садизму).

Відео і фото зазначені нелюди виклали у соцмережі «Вконтакте».

Навіть у самій так званій «ЛНР» Петровський і Мільчаков були визнані садистами, мародерами і вбивцями. Про свої звірячі злочини Петровський і Мільчаков розповіли журналістам в інтерв’ю по скайпу в грудні 2015 року.

Росіяни люблять вбивати і ґвалтувати

Російський письменник ВiкторЄрофєєв говорить:«Росіяни люблять час від часу дивитися на повішених. На трупи. Росіян це розбурхує. Росіянин роздирається між самознищенням і волею до насильства. Важко уявити собі народ, який був би найбільше схильний до мук себе та інших. Росіянин любить пошкодити іншому життя, засадити у в’язницю або хоча би вимотати нерви. У росіянина глибоко в душі сховано бажання вбивати».

Такими ж садистами росіяни були в усі часи Російської імперії, під час більшовицького «червоного і великого терору», Голодомору в Україні, масових депортацій цілих народів, Другої світової війни, в Афганістані, залишаються ними і сьогодні в окупованому Донбасі, Криму та Сирії. Прикладів цьому безліч.
Російський письменник-мемуарист, учасник війни Леонід Рабічев у своїй книзі описує, як вчиняли російські солдати й офіцери з німецькими жінками і неповнолітніми дівчатками (цитую мовою оригіналу для росіян):«Наши танкисты, пехотинцы, артиллеристы, связисты нагнали колонну беженцев и, позабыв о долге и чести и об отступающих без боя немецких подразделениях, тысячами набросились на женщин и девочек. Обливающихся кровью и теряющих сознание оттаскивают в сторону, бросающихся на помощь им детей расстреливают… А сзади уже следующее подразделение. И опять остановка, и я не могу удержать своих связистов, которые тоже уже становятся в новые очереди, а телефонисточки мои давятся от хохота… До горизонта между гор тряпья, перевернутых повозок трупы женщин, стариков, детей».

Американський історик Уїльям Лютер Пірс засвідчив:«Коли російські військові частини перехоплювали колони німецьких біженців, які тікали на Захід, то вони творили таке, чого в Європі не бачили з часів навали монголів у Середні віки. Всіх чоловіків зазвичай просто вбивали на місці. Всіх жінок, майже без винятку, піддавали груповому зґвалтуванню. Така була доля і восьмирічних дівчаток, і восьмидесятилітніх бабусь, і жінок на останніх стадіях вагітності.Жінкам, які чинили спротив зґвалтуванню, перерізали горло або розстрілювали. Іноді радянські танкові колони просто чавили гусеницями біженців, які врятувалися. Коли військові частини Радянської Росії займали населені пункти Східної Прусії, то вони починали таку звірячу оргію тортур, зґвалтувань і убивств, що неможливо все описати в повному обсязі. Інколи російські військові кастрували чоловіків і хлопчиків, перед тим як вбити їх. Іноді вони видавлювали їм очі або спалювали їх живими. Деяких жінок, після групового зґвалтування, розпинали, прибивши їх ще живими до дверей комор, а потім використовували їх як мішені для стрільби».

Насильство як спосіб життя

Російський письменник Ігор Яркевич відзначає: «Насильство в росіян у словах, у справах, і в крові. Насильство для Росії — це спосіб життя. Держава під назвою Росія з самого початку створювалася як садомазохістський проект. Країна, де одна частина населення може існувати лише в тому випадку, коли робить боляче іншій. Нарівні з іншими азіатськими рисами характеру, росіяни не шанують людське життя — вони сучі діти, варвари і хронічні алкоголіки. Росіяни не змінилися з часів Чингісхана до часів Сталіна. І вони не зміняться ніколи».

Невзоров зауважив: «Так звана «руская ідея», як би вона не формулювалася на початку, завжди приводить тільки до одного — до необхідності намотувати чужі кишки на гусениці наших танків».

Англійський письменник Рональд Нокс закликав європейську спільноту «виключити з числа європейських народів росіян, оскільки російська нація, яка зневажає працю і порядок, стоїть на нижчій ступені людського розвитку».

Генерал США в роки Другої світової війни Джордж Сміт Паттон відзначав:«Нарівні з іншими азіатськими рисами характеру, росіяни не шанують людське життя — вони сучі діти, варвари і хронічні алкоголіки. Росіяни не змінилися з часів Чингісхана до часів Сталіна. І вони не зміняться ніколи».

Всю Росію охопив «сифіліс патріотизму»

Російський письменник Вiктор Єрофєєв говорить: «Росіяни люблять час від часу дивитися на повішених. На трупи. Росіян це розбурхує. Росіянин роздирається між самознищенням і волею до насильства. Важко уявити собі народ, який був би найбільше схильний до мук себе та інших. Росіянин любить пошкодити іншому життя, засадити у в’язницю або хоча би вимотати нерви. У росіянина глибоко в душі сховано бажання вбивати».
Такими ж садистами росіяни були в усі часи Російської імперії, під час більшовицького «червоного і великого терору», Голодомору в Україні, масових депортацій цілих народів, Другої світової війни, в Афганістані, залишаються ними і сьогодні на окупованих територіях України та Сирії. Прикладів цьому безліч.

Великий дім божевільних

Російська поетеса, письменниця, драматург, літературний критик Зінаїда Гіппус писала: «Росія — дуже великий божевільний дім». У 1920 році емігрувала до Парижа, різко не сприймаючи «сіоністський більшовицький режим у Росії».

Російський філософ, богослов Володимир Соловйов стверджував: «Росіяни навіть не здатні мати ум та честь, а завжди мали і тепер мають одну підлість».

Анна Белінська говорить: «Я не можу говорити, що ненавиджу росіян. Ненависть — це не те слово. Не можна, наприклад, ненавидіти сифіліс. Від сифілісу потрібно захищатися і сифіліс потрібно знищувати. Росіяни для мене — це сифіліс людства і не більше того».

Подібне про росіян ще в ХІХ ст. стверджував російський публіцист, письменник, філософ Олександр Герцен

«Всю Росію охопив сифіліс патріотизму».

«Наш російський патріотизм найяскравіше проявляється в ненависті до інших», — відзначає московський журналіст Антон Орех.

Російська письменниця Тетяна Толстая пише: «Для мене російський патріотизм жахливий, і не лише по тій очевидній причині, що він смертельно і безпомилково пахне фашизмом, але головним чином тому, що його ідея і мета замкнути «русскій мір» від самого себе, заткнути всі щілини, дірки і пори, всі кватирки, з яких тягне веселим вітром чужих культур, і залишити росіян наодинці один з одним».

Деградація і дебілізація

Російський поет і письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Іван Бунін писав: «Относительно духовности, морали и интеллекта, то московское образованное общество — это сборище разрушителей, кощунственных людей, духовных бродяг, умственных мошенников, моральных развратников , бесстыдных лжецов, простецких хвастунов и дикарей. Но все они — высокомерные до посмешища. К этому, извините, «обществу», относятся также инравственныеи умственные, сифилитические калеки, идиоты, уроды, полусумасшедшие, истерические люди, циничные моральные и физические проститутки обоих полов.И вот это гнусное мракобесие-болото считаем мы, московиты, своей духовной, культурной и умственной элитой, передовым авангард новой Московии. Тьфу! Я с ужасом думаю, кого нарожает это пьяное кровавое быдло, захватившее власть в России, и что будет с моей страной через два-три поколения. Впрочем, что тут думать. Всё более или менее ясно».

Згідно даних Росстату, населення Росії станом на 1 січня 2022 року становило 145 478 097 чоловік, з них росіян — 80%.

У серпні 2015 року російський лікар-психіатр вищої категорії, провідний спеціаліст iз розробки і впровадження федеральних програм з надання психологічної і психіатричної допомоги населенню Олександр Федорович заявив, що 4,3 млн., або 3% жителів Російської Федерації страждають шизофренією.
У лютому 2016 року російські спеціалісти у сфері психіатрії забили на сполох, заявивши, що в Росії кількість людей з різними психічними розладами досягла критичного рівня — 70%, тобто двоє з трьох мають психічні розлади.

Найрозповсюдженішим психічним розладом здоров’я є маніакально-депресивний психоз, який є однією з основних причин інвалідності і головною причиною самогубств.

За кількістю самогубств Росія, за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, в останні роки входить у число світових лідерів (27 самогубств на 100 тис. населення за рік проти 4-5 у Західній Європі).

Психічні розлади мають близько 20% підлітків у віці від 14 до 19 років, понад мільйон громадян похилого віку страждають від різних форм маразму. На сьогодні, за оцінками російських експертів, психіатричної допомоги потребують майже 21 млн. жителів Росії (або 14,3%).

Шизофренія, маніакально-депресивний психоз, епілепсія — на другому місці після серцево-судинних захворювань.

«Як психіатр бачу дві проблеми сучасного російського суспільства: деградація і дебілізація», — заявив відомий російський психіатр, доктор медичних наук Олександр Бухановський в інтерв’ю газеті «Аргументы и факты» від 17 квітня 2013 року.

Російська журналістка Юлія Латиніна зазначає: «Політика дебілізаціі населення Росії ведеться доволі свідомо».

Доктор історичних наук, головний науковий співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносин РАН Георгій Мирський зробив висновок: «Деградація російського народу йде невідворотно».

Ще 2009 року відомий вчений, доктор фізико-математичних, віце-президент Російської академії природничих наук Сергій Капіца повідомив: «Дебілізація Росії вже відбулася. Дані наукових досліджень засвідчують те, що ми, нарешті, прийшли до того, до чого прагли всі ці 15 років, — виховали країну ідіотів».
Відома російська правозахисниця Валерія Новодворська зазначала: «В Росії, об’єктивно, є лише 5-10% нормальних людей. Я ніколи не бачила приводу пишатися своєю країною. Лише червоніла і соромилася за неї».

«Мене нудить від російських дебілів, у яких немає нічого за душею, окрім балаканини і претензії на «велич», вони — нікчемні дешеві дурні виродки, об яких соромно навіть забруднювати руки», — заявила російська художниця, москвичка Олена Хейдіз.

Татарський письменник Борис Халімов зазначив: «Насильство, матюки, горілка, бруд, воші, брехня, пожежі, підпали, страти, зґвалтування, самогубства — ось що мені приніс російській народ, і більше нічого. Російський народ дебілізований, люмпенізований, п’яний, російська мова — мафіозна, а шлюби татар iз росіянами забруднюють татарську націю всіма хворобами і нечистотами російської дійсності».

Хто такий російський народ сьогодні, підсумував віце-спікер Державної Думи РФ Володимир Жириновський (нині покійний): «Ми роз’яснимо нашому народу, що таке російський народ. Це дикість взагалі! Хто з нами залишився? Ми з вами залишилися — Шарікови. Преображенські виїхали. Потрібно обирати найрозумніших iзшарікових».

Алкоголізм і наркоманія як спосіб життя

На початок 2021 року, за офіційними даними Федеральної служби РФ з контролю за обігом, кількість наркоманів в Росії становить 6 млн. осіб: 20% від загального числа – школярі 9 -13 років; 60% – молоді люди 16 – 30 років, 20% – старше 30 років.

Експерти стверджують, що ця цифра занижена мінімум у півтора раза.

Згідно з даними МВС РФ, приблизно 90% злочинів у Росії відбувається на ґрунті наркоманії.
Головний нарколог Мінздраву Росії Євген Брюн стверджує, що в країні офіційно зареєстровано понад 3 млн. хронічних алкоголіків і, як мінімум — 10 млн. осіб, які зловживають алкоголем. За оцінками експертів, кількість алкоголіків більша у 3 рази від офіційних даних.

Про що можна говорити, коли президент Росії Борис Єльцин був п’яницею з ознаками хронічного алкоголізму. Адже алкоголізм — одна з характерних генетичних рис росіян.

Тож російські вчені б’ють на сполох: на сьогодні епідемія наркоманії і алкоголізму в Росії, якою охоплено, за оцінками експертів, не менше 50 млн. росіян, поширю¬ється з величезною швидкістю, захоплює і вражає, перш за все молодих людей, підлітків і навіть дітей, загрожуючи майбутньому.

Небезпека, яку несуть наркотики і алкоголь, щороку все глибше вражає суспільство, проникає в кожну російську сім’ю.

Серед російських військових і їх найманців, які воюють в Україні, третина – хронічні п’яниці, алкоголіки, наркомани, гомосексуалісти, психічно хворі, схильні до самогубств, особи з кримінальним минулим, зокрема і випущені з в’язниць на окупованій росіянами території.Такий УЗАГАЛЬНЕНИЙ морально-психологічний і фізіологічний портрет російської армії, яка «…от тайги до британскихморейвсехсильней…».
Прочитайте, які записи є у військових квитках російських солдат: «Склонен к употреблению алкогольных и наркотических веществ, воровству и анальным оргиям»(на фото).

За місяць війни в Україні Росія втратила живої сили і техніки більше ніж за 2,5 роки війни з Ічкерією і Радянський Союз за 10 років війни в Афганістані (1979 – 1989).

Російський релігійний філософ Василь Розанов зазначив: «Ми, московити, споїли киргизів, чемерисів, бурятів та інших. Пограбували Вірменію і Грузію, заборонили навіть Богослужіння грузинською мовою, обікрали багатшу Україну. Московія — це моральний бруд, чудовисько, яким навіть пекло з огидою зригнуло б на землю. Не народ, а пекельний виродок. Росія не має в собі ніякого здорового і цінного зерна. Росії власне — немає, вона — лише уявляється.

Це — жахливий фантом, жахливий кошмар, який давить душу освічених людей. Від цього кошмару ми тікаємо за кордон, емігруємо; і якщо погоджуємося залишити себе в Росії, то заради того єдиного, що перебуваємо у впевненості, що швидко цього фантому не буде; і його розсіємо ми, і для цього розсіювання залишаємося на цьому проклятому місці Східної Європи».

Російський філософ Іван Ільїн зробив висновок: «Росія найпаскудніша, до блювоти огидна країна у всій світовій історії. Методом селекції там вивели потворних моральних виродків, у яких саме поняття добра і зла вивернуті навиворіт. Усю свою історію ця нація вовтузиться у лайні і при цьому бажає втопити в ньому весь світ».

Душевно хвора країна

Я неодноразово зауважував, що вищевикладені висновки і оцінки повинні обов’язково враховуватися у стосунках iз садистською Росією, яка повинна бути ізольована від цивілізованого світу, як душевно хвора країна.

Експерти Європейської асоціації психіатрів зазначають, що слово «садизм», окрім форми сексуальної поведінки особи (парафілія), у широкому сенсі означає «відразлива жорстокість», «хворобливе бажання зламати інших людей застосуванням насильства, знущання і тортур», «задоволення від страждання людини чи тварини».

Садизм напряму пов’язаний з агресією, запереченням прав іншої особистості.

Психіатри вважають, що патологія садизму проявляється у тих людей, яких агресивно виховували в суспільстві з дитинства. Причин патології садизму багато. Зокрема, однією з основних причин є проблема у психічному розвитку в дитинстві. Психічні травми, невпевненість у собі, різні комплекси, придушення агресії, наркоманія, алкоголізм, психічні захворювання — є причинами розвитку садизму.

Садист намагається отримати повну владу над об’єктом своєї влади, самоутвердитися за рахунок жертви в її очах. Бажання влади над об’єктом (це може бути окрема людина, група людей і ціле суспільство) немає обмежень і може призвести до трагічних наслідків у випадку непідкорення (що мало місце у більшовицькій Росії, нацистській Німеччині, а тепер є в путінській Росії).

Садисти не просто отримують задоволення від спричинення болі, знущань тощо. Вони вважають це нормальним і природним, що і намагаються донести своїй жертві (окремій людині чи народу), що є характерним сьогодні у поведінці Путіна до цілих народів: Росії, Грузії, Сирії, України.

Головне у садистській схильності — це устремління до абсолютної влади. Звичне розуміння садизму як спричинення фізичних або духовних страждань інший особі чи народу — це лише один із засобів досягнення такої влади. Щоб стати абсолютним повелителем, потрібно іншу людину (групу людей, цілий народ) зробити абсолютно немічною, покірною, тобто перетворити у «свою живу річ», зламати її дух. Досягається це шляхом приниження і поневолення.

Засоби досягнення абсолютної влади:

1. Поставити людей в залежність від себе й отримати повну та необмежену владу над ними, яка дозволяє їх «ліпити немов пластилін», навіюючи їм: «Я твій творець», «Ти будеш таким, яким я хочу тебе бачити», «Ти — той, хто створений мною, без мене ти (в т.ч. і народ) ніхто».
2. Не лише мати абсолютну владу над іншими, а й експлуатувати, використовувати їх. Це устремління може стосуватися не лише матеріального світу, а й духовних якостей, якими володіють люди.
3. Вчиняти іншим людям (цілим народам) фізичні і духовні страждання та дивитися, як вони страждають.

«Миролюбна» Росія

У віртуальності, яка зветься «русскій мір», є таке гасло-кричалка: «Росія ніколи ні на кого перша не нападала!». А що ж насправді являє собою «миролюбна» Росія, яка вела винятково «оборонні війни»? Заради об’єктивності звернемося до російських істориків і воєначальників.
Відомий російський генерал Куропаткін у своєму меморандумі царю в 1900 році писав, що «за попередні 200 років Росія була в стані війні 128 років і мала 72 роки миру. Із 128 років війни — лише 5 років прийшлось на оборонні війни і 123 — на завойовницькі».

Російський письменник Іван Ільїн у книзі «Про Росію» пише, що «Російський історик, професор Сергій Соловйов нарахував із 1240 по 1462 рік (за 222 роки) — двісті воєн, які вела Росія. З XIV століття по XX (за 525 років) генерал царської армії, державний діяч Микола Сухотін нарахував 329 років війни. Росія провоювала дві третини свого життя».

Найбільшу кількість воєн Росія розв’язала і вела в часи, коли стала імперією. В загальному підсумку Московське царство, Російська імперія, Радянський Союз і нинішня Російська Федерація, за підрахунками істориків, провели понад 300 загарбницьких воєн, колонізувавши сотні народів і анексувавши їхні території.

Серед цих воєн були і війни проти власних народів, які вели національно-визвольну боротьбу за свою незалежність.Російська імперія за 350 років в результаті загарбницьких воєн збільшила свою територію у понад сім разів (!) — з 3 млн. кв. км у 1547 році до 21,8 млн. кв. км у 1914 році і займала 1/6 суходолу Землі. Після розпаду Радянського Союзу територія РФ складає «лише» 17 млн. кв. км, і це, вочевидь, дуже засмучує Путіна та росіян. Адже перший шукає будь-які спроби, щоб «мирно» приєднати собі ще хоча б клаптик землі, а другі гаряче його підтримують.

За всю свою історію Росія сьогодні веде проти України уже 24-ту загарбницьку війну!

За місяць гарячої фази війни російські окупанти в наслідок обстрілів ракетами і бомбардування авіацією знищили (зруйнували) 3500 цивільної об’єктів інфраструктури, в тому числі 230 об’єктів транспортної, 165 об’єктів життєзабезпечення, таких як електростанції та газопроводи.

Повністю знищено майже 700 житлових будинків,пошкоджено – 4000. Зруйновані десятки шкіл, дитячих садків.
Зруйновані або повністю знищенні національні пам’ятки архітектури, церкви, храми.
Зруйновані понад 120 лікарень, 7 з яких не підлягають відновленню.Окупанти навмисно обстріляні 45 автомобілів екстреної швидкої допомоги, вбили і поранили понад 20 медичних працівників.
Загинуло 136 дітей, поранення отримало 199 дитини.Загинули і отримали поранення понад 3000 цивільних. Окупанти незаконно вивезли (викрали) понад 2400 дітей з тимчасово окупованих районів Донецької і Луганської областей.
Зафіксовано 150 злочинів проти журналістів та медіа в Україні.Окупанти вбили 5 журналістів, вчинили замах на життя 10 журналістів, 7 поранили, 6 захопили в заручники (дані на ранок 26 березня).

Прочитавши вище викладене, визможете самі легко визначити ХТО є ХТО не на Земному, а на Вселенському рівні.Наглядно це показано на схемі:

Українська нація нездоланна і непереможна

У 2017 – 2018 роках у ЗМІ (дивись, наприклад,статтю «Ми – не брати…», – Україна молода, 29.03.2017), а також на радіо і телебаченнія неодноразово попереджав,що через російську воєнну агресію, впродовж трьох-п’яти років Україна опиниться в епіцентрі глобальної геополітики, де буде відбуватися перерозподіл сфер політичного впливу, встановлення нового світового порядку і контролю за ресурсами життєзабезпечення (в першу чергу їжею – хлібом і питною водою). В Україні буде вирішуватися не лише її доля, а й майбутнє всієї цивілізації, яка опиниться на межі ядерної війни.Війна з путінською фашистською Росією буде йти не лише за збереження унітарної незалежної української Держави. Українці, які добровільно відмовилися від третього у світі ядерного потенціалу, будуть рятувати світ від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити «божевільний з ядерною кнопкою» Путін.

15 лютого ц. р. президенти України Кравчук, Кучма і Ющенко заявили, що на кону зараз – не лише доля України, а й майбутнє безпеки усього світу та світовий авторитет США, Великої Британії, Франції і Китаю, які підписали Будапештський меморандум, що гарантував .

Зрозумів нарешті це і Захід. Президент США Джо Байден в цей же день також наголосив: «Це більше, ніж про Росію і Україну, це про захист того у що ми віримо – про майбутнє, яке ми хочемо для цього світу, про свободу і право країн обирати свою долю, право народів обирати своє майбутнє».

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд під час спеціальної онлайн-зустрічі Київського безпекового форуму 25 березня, як повідомляє ТСН.Наголосила:«Нині увесь світ дивується мужністю, силою, рішучістю, патріотизмом українців.Ви (українці – Авт.) боретеся за нас усіх (за 30 боягузів країн-членів НАТО – Авт.). Ви боретеся за весь вільний світ. Тут (Україна – Авт.) вирішується доля майбутнього демократії, чи зможе автократія змінити силою правопорядок і нав’язати свою волю на будь-кого з нас”.
Як кажуть в народі: нарешті дійшло, прокинулися…

Не війна, а спеціальна військова операція…

Нагадаю, вранці 24 лютого 2022 року (після масового ракетного і артилерійського удару та бомбардувань мирних міст і повномасштабного вторгнення російських військ в Україну) президент РФ Путін заявив: «Мною прийнято рішення про проведення спеціальної військової операції. Її мета – захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму. І для цього ми будемо прагнути демілітаризації та денацифікації України. А також передання до суду тих, хто вчинив численні криваві злочини проти мирних жителів, зокрема й громадян Російської Федерації».

Він також додав, що вся відповідальність за можливе кровопролиття «буде цілком і повністю на совісті правлячого українського режиму».

Також Путін пригрозив іншим країнам, які намагатимуться втрутитися уситуацію, що «відповідь буде негайною і призведе до таких наслідків, про які ви досі не знали».

«Ми готові до будь-якого розвитку подій. Усі необхідні рішення прийняті. Сподіваюся, я буду почутий», – наголосив кремлівський кривавий карлик.

І НАТО, і президент США Байден (після ганебної втечі американських військз Афганістану),почувши гавкання кремлівського кривавого карлика, почали «молитися»…

«Молитви всього світу сьогодні з народом України, який страждає від неспровокованого та невиправданого нападу російських збройних сил. Путін обрав навмисну війну, яка принесе катастрофічні людські жертви та страждання», – повідомив стурбований Байден.

Після неодноразових звернень президента Зеленського, громадських і політичних діячів багатьох країн світу, людей, які проживають в США, країнах НАТО і ЄС,з проханням закрити небо над Україною, щобПутін не вбивав дітей, цивільне населення,не знищував дитячі садки, школи, лікарні, житлові масиви, не руйнував цілі міста і села, наляканий «зоопарк натовців» мінявпамперси і щоразу повторював одну і туж мантру: боїмося…, не можемо…, Путін почне війну проти нас… і т. д. і т. п.

Не знаю, як після таких заявназивати натовських представників кожного з них окремо іНАТО в цілому, які зі своєю п’ятою статтею Статуту носиться як дурень зі ступою.Образливих слів не хочу говорити на їх адресу, адже окремі з них надають Україні суттєву військову допомогу. Невже й справдітваринний страх скував силу волі і позбавив розуму усвідомити, що Путін веде війну непроти України, а проти«ялового» НАТО, а значить – всього світу (довідково: ялова корова – це самка великої рогатої худоби, яка не приносить користі господареві. На сьогоднішній день все частіше зустрічається «явище яловості» і не тільки серед корів…).

У своєму виступі 24 березня на саміті НАТО відеозв’язком президент Зеленський заявив, що ми ніколи не думали, що Альянс може боятися.

«Я не звинувачую НАТО, я хочу тут бути зрозумілим. Ви не винні – це не ваші ракети і бомби руйнують наші міста. Сьогодні, до речі, були фосфорні бомби – вбиті і дорослі і діти. Я просто хочу, щоб ви знали: Альянс ще може запобігти смертям українців від російських ударів. Надавши нам всю ту зброю, якої ми потребуємо.
Так, ми не в Альянсі. І я не висуваю претензій.
Але українці ніколи не думали, що Альянс і держави Альянсу – це по-різному. Що в питаннях життя і смерті ви порізно можете бути силою, а от разом – НІ. Що і НАТО може БОЯТИСЬ дій Росії.Впевнений, ви вже розумієте, що Росія не думає зупинятися в Україні. Не думає і не буде – вона хоче піти далі проти східних членів НАТО, держав Балтії, Польщі та інших.
Чи перестане тоді НАТО боятись? Хто може бути впевнений в цьому? І чи є у вас впевненість в тому, що п’ята стаття здатна спрацювати?
Але що ж Альянс? Питання про п’яту статтю фундаментальне. Я просто хочу, щоб ви знали, що ми думаємо про це. І я щиро бажаю вам, щоб ми помилялись у своїх оцінках та своїх сумнівах.
І щоб це так було – що у вас насправді дуже міцний Альянс. Бо якщо ми помиляємось, то світ у безпеці.
Але якщо ми не помиляємося хоча б на один відсоток, я прошу переглянути ваше ставлення. Ваші власні оцінки. І реально подбати про безпеку.
Про безпеку в Європі, а отже, і в світі.
Ви можете надати нам один відсоток від усіх ваших літаків. Один відсоток від усіх ваших танків, один відсоток! Ми не можемо це просто купити. Таке постачання прямо залежить від рішень НАТО, від політичних рішень!
Системи залпового вогню MLRS (Multiple Launch Rocket System). Протикорабельна зброя. Засоби протиповітряної оборони. Хіба можна вистояти у такій війні без цього?
Тож коли це все нарешті буде, це дасть нам так само, як і вам, сто відсотків безпеки. А нам потрібен лише один.

А єдине, що я від вас вимагаю… Після такого місяця війни проти Росії… Більше, прошу вас, ніколи НЕ ГОВОРІТЬ нам, що наша армія НЕ ВІДПОВІДАЄстандартам НАТО.
Ми показали, на що здатні наші стандарти (і бачимо на що здатне боягузливе НАТО – Авт.). І як багато ми можемо дати загальній безпеці в Європі і світі. Як багато ми можемо зробити для захисту від агресії проти всього, що ми цінуємо. Що ви цінуєте.
Але НАТО ще належить показати, що Альянс може зробити для порятунку людей. Показати, що це дійсно найпотужніше оборонне об’єднання в світі.
Світ чекає. І Україна чекає. Чекає реальних дій, реальних гарантій безпеки від тих, чиє слово варте довіри і чиї дії можуть зберігати мир. По-справжньому.
Пропозиції – на столі. Наші потреби – на столі. Мир – потрібен негайно.
Відповіді – за вами», – наголосив глава української Держави Володимир Зеленський.

У порівнянні з нашим президентом, який за місяць війни виявився справжнім ЛЕВОМ, глави країн-членів НАТО, які виступали на саміті, або після нього виявилися (за виключенням лідерівВеликої Британії, Польщі, країн Балтії) боягузливими страусами, які встромили голови в пісок або вівцями, яких ведуть на заклання…

Добре, що була трансляція саміту. Весь світ міг побачити чим насправді є «всесильне» НАТО. 30 глав держав і урядів країн-членів НАТО змогли прийняти лише чергову чолобитну до царя Путіна: негайно запровадити режим припинення вогню, негайно припинити саму війни, вивести війська з України, уклінно попросили російського царя серйозніше ставитися до переговорів, нагадали нам, українцям, що ми маємо фундаментальне право на самооборону (буцімто ми цього не знали без них), пригрозили пальчиком Путіну «що будь-яке використання ним хімічної чи біологічної зброї буде неприйнятним і призведе до тяжких наслідків, закликали Китай утримуватися від підтримки військових зусиль Росії будь-яким способом і від будь-яких дій, які допомагають Путіну обійти санкції. Коли це Китай став слухняним перед США і НАТО?
Для самозаспокоєння Альянс вирішив створити чотири додаткові багатонаціональні бойові групи в Болгарії, Угорщині, Румунії та Словаччині. З чим його і вітаємо!

Зеленський просив надати Україні лише 1% танків і літаків від їх загальноїкількості в НАТО, але Альянс НЕ ДАВ відповіді чи будуть надані Україні літаки, танки та системи протиповітряної оборони. Пообіцяло, що якісь рішення будуть ухвалені на саміті в Мадриді.

Коли Генсека НАТО Столтенберга запитали про чітку відповідь на прохання президента України, він заявив: “Ми всі дуже уважно слухали президента Зеленського. Ми слухали уважно та, ясна річ, взяли до уваги його дуже емоційне звернення до всіх держав НАТО”.

Генсек нагадав, що країни Альянсу надають Україні протитанкову зброю, переносні зенітно-ракетні комплекси та дрони. “Я не буду заглиблюватися у деталі, які саме системи ми надаємо. Але між державами НАТО та Україною підтримується тісний контакт щодо цього”, – додав він.
На ще одне запитання, якою буде відповідь НАТО, Столтенберг зазначив: “Що ми робимо – так це те, що ми постачаємо багато обладнання, і це наша відповідь”.

При цьому генсек НАТО декілька разів повторив, що Альянс не втручатимуться у війну. “Нам треба надавати підтримку Україні. Але у той же час у нас є відповідальність забезпечити, що цей конфлікт не стане повномасштабною війною між НАТО та Росією”.

26 березня президент США Джо Байден на зустрічі з міністрами оборони і закордонних справ України у Варшаві заявив, що він розуміє, що «це не війна РФ проти України, це війна тиранії проти усього світу» і завірив, що Штати будуть підтримувати Україну до самої перемоги і не відступлять від своєї позиції. Про це розповів очільник закордонного відомства Дмитро Кулеба. https://www.youtube.com/watch?v=5YdIJ_W4wK
Британське видання CNN повідомило з посиланням на власні джерела, що США пообіцяли збільшити оборонну підтримку України.

Українці пізнали Вселенський Закон Духа

П’ять років тому у зазначеній статі «Ми не брати…» я написав:«Україна як незалежна держава перебуває на історичному зламі.Найближчі роки для України будуть визначальними — або вона, зламавши нав’язані їй міфи і стереотипи, відродить свою справжню історію і минулу велич і стане рівноправною державою серед сильних країн сучасного світу; або зійде з історичної арени як самостійна держава і буде розшматована.Третього шляху українцям не дано. Щоб цього не сталося, українці повинні жити за Заповідями своїх пращурів оріїв-русів.

У них запорука нашої майбутньої ПЕРЕМОГИ над фашистською Росією. Знаю, що Українська нація — нездоланна!».
Так завершувалася моя стаття...

Сьогодення підтверджує, що українці пізнали Вселенський Закон Духа і почали жити в гармонії з цим Законом. А це значить, що українці отримали від Творця безмежну міць і сталине переможними! Покладену на них місію вони виконають з честю. Україна стане Духовним та Інтелектуальним Центром об’єднаної Європи від Ла-Маншу до Уралу.
Процес розпаду Російської Федерації —останньої імперії «Зла» (центр світового «Зла») запущений, він уже не зворотній…

Зупинити війну можна декількома способами.

Я стверджував і продовжую стверджувати, що за ради порятунку цивілізації, Путіна необхідно ФІЗИЧНО ЗНИЩИТИ, як Усаму бен Ладена. Фізичну ліквідацію Путіна я запропонував ще п’ять років тому. Міжнародно правові підстави його знищення неодноразово направляв в ООН.
Зауважу, що Усама бен Ладен, на відміну від Путіна, являв собою набагато меншу загрозу для світу,ніж Путін з ядерною зброєю.

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією Росії проти України, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни та національного законодавства України, фізична ліквідація Путіна буде легітимною, правовою і законною, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ Росії Лаврова, «виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону»).

Лише через п’ять років (!) мене почули і публічно підтримали мою пропозицію вбити Путінасенатор США ЛіндсіГрем (4 березня) і полковник Річард Кемп, який командував британськими військами в Афганістані (15 березня).

Формулу порятунку земної цивілізації після завершення Першої світової війни вивелиМайстри Далекого Сходу. На їх переконання, вона повинна змінити методи ведення війни і з часом дозволить повністю з нею покінчити.
Вперше ця Формула НИМИ була обнародувана 1924 року (цитую): «Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!». Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель або цілий народ, які оголосили війну, але цивілізація уціліє» (Life and Teaching of the Masters of the Far East.Vol.3: Copyright,- 1935).

Не прислухалися…

1 вересня 1939 року Гітлер у співучасті зі Сталіним розпочав Другу світову війну, яка забрала життя понад 71 000 000 людей (військових і цивільних).

Сьогодні «коктейль Гітлер-Сталін» ХХІ століття – Путін погрожує світу ядерною війною заради задоволення своїх політичних амбіцій. За повідомленням Радіо Свобода,згідно даних двох незалежних російських соціологів, в середині березня 71% росіян підтримують війну Путіна в Україні.Росіяни, які підтримують війну, заявили, що відчувають такі емоції як «гордість», «радість», «надхнення», «повага», «довіра», «надія». Три четверті росіян дізнаються новини про війну з телевізора, 64% всіх росіян – із державних телеканалів. Загалом більшість росіян вважають, що було б краще, якби Путін залишався президентом як найдовше.

Згідно дослідження, проведеного Active group, 86,6% росіян підтримують потенційний напад Путіна на території країн Європейського Союзу.

Викладені дані – чергове підтвердження правильності Формули Майстрів Далекого Сходу, як запобігти Третій світовій війні, яка може стати ядерною і призведе до загибелі цивілізації. Про необхідність застосування цієї Формули я неодноразово нагадував впродовж останніх п’яти років.

Поетеса ОМ-І-РА, яку називають Провідницею Воїнів Світла,9 лютого 2021 року поставила діагноз російському суспільству у вірші (російською) «Взлететь над бездной».

Не каждый может взлететь над бездной,
Спокойней в грязиостаться,
Шагнув в неизвестность –
Для лучшей жизни воскреснуть,
Душой стать свободным,
И в прошлое не возвращаться…
Не каждый способен сказать Правды Слово,
Не в угоду другим, а что на душе,
Стать собой. Вопреки всему начать снова,
И быть в меньшинстве на крутом вираже.
Плывя по течению, каждый считает,
Что это свободный выбор по праву,
Но Дух безразличия всегда направляет
Толпу, что распяла Иисуса, спасая убийцу Варавву…

Коротко нагадаю, як натовп змусив Пилата замість вбивці Варавви розіп’яти Ісуса.
Євангеліє від Луки 23:

14:Пилат промовив до них: “Ви привели до мене цього чоловіка (Ісуса – Авт.) як бунтаря народу; ото я, розсудивши справу перед вами, не знайшов на цьому чоловікові (ніякої) провини в тому, про що оскаржуєте його.
16: Тож я його покараю і відпущу.”
17: Треба ж було їм одного випустити з-за празника.
18: Та вони всі разом закричали: “Убий цього, а відпусти нам Варавву!”
19: Цього (останнього)… за вбивство кинули були у в’язницю.
20:Пилат, бажаючи їм відпустити Ісуса, промовив до них знову.
21: Та вони закричали: “Розіпни, розіпни його!”
22: І втретє він до них промовив: “Яке ж бо зло вчинив він? Я не знайшов на ньому нічого, гідного смерті. Тож, покаравши його, відпущу.”
23: Але вони наполягали сильним криком і вимагали, щоб його (Ісуса – Авт.) розіп’яти. І крик їхній переміг.
24: Тоді Пилат присудив, щоб сталося згідно з їхньою просьбою.
25: І він відпустив того, що за… вбивство був вкинутий у темницю і що про нього вони просили; Ісуса ж видав їм напризволяще.
26: І вони його повели…

«Это была не ненависть, а непризнание
этих русских собак людьми…»

Один із найвідоміших письменників і релігійних мислителів Росії Лев Толстой у ваххабітському творі «Хаджи-Мурат» так охарактеризував відношення до росіян за їх звірства (уважно прочитайте!).

«Бутлер с своей ротой бегом, вслед за казаками, вошел в аул. Жителей никого не было. Солдатам было велено жечь хлеб, сено и самые сакли. По всему аулу стелился едкий дым, и в дыму этом шныряли солдаты, вытаскивая из саклей, что находили, главное же – ловили и стреляли кур, которых не могли увезти горцы. Офицеры сели подальше от дыма и позавтракали и выпили. Фельдфебель принес им на доске несколько сотов меда. Чеченцев не слышно было. Немного после полдня велено было отступать. Роты построились за аулом в колонну, и Бутлеру пришлось быть в арьергарде. Как только тронулись, появились чеченцы и, следуя за отрядом, провожали его выстрелами.

Аул, разоренный набегом, был тот самый, в котором Хаджи-Мурат провел ночь перед выходом своим к русским.

Садо, у которого останавливался Хаджи-Мурат, уходил с семьей в горы, когда русские подходили к аулу. Вернувшись в свой аул, Садо нашел свою саклю разрушенной: крыша была провалена, и дверь и столбы галерейки сожжены, и внутренность огажена. Сын же его, тот красивый, с блестящими глазами мальчик, который восторженно смотрел на Хаджи-Мурата, был привезен мертвым к мечети на покрытой буркой лошади. Он был проткнут штыком в спину.

Благообразная женщина, служившая, во время его посещения, Хаджи-Мурату, теперь, в разорванной на груди рубахе, открывавшей ее старые, обвисшие груди, с распущенными волосами, стояла над сыном и царапала себе в кровь лицо и не переставая выла. Садо с киркой и лопатой ушел с родными копать могилу сыну. Старик дед сидел у стены разваленной сакли и, строгая палочку, тупо смотрел перед собой. Он только что вернулся с своего пчельника.

Бывшие там два стожка сена были сожжены; были поломаны и обожжены посаженные стариком и выхоженные абрикосовые и вишневые деревья и, главное, сожжены все ульи с пчелами. Вой женщин слышался во всех домах и на площади, куда были привезены еще два тела. Малые дети ревели вместе с матерями. Ревела и голодная скотина, которой нечего было дать. Взрослые дети не играли, а испуганными глазами смотрели на старших.

Фонтан был загажен, очевидно нарочно, так что воды нельзя было брать из него. Так же была загажена и мечеть, и мулла с муталимами очищал ее.

Старики хозяева собрались на площади и, сидя на корточках, обсуждали свое положение. О ненависти к русским никто и не говорил. Чувство, которое испытывали все чеченцы от мала до велика, было сильнее ненависти. Это была не ненависть, а непризнание этих русских собак людьми и такое отвращение, гадливость и недоумение перед нелепой жестокостью этих существ, что желание истребления их, как желание истребления крыс, ядовитых пауков и волков, было таким же естественным чувством, как чувство самосохранения.

Перед жителями стоял выбор: оставаться на местах и восстановить с страшными усилиями все с такими трудами заведенное и так легко и бессмысленно уничтоженное, ожидая всякую минуту повторения того же, или, противно религиозному закону и чувству отвращения и презрения к русским, покориться им.
Старики помолились и единогласно решили послать к Шамилю послов, прося его о помощи, и тотчас же принялись за восстановление нарушенного» (кінець цитати).

Як ми могли переконатися, про НЕНАВИСТЬ до росіян і Росії в Чечні дійсно ніхто не говорив: ні в середині ХІХ століття, ні в розпалі Кавказької війни, ні тим більше сьогодні, за часів путінського лакея Кадирова.
Саме чеченці (а не запроданці-кадировці) казали і кажуть про більш сильні і високі «почуття» по відношенню до росіян. Але ці почуття нині під забороною, їх неможна описувати, інакше можна легко потрапити до списку«пособників терористів». І не дає спокою питання: чи занесуть в цей список Льва Толстого? Чи в Росії обмежаться тим, що генерал КДБ-ФСБ патріарх Кіріл (псевдонім «Михайлов») повторно оголосить Толстому анафему (прокляття) і знову відлучить его від своєї церкви?

Афонські старці вдруге прокляли вбивцю Путіна

Оскільки в кінці статті я торкнувся релігійної тематики, то повідомлю вам про рішення Афонських старців, прийняте ними нещодавно (11 березня), яке приховують російські ЗМІ. Предстоятелі всіх 20 монастирів на святій горі Афон, в духовному центрі православ’я, одноголосно об’явили, що президент Росії Путін став єдиною в історії людиною, якій двічі оголошували анафему (прокляття).

Рішення про повторне відлучення «кремлівського кривавого карлика з чорною душею» від церкви було прийнято після його наказу напасти на Україну та на тлі численних жертв серед мирного населення. Крім того, Путіну, його найближчому оточенню та російським міністрам довічно заборонено відвідувати Афон у будь-якому статусі. Відомо, що на святій горі щодня проводять молитви за мир в Україні.

«Вісім років ми молимося за мир в Україні. Ми приймали на Афоні Путіна, сподіваючись, що це допоможе його духу очиститися і стати на шлях добра і смирення. Але сьогодні ми бачимо, що з його волі український народ страждає у рази більше, від вогню та голоду гинуть невинні діти. Людина, яка розв’язала цю війну, порушила всі закони Божі і обезцінює тисячі людських життів і російського, і українського народів, не може мати нічого загального з православ’ям. Ми сподіваємося на Божу допомогу всім страждаючим в Україні», – пояснив загальне рішення афонських старців архімандрит Євфімій, відповідальний за зв’язки зі ЗМІ.
В Москві поки що офіційно не прокоментували цю заяву, але, за даними джерел, в найближчий час монастирі Афону можуть внести в російський реєстр екстремістських і терористичних організацій.

Речник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря) заявив: «Своїми злочинами Путін вже відлучив себе від Церкви. Він вже накликав на себе осудження на пекельні муки» і порадив прочитати 108-й псалом, що, на, його думку, буде дієвим способом виявити церковне ставлення до Путіна.

Псалом 108. Від ворога. Молимося разом за Україну, щоб РФ впала. Амінь.

Майбутнє України…

До Афонських старців, які вже протягом тисячі років підтримують живу духовну традицію на Святій горі Афон, не припиняють звертатися православні від «простолюдинів до царів», бо устами старців говорить Бог – а значить, все, що вони кажуть – істина. Мудреці відкрили завісу на майбутнє України, Росії, Європи.

Пропоную ознайомиться з основними пророцтвами Афонських старців на найближче і подальше майбутнє України, Росії і Європи зроблені ними на початку весни 2019 року:

● На Київський престол зійде князь, який здолає злого царя Росії і Київ поверне вкрадене ним. Почнеться відродження України, країна може навіть змінити назву. Крим після років перебування під пануванням Москви остаточно повернеться в лоно України, але вже як земля кримських татар.
● Україну очікують важкі часи війни, але вони триватимуть недовго – з Божої волі, судилося створити могутню державу, порівнянну з Київською Руссю, бо Дух святої Русі знаходиться в Києві, і його пробудили люди. Ці роки були усього лише летаргічним сном Великого Народу.
● Росія, незважаючи на свої прагнення, відродитися новою імперією, потерпить КРАХ! Її чекає ізоляція та самодержавство. Але російський імператор протримається на троні недовго(2022) і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні та сході.
Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і входитимуть у державу російську на правах незалежних територій.
● Європа розділиться на два табори – Західний і Східний, але розпаду Євросоюзу не буде. У східне об’єднання увійдуть майже всі східні країни: Польща, Чехія, Словаччина, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Молдова, Україна, Угорщина, Румунія.
Нагадаю,в 2012 році Афонські старці передбачили достроковий відхід президента Януковича від влади, втечу його до російського царя, який розпочне війну проти «братнього народу» та трагічну загибель Януковича молодшого – Віктора…


***

Впродовж останніх п’яти років я неодноразово пропонував ПАРЄ, ОБСЄ, ЄС, ООН, лідерам ведучих країн світу застосуватипроти РФ, Путіна, його оточення, військово-політичного керівництва Росії дійсно смертельніфінансові, економічні, міжнародно-дипломатичні і юридичні санкції (багато з яких почали застосовуватися лише тепер). Вони б давно привели до фінансового і економічного краху країну-агресор і упередили б велику війну проти України. Запропоновані мною санкціївикликали б масові соціальні бунти,безпорядки,повстання в Росії і призвели б до повалення путінського режиму. Це могло б завершитись знищеннямПутіна як Чаушеску, Хусейна або Каддафі. «Російський бунт бездумний і безпощадний»,- зазначав російський поет Олександр Пушкін.

Як крайній варіант, я пропонував застосувати до Путіна і його оточенняФормулу порятунку світу Майстрів (Вчителів) Далекого Сходу – ФІЗИЧНЕ ЗНИЩЕННЯ.

Шанс зупинити світове Зло ще є.

СЛАВА УКРАЇНІ! СМЕРТЬ РОСІЙСЬКОМУ ОКУПАНТУ – СВІТОВОМУ ЗЛУ!

 

Григорій Омельченко, Герой України, генерал-лейтенант СБУ
народний депутат України 2-6 скликань, член ПАРЄ (2006-2010)

 

 

 

 

 

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань