Віднині можемо вільно подорожувати до Антигуа і Барбуди

Україна уклала угоду про взаємне скасування віз із острівною державою Антигуа і Барбуда, що в Карибському басейні. Відтепер українці можуть подорожувати до Антигуа і Барбуди на термін до 90 днів упродовж 180 днів.

“У Вашингтоні посол України в США Валерій Чалий і посол Антигуа і Барбуди в США Рональд Сандерс підписали документи про взаємне скасування візових вимог між двома країнами”, – повідомляє посольство України в США.

Антигуа і Барбуда – держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт — Сент-Джонс. Член Співдружності, Організації американських держав. Очільник держави — королева Великої Британії Єлизавета II, яку представляє генерал-губернатор.

Нагадаємо, після запровадження безвізового режиму з Євросоюзом 11 червня 2017 року громадяни України можуть в’їжджати без віз до усіх держав-членів ЄС (окрім Великої Британії та Ірландії), до чотирьох країн – асоційованих членів Шенгенської угоди (Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії) і країн, на які розповсюджується візове законодавство ЄС (Андорра, Ватикан, Монако та Сан-Марино).

Отже, після приходу безвізу українці можуть вільно подорожувати до таких країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Республіка Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Лібералізація візового режиму стосується лише тих громадян України, які мають біометричні паспорти (видає Державна міграційна служба). Українці можуть їздити в Євросоюз на 90 днів для туристичних, ділових подорожей чи для відвідування друзів і родичів. Водночас спрощений візовий режим не дає права на роботу в ЄС.

В’їзд до країн ЄС дозволять громадянам, які зможуть обґрунтувати мету своєї поїздки; мають достатньо грошей, аби забезпечити себе і придбати квиток додому (довідка з банку про стан рахунку не потрібна); і не перебувають у “чорному списку”.

Безвіз з ЄС дозволяє Україні вести переговорний процес щодо лібералізації візового режиму з країнами так званого “білого” шенгенського списку”.

До нього входять 60 країн світу: Албанія, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Австралія, Багамські Острови, Барбадос, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Бруней, Канада, Чилі, Колумбія, Коста-Рика, Домініка, Македонія, Гренада, Гватемала, Гондурас, Ізраїль, Японія, Кірібаті, Малайзія, Маршаллові Острови, Маврикій, Мексика, Мікронезія, Молдова, Чорногорія, Науру, Нова Зеландія, Нікарагуа, Палау, Панама, Парагвай, Перу, Сент-Кіттс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сальвадор, Самоа, Сербія, Сейшельські Острови, Сінгапур, Соломонові Острови, Південна Корея, Східний Тимор, Тонга, Тринідад і Тобаго, Тувалу, ОАЕ, США, Уругвай, Вануату, Венесуела, Гонконг і Макао.

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *