Що треба зробити, аби відрубати зміїну голову терористів

Ізраїльський художник Гай Морад створив для газети «Едіот Ахронот» карикатуру, на якій в оточенні арабо-перських терористів, диктатор путін закінчив розмову з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаніягу. Після того як кремлівський фюрер кладе слухавку, він ставить питання лідеру ХАМАСу в Газі Яхья Сінвару, лідеру «Хезболли» Хасану Насралла і верховному лідеру Ірану Алі Хаменеї. «Де ми зупинилися?», – запитує путін.

На карикатурі путін і його співрозмовники-терористи сидять за столом, на якому лежить карта, на якій зображені плани нападу на Ізраїль.

***
Стаття «Від комуністичного до терористичного інтернаціоналу: чи є шанс врятувати світ від терориста путіна» в «Українському репортері» за 19 квітня викликала у читачів зацікавленість і запитання. Вони просили продовжити висвітлення теми міжнародного тероризму. Запитували, що повинен робити Ізраїль і його союзники після масової повітряної атаки Ірану на Ізраїль в ніч на 14 квітня. Це цікавило мешканців, які проживають в Ізраїлі і країнах Європи.

Українці запитували, чому американці та їх союзники не збивають російські ракети і безпілотники, які путін запускає по Україні. Відповім коротко – налякані блефом путіна застосувати ядерну зброю.

На цю тему читайте статтю «НАТО, досить боятися: настав час знищити путіна і його режим», опубліковану «Українським репортером» 8 березня 2023 року.

Дякую редакції видання «Український репортер» за публікацію статті і всіх не байдужих, хто відгукнувся на неї.

Комуністичний більшовизм це сьогоднішній ісламський фундаменталізм-тероризм

Прокоментую окремі відгуки на статтю і дам відповіді на інші запитання читачів. Повторюю, щоб розуміти сучасний міжнародний ісламський тероризм, його природу і коріння треба знати історію виникнення більшовизму, і як комуністи-більшовики прийшли до влади в царській росії в результаті жовтневого перевороту в 1917 році. Оскільки ці речі історично пов’язані, вони залишатимуться такими, допоки буде існувати їх «прабабуся-більшовичка» росія, створена як країна-терорист-агресор, яка породила міжнародний тероризм у різних його національних і релігійних проявах.

Тим, хто не знайомий з зазначеною статтею, рекомендую уважно її прочитати. Ви знайдете багато відповідей про сучасний міжнародний ісламський тероризм, і яку загрозу він несе людству. Його батьками є колишній радянський союз і нинішня росія, які допомагали радикальним ісламістам-марксистам у створенні терористичних організацій, їх фінансуванні і озброєнні. Ідеологією тероризму в мусульманських країнах є марксизм-ленінізм і ісламський фундаменталізм.

Страх Заходу

Якою повинна бути відповідь Ізраїлю на воєнну агресію Ірану 14 квітня, — повинно вирішувати ізраїльське військово-політичне керівництво і ніхто інший.
США і Європа намагаються відмовити Ізраїль від нанесення удару у відповідь і обіцяють застосувати санкції проти Ірану. Водночас радник Білого дому Джон Кірбі заявив, що «Ізраїль сам визначить, чи буде відповідь, і як вона виглядатиме. Ми залишаємо це рішення за ними».

Лідери ЄС у своїй заяві за підсумками саміту у Брюсселі закликали Ізраїль і Іран «проявляти максимальну стриманість і утримуватися від будь-яких дій, які можуть посилити напруженість у регіоні». ЄС обіцяє запровадити санкції проти Ірану, які націлені на компанії, причетні до виробництва ракет і безпілотників.

Політиками ЄС керує страх перед мусульманами, які проживають в їх країнах. Ще не забулися масові мітинги на підтримку Палестини, коли її терористична організація ХАМАС здійснила кривавий терористичний напад на Ізраїль 7 жовтня минулого року. Нагадаю, що в Європі проживає понад 20 млн мусульман, вихідців з Близького Сходу, Ірану, Іраку, Афганістану, Пакистану, Північної Африки.

Американські, іранські та ізраїльські медіа повідомили, що ЦАХАЛ в ніч на 19 квітня завдав удару по іранській військовій авіабазі поблизу міста Ісфаган. Це була «обмежена» відповідь Ізраїлю на безпрецедентну повітряну атаку Ірану 14 квітня.

Уряд Ізраїлю офіційно не повідомляє про операцію і не коментує те, про що пишуть медіа. І, на мою думку, правильно робить. Може наше політичне і військове керівництво навчиться тримати язик за зубами і не буде вихвалятися бойовими операціями, проведеними в тилу ворога.

На мою думку, відповідь ізраїльтян повинна бути такою, щоб Іран уже більше ніколи не міг наносити удари по Ізраїлю. Релігійно-фашистський терористичний режим Ірану повинен бути знищений раз і назавжди!

Що потрібно робити з іранськими підземними лабораторіями, де збагачують уран для виготовлення ядерних боєголовок і заводами по виробництву ракет і ударних безпілотників я написав у статтях, опублікованих «Україною молодою» восени 2022 року. Вони повинні бути знищені у будь-який доступний спосіб і якнайшвидше.

Ізраїль, відрубай зміїну голову «Хезболли»!

Якщо ви подивитися на карту, то побачите, що між Ізраїлем і Іраном знаходяться території двох країн Іраку і Йорданії. Відстань від кордону Ірану до Ізраїлю по прямій становить близько 1200 кілометрів. Саме тому безпілотники, запущені з Ірану, летять приблизно 9 годин, а балістичні ракети 10-12 хвилин. Відомо, що в ніч на 14 квітня Іран запустив ракети та дрони зі своєї території, а також з Лівану, Іраку, Сирії, Ємену, де знаходяться іранські проксі війська «Хезболли».

Іранські атаки авіацією, ракетами і безпілотниками не є реального загрозою для Ізраїлю. Це очевидно. Здійснити повномасштабне вторгнення на територію Ізраїлю режим Ірану не може з об’єктивним причин. Перекинути непоміченими через дві країни Сирії або Йорданії регулярну армію або війська КВІР до кордону Ізраїлю не можливо.

Через ці ж причини Ізраїль також не може провести повномасштабну наземну військову операцію проти Ірану, який поставив за мету знищення єврейської держави. Можливі лише висадка обмеженого десанту сил спеціальних операцій для проведення бойових і диверсійних операцій на території Ірану і комбіновані авіаційні і ракетні удари по іранських військових об’єктах. Найголовніше завдання Ізраїлю і США — знищити підземні лабораторії, де Іран збагачує уран і найближчим часом може завершити виготовлення ядерних боєголовок.

З урахування викладеного, власного досвіду і знань, що собою являє терористичний рух на Близькому Сході, яка його природа та історія виникнення, дозволю собі висловити пропозицію.

Першочерговим завданням керівництва Ізраїлю повинно бути знищення ліванської шиїтської терористичної військово-політичної організації «Хезболла», яка майже повністю захопила владу в Лівані і жорстко контролює більшу частину шиїтських територій країни, південний Бейрут, південний Ліван і східну частину долини Бекаа і має кордон з Ізраїлем. Уряд Лівану не контролює «Хезболлу».

За даними розвідок, опублікованих у ЗМІ, десятки тисяч бойовиків «Хезболли» пройшли військовий вишкіл в Ірані, Сирії і росії. Чисельний склад постійного складу і резервістів військового крила організації на сьогодні складає близько 100 тисяч бійців, серед них понад 50 пілотів і сотня командирів-танкістів. До цих сил також входять сили Radwan, які є підрозділом командос із бойовим досвідом війни у Сирії чисельністю до 3000 бійців.

До складу бойовиків «Хезболли» слід додати і зовнішню підтримку з боку шиїтських іноземних найманців (декілька тисяч осіб) із таких країн як Афганістан, Пакистан, Сирія, Ірак і росія, які потрапляють до Лівану через Сирію. Нагадаю, що в Сирії на боці президента Асада воювало декілька тисяч бойовиків-вагнерівців, багато з яких після розформування ПВК «Вагнер», втекли до Лівану і влилися в ряди «Хезболли».

Сьогодні військове крило «Хезбулли» настільки зросло, що стало потужнішим, ніж урядова армія Лівану. Ліванський уряд боїться бойовиків «Хезбулли» і не втручається в їх внутрішні і зовнішні справи. Через таку потужність, «Хезболлу» називають «державою в державі», яка навіть веде самостійну зовнішню політику. Зокрема, своїми діями їх представники втручалися у справи Боснії і Герцеговини, Єгипту, Сирії, Бахрейну, не кажучи вже про постійні воєнні і терористичні атаки на Ізраїль.

За висновками розвідок, засоби нападу «Хезболли» «надзвичайно вражаючі». Мова йде про понад 150 тисяч реактивних снарядів і ракет, з них сотні ракет є високоточними і великої руйнівної сили. Терористи мають 40 000 ракет «Град» з дальністю 15-20 км, 80 000 ракет середньої дальності до 100 км типу Fajr 3 і 5, Khyber або Raad 2 і 3; і 30 000 ракет великої дальності 200-300 км типу Zilzal або Fatah 110 (M600). «Хезболла» отримала від Сирії ракети Scud C і D з дальністю 700 км. Кілька сотень ракет Fatah 110, які несуть близько 500 кг вибухівки, і які оснащені точними навігаційними приладами на основі GPS і мають високу точність і великий руйнівний потенціал. Ракети зберігаються під лікарнями, школами та житловими будинками, як це робить і ХАМАС.

На озброєнні «Хезболла» має сотні різноманітної бронетехніки, зенітні установки, високоякісні ракети «земля-повітря» С802 китайського виробництва та «Яхонт» російського виробництва, а також зенітні ракети для ЗРК «Бук», включно з морською модифікацією та велику кількість вдосконалених протитанкових ракет «Корнет». «Хезбулла» володіє розширеними можливостями комп’ютерного шифрування, отримує агентурні і розвіддані від російських, іранських і сирійських спецслужб.

Терористи оснащені сотнями розвідувальних та ударних БПЛА, більшість з яких власного виробництва. З можливістю роботи на дальності до 400 км і для виконання різноманітних тактичних завдань.

«Хезболла» розбудувала цілу серію оборонних укріплень на кордоні з Ізраїлем. Це мережа бетонних бункерів, складів зброї і боєприпасів, бліндажів, спостережних постів, кулеметних та снайперських гнізд, що тягнуться на десятки кілометрів і об’єднуються системою підземних ходів. Там же обладнано безліч майданчиків для пускових установок ракетних систем залпового вогню (РСЗВ). Крім цього, створені військові табори для навчання своїх бойовиків і найманців з інших країн.

«Хезболла» пропагує і практикує воєнний джихад. Підтримує війну ХАМАС проти Ізраїлю. Мета обох терористичних організацій і їх господаря Ірану — знищення Ізраїлю, який не має права на існування і ліквідація західного впливу на всьому Близькому Сході.

«Хезболла» підтримує тісні відносини зі своїми господарями — терористичними режимами Сирії, Ірану і росії, які надають фінансову і військову допомогу. У громадянській війні в Сирії «Хезболла» і росія є союзниками диктатора Башара Асада. На його стороні воювало понад 10 тисяч бойовиків. На території сирійського військового аеродрому «Шайрат» інструктори «Хезболли» тренують російських операторів БПЛА іранського виробництва для війни проти України, – повідомило ГУР МО України у лютому ц. р.

Станом на сьогодні «Хезболла» або її військове крило вважаються терористичними організаціями у 26 країнах, зокрема це Ізраїль, США, Велика Британія, Канада, Аргентина, Японія, Нідерланди, Німеччина, Чехія, Бахрейн, Єгипет, навіть Ліга арабських держав визнала «Хезболлу» терористичною організацією в березні 2016 року (крім Лівану та Іраку). Натомість Європейський Союз, Франція та Нова Зеландія визнають терористичною лише військове крило «Хезболли».

Китай зберігає нейтралітет і підтримує контакти з «Хезболлою». Іран, росія, Сирія, Алжир, Куба, Північна Корея відкрито підтримують терористичну організацію «Хезболлу».

З нападом Ірану на Ізраїль світова вісь Зла проявилася повністю. Це росія (путін)—Іран (Хаменеї)—Сирія (Асад)—Білорусь (Лукашенко)—Північна Корея (Кім Чен Ин)—Китай (Сі Цзіньпін). Недалеко від них авторитарна Туреччина (Ердоган) та проросійські лакеї Угорщина (Орбан), Словаччина (Фіцо) і Ватикан (папа Франциск). Звертаю увагу, що Туреччина, Угорщина і Словаччина — країни НАТО, дві останні є і країнами ЄС.

 Посольство України в Ізраїлі засудило зустріч Лаврова з лідером палестинського терористичного руху ХАМАС Ісмаїлом Ганією в Москві. «Лише країна, яка вбиває тисячі дітей, жінок і чоловіків під приводом «звільнення своїх громадян», може прийняти у себе лідера терористичної організації першого рангу», – йдеться в повідомленні посольства.

Журналіст ізраїльського 9 каналу Сергій Гранкін в інтерв’ю Radio NV заявив про випадок коли голова МЗС росії Лавров зібрав терористів Близького сходу та назвав їх «дорогими колегами».

«Лавров провів у Москві близькосхідний саміт, як це називалося. Їм вдалося зібрати глав усіх терористичних організацій, які діють у нашому регіоні. Насправді, одна авіабомба вирішила б дуже багато проблем дуже багатьох спецслужб світу. Але, на жаль, це було неможливо. До чого я це розповідаю. Ту зустріч Лавров, зібравши всіх терористів Близького Сходу, почав словами «дорогі колеги». І це рідкісний випадок, коли міністру закордонних справ росії можна повірити. Дійсно колеги, що ж скажеш», — сказав Гранкін в ефірі Radio NV.

Нагадаю, що після воєнної терористичної кривавої атаки ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня 2023 року президент Туреччини Ердоган заявив про тверду підтримку ХАМАС, назвав Ізраїль «терористичною державою» і пригрозив лідерам Ізраїлю, – передає The Times of Israel.
25 жовтня 2023 року Ердоган повідомив, що Туреччина не вважає ХАМАС терористичною організацією. Він що, осліп? Весь світ бачив відео і фото в соціальних мережах, які звірства чинили нелюди ХАМАС щодо ізраїльських дітей, дівчат, жінок, мирних людей та туристів з зарубіжних країн 7 жовтня минулого року.

Подібне робили путінські варвари в Бучі, Ірпені та інших окупованих українських містах і селах.

Люди, пам’ятайте, що Ердоган НЕ засудив воєнні злочини, вчинені путіним проти України і виступив проти застосування санкцій щодо росії — країни-агресора і терориста.

***
Керівником (Генеральним секретарем) «Хезболла» з 1992 року року є шейх Хасан Насралла — «великий друг» Ірану і росії.

25 жовтня 2023 року Насралла зустрівся у Бейруті з лідерами палестинських угруповань ХАМАС та «Ісламський джихад» і обговорив, що їхній альянс повинен зробити, щоб «досягти справжньої перемоги опору у священній війні з Ізраїлем».
Про це повідомляє Reuters з посиланням на телеканал «Хезболли» Al-Manar.
У зустрічі взяли участь лідер «Хезболли» Сайєд Хасан Насралла, заступник командувача ХАМАС Салех аль-Арурі та глава «Ісламського джихаду» Зіад аль-Накхала (на фото внизу).

«Була проведена оцінка міжнародної позиції і того, що сторони «Осі опору» (альянс, який об’єднує Іран, ХАМАС, групи бойовиків, зокрема в Сирії та Іраку, ліванську «Хезболлу» та інші терористичні групи, які залишилися від Аль-Каїди та ІДІЛ) повинні зробити для досягнення справжньої перемоги в Газі та Палестині», – повідомив представник «Хезболли».

Рада Безпеки ООН ніколи не вносила «Хезболлу» в список терористичних організацій у своєму списку санкцій, хоча деякі її члени (США і Велика Британія) робили це окремо.

Після нападу Ірану на Ізраїль 14 квітня посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський виступив з закликом до української влади визнати терористичними організаціями ХАМАС, «Хезболлу» та іранський КВІР.
Про це він написав у своєму каналі у Telegram. Бродський підкреслив, що Україна та Ізраїль мають спільного ворога — Іран. «Настав час, щоб Україна визнала терористичними організаціями КВІР, «Хезболлу» й ХАМАС», – закликав він.

З урахуванням викладеного терористична організація «Хезболла» і її керівники повинні бути знищені, як і ХАМАС. Необхідно звільнити народ Лівану від бойовиків, які тероризують мирних ліванців і постійно наносять ракетні удари по Ізраїлю. Був час, коли ліванці і євреї жили у мирі і злагоді і не ворогували між собою, допоки на Близькому Сході не з’явилися різноманітні терористичні організації радикальних ісламістів лівого толку, створені за фінансової і військової підтримки радянського союзу і росії.

Я глибоко переконаний, що тероризм у будь-яких проявах і формах повинен бути засуджений всіма країнами-членами ООН. Терористичні організації, їх члени і посібники повинні бути фізично знищені по всьому світу. «Хезболла», ХАМАС, ФАТХ, ІДІЛ, КВІР, «Кудс» є терористичними організаціями і підлягають знищенню. Ідеологією цих організацій є марксизм-ленінізм та ісламський фундаменталізм. Ця ідеологія є людиноненависницькою і повинна бути забороненою резолюціями Радбезу і Генеральної асамблеї ООН та законами країн-членів ООН. За її пропаганду встановити кримінальну відповідальність національним законодавством.

Ізраїльтяни повинні пам’ятати народну мудрість: «Змія, якій відрубали хвіст, рано чи пізно смертельно вжалить. Щоб цього не трапилося — змії відрубують голову!».

Іран і росія є країнами-агресорами, а їх режими — терористичними, які підлягають знищенню разом з військово-політичним і релігійним керівництвом цих країн як терористична організація Аль-Каїда та її лідер Усама бен Ладен.

Нагадаю формулу порятунку земної цивілізації, виведену Майстрами Далекого Сходу після завершення Першої світової війни.
«Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!». Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель і цілий народ, який оголосив війну, але цивілізація уціліє».

Людство не прислухалося. Чим закінчилося, загальновідомо — два психопати Гітлер і Сталін розв’язали Другу світову війну, в якій брала участь 61 країна (воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн), що призвело до 71 мільйона людських жертв, з них — 46,7 мільйона мирних жителів, з яких майже половина дітей…

То, може зараз світ почує Майстрів Далекого Сходу і перестане боятися московського фюрера-терориста путіна?

Нам, українцям, робити своє. Знищувати московську гадину, поки не відрубаємо їй голову!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть ворогам України!

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, генерал-лейтенант

Малюнок Андрія Петренка

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *