Для тих, хто хоче розправити “Крила”: прем’єра від  LIDIA (+відео)

Натхненням для створення авторської пісні «Крила» стало власне життя та досвід співачки. Цей трек – для тих, хто прагне боротися зі своїми страхами і набути внутрішню силу.

«Там де ви зараз є – це результат ваших дій вчора.  Лише розуміння цінності власних мрій допомогло мені кардинально змінити своє життя. Ми живемо у важкі часи, проте не слід забувати про свої мрії, навіть про найзаповітніші та найнеймовірніші. Після падінь треба розправляти крила і літати вище неба. Вихід синглу був спеціально спланований на весну. Це – символ відродження, нового життя, змаху крилами назустріч власним мріям. Сподіваюся, що мій сингл надихне слухачів на нові звершення»,- ділиться LIDIA.

Пісня була написана під час підготовки до конкурсу краси Ms Top Ukraine 2024. Артистка розповідає, що по-справжньому здолала свої страхи і розправила крила.

Першими її пісні прослуховують рідні та найближчі друзі. На їхню думку, сингл «Крила» запамʼятовується глибоким сенсом, чистим вокалом та особливим тембром.

«Паралельно зі зйомками, найближчим часом планую запис нової пісні в іншому жанрі, адже незабаром літо, і хочу зробити новий хіт більш запальним, але не менш глибоким. Також триває моя підготовка до гранд-фіналу конкурсу Ms Top Ukraine 2024, який відбудеться наприкінці травня. Окрім участі в конкурсі, я презентую сингл «Крила» гостям заходу. Я займаюся благодійністю, допомагаю притулкам та проводжу благодійні консультації для опікунів тварин, постраждалих від війни. Ще з юнацьких років я пропагую добро та допомогу найбеззахиснішим створінням цього світу – тваринам. Переживши початок війни двічі, я не втрачаю віру в те, що добро існує. Моя мета – створення благодійного фонду, а потім і центру для тварин з притулків та з інвалідністю. Також мрію виступати зі своїми піснями на благодійних концертах та заходах, тому відкрита до співпраці»,– розповідає співачка.

LIDIA( Лідія Лободіна) – співачка, акторка, модель та ветеринарний лікар. Також володарка титулів 1st Vice Miss Charity Queen of Ukraine 2023, Mrs. Top Animal Saver 2023, лауреатка номінації «Гордість країни – 2023». Окрім фаху ветеринарного лікаря, має музичну освіту, ще в юнацькому віці стала лауреаткою всеукраїнських вокальних конкурсів. Будучи багатогранною особистістю, намагається у музиці висвітлити свою внутрішню силу. В тексті для неї найголовніше – це сенс та  прагнення максимально передати стан душі слухачам.

Катерина ГУК

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *