Загроза теракту в Києві: СБУ прокоментувала ситуацію

Заява білоруських поплічників рашистського терористичного режиму про нібито “терористів” в українських лікарнях – це ІПСО в інтересах окупантів.

Про це повідомили у Службі безпеки України.

Проте попри те, що це ІПСО, не можна виключати можливості спроби рашистів влаштувати теракт проти лікарень. Тому там було оголошено евакуацію.

“Тому і спеціальні служби, і представники місцевої влади реагують на кожну потенційну загрозу згідно з передбаченими протоколами дій. На даний час вживаються всі необхідні заходи, щоб нівелювати якісь негативні наслідки навіть теоретичної загрози”, – повідомили в СБУ.

Також спецслужба звернулася до білорусі, нагадавши, що мінську потрібно не анонсувати теракти за замовленням їхніх хазяїв з кремля, а турбуватися про те, щоб не опинитися у Гаазі на одній лаві з російськими терористами.

“Білоруській владі потрібно не лякати українців псевдозаявами, а думати про те, як не опинитися на лаві підсудних у Гаазі поряд із кремлівським диктатором”, – додали в СБУ.

Нагадаємо, раніше поінформувалося, що у Києві 26 квітня почалася термінова евакуація двох лікарень на вулиці Богатирській. Одна з лікарень – дитяча. Евакуація проводиться через загрозу російського терористичного акту.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *