Від комуністичного до терористичного інтернаціоналу: чи є шанс врятувати світ від терориста путіна

В ніч на 14 квітня Іран атакував Ізраїль, випустивши більше трьохсот ракет та ударних безпілотників. У їх знищенні брали участь військові пілоти США, Франції і Великої Британії. Згідно норм міжнародного права атака Ірану на Ізраїль є актом воєнної агресії.

Іран є союзником фашистської росії у війні проти України, постачає путіну озброєння.

Москва таємно допомагає Тегерану у боротьбі з Ізраїлем і озброює проксі війська Ірану (терористичні організації), які знаходяться в Сирії, Лівані, Іраку, Афганістані та в інших країнах на Близькому Сході. США визнали Іран країною-спонсором тероризму.

Ще у грудні 2017 року прокурор Міжнародного кримінального суду у звіті щодо розслідування справи «Ситуація в Україні» зробив висновок, що росія розпочала агресію проти України і вчинила масові злочини на території України. У жовтні 2022 року ПАРЄ визнала російський режим терористичним. У травні 2023 року Генасамблея ООН у резолюції визнала російську федерацію агресором. У січні 2024 року Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом і закликала створити спеціальний Міжнародний трибунал щодо агресії росії. Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт воєнного злочинця путіна.

Читайте також: Ворога треба знати в обличчя. Хто він, Путін

США до цього часу не визнали росію державою-спонсором тероризму, що є подвійними стандартами в міжнародній політиці Білого дому. Країни-члени НАТО на чолі з США бояться знищити терористичні режими росії і Ірану та їх лідерів.

«Прабабуся» міжнародного тероризму

Щоб розуміти, що собою являє сучасний міжнародний тероризм, його природу і коріння треба знати історію виникнення більшовизму і його прихід до влади в царській росії в результаті жовтневого перевороту в 1917 році. Оскільки ці речі історично міцно пов’язані до цього часу і залишатимуться такими, допоки буде існувати їх «прабабуся» росія.

Нинішнє покоління Західної цивілізації не знає, що таке Комінтерн (комуністичний інтернаціонал або ж Третій інтернаціонал), історію його виникнення, ким він був створений, якою була його мета, хто ним керував і те, як комуністи-більшовики заклали в основу діяльності Комінтерну терористичні методи і способи заміни світового капіталістичного господарства світовою системою комунізму — кінцева мета лівих сил.

Відповідно до § 1 Статуту Комінтерну він був міжнародною організацією комуністичних партій світу, яка керувалась Кремлем і знаходилась під повним контролем іноземного відділу НКВС (розвідка і спецоперації: терористичні акти, диверсії, вбивства, викрадення).

Першим етапом світового комуністичного суспільства було встановлення шляхом тотального терору світової диктатури пролетаріату, створення Всесвітнього союзу соціалістичних радянських республік (Конституція СРСР 1924 року) та повне фізичне знищення класу експлуататорів (капіталістів, поміщиків, банкірів, священників, дворян) і здійснення соціалізму.

Третій інтернаціонал був заснований в 1919 році в Москві за ініціативи Ульянова (Леніна), який оголосив «мертвим» Другий інтернаціонал після початку Першої світової війни 1914 року. Під час Другої світової війни на вимогу керівництва союзників Радянського Союзу США і Великої Британії Сталін розпустив Комінтерн у 1943 році. Але агентурна розвідувальна (шпигунська) і диверсійно-терористична мережа Комінтерну була збережена.
Комінтерн був однією з найважливіших політичних організацій першої половини ХХ століття. Основною офіційно зазначеною метою його створення була світова революція, яка, країна за країною, мала охопити увесь Світ. До кінця 1920-х років ця ціль втратила актуальність і стала суперечити доктрині сталінізму — побудови «соціалізму в окремій країні».

Організація Комінтерну була перетворена на радянський інструмент підривної діяльності (шпигунство, теракти, диверсії, вбивства) у країнах Заходу на користь СРСР. Формальним керівним органом Комінтерну був Світовий конгрес. Окремі учасники формували лише секретаріат та президію Виконавчого комітету Комуністичного інтернаціоналу (ВККІ). Реально і безпосередньо роботу Комінтерну очолювало Політбюро ЦК ВКП (б) та, за його розпорядженнями, — ОДПУ та Іноземний відділ НКВС (зовнішня розвідка). Вони ж здійснювали і «ротацію» кадрів — арешти та знищення членів зарубіжних партій за кордоном.

Починаючи від середини 1920-х років, Комінтерн використовувався керівництвом Радянського Союзу і ВКП(б) для так званої «більшовизації» комуністичних партій і був інструментом політичного і «фізичного» впливу на комуністичні партії та ліві організації в інших країнах. Після захоплення групою Сталіна абсолютної влади у ВКП(б) і СРСР наприкінці 1927 року, у відносинах із зарубіжними компартіями домінантою став пріоритет інтересів Радянського Союзу і підпорядкування цим інтересам діяльності всіх компартій. Захопивши повноту влади, Сталін проголосив «наявність» зобов’язань пролетарів «всіх країн» перед «диктатурою пролетаріату в СРСР».

Комуністичний інтернаціонал (Комінтерн) був перетворений на міжнародну комуністичну терористичну організацію (терористичний інтернаціонал — Терінтерн).

Після смерті диктатора Сталіна терористичний інтернаціонал (Терінтерн) був модифікований і пристосований до сучасних умов. Ідеологом модернізації світового комуністичного тероризму був Юрій Андропов — голова КДБ СРСР (1967—1982), Генеральний секретар ЦК КПРС (1982—1984).

Прямі інтервенції і відкрите надання «інтернаціональної військової допомоги» країнам Африки, Латинської Америки і Близького Сходу були замінені на створення місцевих національно-визвольних (терористичних) організацій (рухів) після поразки СРСР, Єгипту, Сирії, Йорданії і Організації визволення Палестини у так званій «війні на виснаження» (1967-1970) проти Ізраїлю. У цій війні Радянський Союз втратив лише офіцерів понад 200 осіб. Це була ганебна поразка і втрата міжнародного престижу СРСР як ядерної держави і одного з переможців Другої світової війни.

З кінця 1960-х років Організація визволення Палестини (ОВП) була інструментом КДБ СРСР в холодній війні із країнами Заходу і НАТО. Автором і організатором цього проекту був Андропов, який прагнув ослабити Ізраїль і підірвати позиції США на Близькому Сході.

Зусиллями КДБ Ясір Арафат був перетворений із рядового єгипетського марксиста в лідера «палестинського народу». Спочатку Арафата навчали на спецкурсах КДБ в м. Балашиха Московської області, а потім створили йому нову біографію, за якою він уже був не із Каїру, а з Єрусалиму.
Арафат мав тісні зв’язки із спецслужбою Румунії — Головне управлінням народної безпеки (неофіційна назва «Секурітате»), засноване 30 серпня 1948 року за допомогою радянського «СМЕРШ» (Головне управління військової контррозвідки НКВС СРСР).

Підібрали Арафату підходящий образ ідеологічного попередника — ієрусалимського муфтія Аміна аль-Хусейні, який підтримав у свій час Гітлера і нацистів. Видавали пропагандистський журнал, який від імені Арафата регулярно розповсюджували по всьому арабському світу.
До 1967 року КДБ сформував Арафату необхідну марксистсько-ленінську ідеологію і добився через свої агентурні канали призначення його головою Організації визволення Палестини в 1969 році. З 1970 року Арафат — головнокомандувач бойового крила терористів ХАМАС, яка офіційно вважається армією Палестини. Через два роки підопічний КДБ СРСР Арафат оголосив війну «американському імперіалізму-сіонізму».

Арафат володів небезпечною для політичного керівництва росії інформацією про таємні зв’язки із спецслужбами рф, які готовили, фінансували і озброювали терористичні організації ХАМАС, ФАТХ, ІДІЛ і Хезболла та допомагали їм в плануванні і проведенні терористичних актів у світі.
Та трапилося так, що Арафат вийшов з під контролю путіна. 26 жовтня 2004 року Ясір Арафат раптово тяжко захворів з підозрою на отруєння і був терміново доставлений у військовий шпиталь під Парижем, де впав у кому і 11 листопада помер. Є підозра, що він був отруєний полонієм-210 як і Олександр Литвиненко у 2006 році, з яким я особисто добре знайомий.

Рекомендую подивитися документальні фільми «Як і за що вбили Литвиненка» (Бі-Бі-сі) і «Акт ядерного тероризму». Ви дізнаєтесь про обставини отруєння Олександра Литвиненка, встановленні правоохоронними органами Великої Британії та висновки Високого суду Лондона, що замовниками отруєння Литвиненка є президент росії путін і директор ФСБ Патрушев, а виконавцями — Луговий і Ковтун.
Фільми-розслідування, заборонені для показу в росії, не залишить вас байдужими.

ДОВІДКОВО. Іноземні студенти, які навчалися в Москві в Університеті дружби народів ім. Патріса Лумумби (заснований в 1960 р.), в основному були вихідцями з Африки, Близького Сходу, Азії і Латинської Америки. Всі вони майже стовідсотково вербувалися КДБ. Студентів готували не лише як агітаторів марксизму-ленінізму — ідеологів комунізму, а в першу чергу як закордонну агентурну мережу КДБ СРСР.

Нинішнє військово-політичне керівництво ХАМАС, політичне керівництво Палестинської національної адміністрації, а також Хезболла та ІДІЛ зарибнені агентурою КДБ-ФСБ як ставок карасями і знаходяться під контролем і управлінням воєнного злочинця, президента росії путіна і його спецслужб та керівництва Корпусу вартових Ісламської революції (КВІР) — військової гілки виконавчої влади Ірану.

Як з’явилися «Хезболла», ХАМАС, ІДІЛ

Нагадаю, що цивілізований світ засудив введення радянський військ в Афганістан у кінці грудня 1979 року. Війська були введені за пропозицією (по суті на вимогу) голови КДБ і члена Політбюро ЦК КПРС Андропова. Він також запропонував фізично знищити главу Афганістану Аміна і замінити його на більш лояльного Бабрака Кармаля.

Радянський Союз терпів в Афганістані поразку за поразкою, гинули тисячі військовослужбовців. Військово-політичне керівництво країни розуміло, що вивід радянських військ з Афганістану — неминучий. Це означало не лише чергову ганебну поразку в окупаційній війні, а й втрату контролю і впливу на Близькому Сході. Але треба було рятувати солдатів і офіцерів, втрати яких з кожним днем росли.

За дорученням вузького кола членів Політбюро ЦК КПРС на чолі з Горбачовим КДБ і ГРУ СРСР почали створювати в Палестині, Ірані, Іраку, Сирії, Лівані таємні бойові організації лівого спрямування з радикально налаштованих мусульман проти Ізраїлю і його стратегічного воєнного союзника США.

«Хезболла» (1982 рік утворення), ХАМАС (1987 рік утворення) та їм подібні радикальні ісламістські бойові організації — це «діти» КДБ СРСР, які були добре профінансовані, екіпіровані, озброєні, вишколені КДБ і ГРУ за таємним дорученням Політбюро ЦК КПРС. «Хезбалла» була створена, коли керівником Радянського Союзу був Андропов, а ХАМАС — при Горбачові.

Організація «Ісламська держава» (ІДІЛ) мала різні назви. Перша група бойовиків називалась «Організація Монотеїзму і Газавату» («Єдинобожність та джихад»). Вона була заснована у 1999 році йорданським радикалом Абу Мусаб аз-Заркаві (найближчим
соратником Осами бен Ладена) за військової, фінансової і організаційної підтримки ФСБ росії. Директором ФСБ і секретарем Ради безпеки російської федерації в той час був ще нікому не відомий чекіст путін. Заступником директора ФСБ був нинішній секретар РБ росії Патрушев.

Батьки «ІДІЛ» народили «синочка», який виріс у терористичного монстра, що став світовою загрозою і вийшов з під контролю спецслужб росії. У лютому 2017 року путін заявив, що за даними ФСБ і МВС РФ на боці бойовиків «ІДІЛ» у Сирії воюють понад 4 тисячі громадян росії і 5 тисяч — з країн СНД. Всього близько 10 тис. осіб (в основному таджики, киргизи, узбеки, чеченці, інгуші, татари та мусульмани інших національностей).

КДБ СРСР, який за своєю суттю був міжнародною терористичною організацією, став спадкоємцем терористичних організацій, якими були ВНК—ОДПУ—НКВС—МДБ. Правонаступницею Радянського Союзу стала російська федерація, якою чверть століття керують чекіст-терорист путін і його колеги-терористи по КДБ-ФСБ. Росію, очолювану «божевільним з ядерною кнопкою», світ визнав країною-агресором, а режим путіна — терористичним. Які батьки такі і діти!

Споконвічне запитання: хто винен і що робити?

Відповідь на першу частину запитання лежить на поверхні. Винними у вчиненні воєнної агресії і терористичних актів проти Україні і Ізраїлю є військово-політичне і релігійне керівництво росії (путін, патрушев, гундяєв і далі за списком) та Ірану (аятола Хомейні, президент Раїсі, міністр оборони Аштіані, Корпус вартових Ісламської революції).

Однозначної відповіді на другу частину запитання, що робити після масованої ракетної атаки Ірану на Ізраїль в ніч на 14 квітня у лідерів країн-членів НАТО і керівництва Ізраїлю немає.

Нагадаю певні висновки і пропозиції, зроблені мною після терористичної атаки ХАМАС 7 жовтня минулого року на Ізраїль. Масштабний воєнний напад ХАМАС на Ізраїль — не є класичним терористичним актом. Це була геополітична бойова спецоперація, за якою стоять Москва (путін) і Тегеран (Хаменеї) з елементами терору (захоплення заручників) та масовими вбивствами мирних жителів, включаючи дітей і жінок, що є воєнним злочином і злочином проти людяності, які були вчинені бойовиками ХАМАС. Замовниками цих злочинів є керівництво росії і Ірану. Ніякого виправдання цим злочинам не може бути! Всі його співучасники повинні бути фізично знищені!

Операція ХАМАС була приурочена до 50-ї річниці початку війни Судного дня (6 – 25 жовтня 1973 року) і дня народження московського фюрера путіна.
Нагадаю, що 6 жовтня 1973 року, в день єврейського свята Йом кіпур, Сирія і Єгипет за військової підтримки Радянського Союзу напали на Ізраїль з метою повернути захоплені ним у Шестиденній війні 1967 року арабські території (Синайський півострів і Голанські висоти). Армія Ізраїлю розгромила війська Сирії і Єгипту, які брали участь у війні.

Воєнна атака ХАМАС була актом помсти путіна за ганебні поразки СРСР (наступником якого є росія) у війнах проти Ізраїлю.
Бойова спецоперація ХАМАС була також помстою США за вбивство 3 січня 2020 іранського генерала, командувача терористичною організацією «Кудс» Касема Сулеймані — друга путіна і «мусульманського брата» ХАМАС. Генерал Сулеймані був вбитий за наказом президента США Дональда Трампа.

Тероризм у будь-яких проявах і формах повинен бути засуджений всіма країнами-членами ООН. Терористичні організації, їх члени і посібники повинні бути фізично знищені по всьому світу. «Хезболла», ХАМАС, ФАТХ, ІДІЛ, «Кудс» є терористичними організаціями і підлягають знищенню. Ідеологією цих організацій є марксизм-ленінізм і ісламський фундаменталізм.

Іран і росія є країнами-агресорами, а їх режими — терористичними, які підлягають знищенню разом з військово-політичним і релігійним керівництвом цих країн як терористична організація Аль-Каїда та її лідер Усама бен Ладен.

Якою повинна бути відповідь на воєнну агресію Ірану в ніч на 14 квітня — вирішує лише керівництво Ізраїлю і ніхто інший.

США і Європа намагаються відмовити Ізраїль від завдання удару у відповідь і обіцяють застосувати санкції проти Ірану. Водночас радник Білого дому Джон Кірбі заявив, що «Ізраїль сам визначить, чи буде відповідь, і як вона виглядатиме. Ми залишаємо це рішення за ними».

Лідери ЄС у своїй заяві за підсумками саміту у Брюсселі закликали Ізраїль і Іран «проявляти максимальну стриманість і утримуватися від будь-яких дій, які можуть посилити напруженість у регіоні». ЄС обіцяє запровадити санкції проти Ірану, які націлені на компанії, причетні до виробництва ракет і безпілотників.

На мою думку, відповідь ЦАХАЛ і спецслужб повинна бути такою, щоб Іран уже ніколи не міг наносити удари по Ізраїлю. Релігійно-фашистський терористичний режим Ірану повинен бути знищений раз і назавжди!

Що потрібно робити з іранськими підземними лабораторіями, де збагачують уран для виготовлення ядерних боєголовок і заводами по виробництву ракет і ударних безпілотників я написав у статтях, опублікованих «Україною молодою» восени 2022 року. Вони повинні бути знищені, і як найшвидше.

Статті можна тут:
1). «Нові цілі путіна: знищити єврейські святині в Україні в обмін за отримані іранські безпілотники».
2). «Як знищити зміїні кубла іранських «шахідів»

Містере Президента США, настав час визначитися!

Ведучі країни-члени НАТО (США, Велика Британія, Франція, Німеччина, Канада) повинні офіційно однозначно заявити, яка їх мета в російсько-український війні і що вони збираються робити з воєнним злочинцем путіним, на якого є міжнародний ордер на арешт і росією — країною агресором-терористом.

Свої пропозиції з цього питання я неодноразово висловлював публічно ще 2022-2023 роках і відправив їх президенту і міністру оборони України.
Нагадаю їх. На мою думку, президент України Зеленський повинен був поставити перед керівниками країн-членів «формату Рамштайн» питання про підписання Договору про створення військово-політичного союзу з Україною (юридично утворити антипутінську коаліцію) і визначити стратегічну мету в російсько-українській війні.

Мета антипутінської коаліції повинна передбачати:

1) повну і беззастережну капітуляцію російської федерації (за аналогією капітуляції нацистської Німеччини у травні 1945 року);
2) взяття зобов’язань щодо своєчасного надання Україні необхідної військової, технічної, матеріальної, медичної, фінансової та іншої допомоги;
3) невідкладне надання Україні зброї, яка забезпечить повний розгром російських військ і отримання Перемоги, що позбавить московського фюрера можливості вести проти України «затяжну війну» впродовж декількох років «на виснаження»;
4) звільнення окупованих територій і відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року, визнаних ООН;
5) повне відшкодування Україні збитків, нанесених російською агресією;
6) виключення російської федерації зі складу ООН;
7) встановлення заборони російській федерації мати ядерну зброю та іншу зброю масового знищення, запровадивши на першому етапі жорсткий постійний контроль НАТО за її зберіганням з метою недопущення її використання;
8) створення Міжнародного спеціального трибуналу з розслідування злочинів рф, президента путіна, вищого політичного і військового керівництва росії, а також самопроголошеного президента лукашенка і військового керівництва Білорусі, як співучасників вчинення злочину агресії проти незалежної суверенної України.

З 2022 року застерігаю керівників держав «формату Рамштайн», НАТО і президента України, що:

1) президент росії путін за жодних обставин добровільно у відставку не піде. Владу нікому не передасть ні під які гарантії особистої безпеки;
2) московський фюрер ніколи не визнає себе переможеним, не змириться з поразкою і на поступки не піде. Окупаційні війська з території України, включаючи Крим, путін добровільно не виведе. Це буде рівноцінно його політичній і фізичній смерті;
3) ніяких переговорів з путіним! Ніяких! Ні за яких обставин! Фізичне усунення його від влади (в тому числі, шляхом вбивства) — це єдиний спосіб не дати кремлівському фюреру розпочати ядерну війну.

Акт капітуляції підписують представники російської влади, які не вчинили злочину агресії проти України (без участі путіна, який на момент підписання він повинен бути арештований або вбитий), Україна як країна Переможець і лідери країн «антипутінської коаліції».

***
З нападом Ірану на Ізраїль світова вісь Зла проявилася повністю: росія — Іран — Сирія — Білорусь — Північна Корея — Китай. Поруч з ними Туреччина та проросійські сателіти Угорщина, Словаччина (члени НАТО) і Ватикан.

Цивілізація стоїть на краю прірви глобальної катастрофи! Ще раз нагадую, що головна мета міжнародного терориста путіна — кинути світ у непросвітний хаос і розв’язати руками Ірану, Сирії, Катару, Лівану (знаряддям яким є терористичні організації ХАМАС, Хезболла, Кудс, ІДІЛ) криваву бійню на Близькому Сході, яка може стати початком війни між ісламським (2 млрд 7 млн) і християнським (2 млрд 200 млн) світами і перерости у ядерну катастрофу.

В цілому в Європі проживає понад 20 млн мусульман, вихідців з Близького Сходу, Ірану, Іраку, Афганістану, Пакистану, Північної Африки.
У США (член НАТО) проживає 3,5 млн мусульман, що складає 1% від населення країни (340 млн чоловік).
Із 40 млн населення Канади (член НАТО) мусульмани становлять 5% (2 млн осіб). Іслам є другою релігією в країні після християнства (53%).

Мої оцінки, висновки і пропозиції не є істиною в останній інстанції. Я в пошуку вирішення цієї складної світової проблеми.
Запропонуйте своє бачення завершення війни між Іраном і Ізраїлем та російсько-української війни і розгрому обох агресорів (росії і Ірану).
Буду вам вдячний. А ще більше вам будуть вдячні врятовані матері і їх діти…

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть ворогам України!

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,
Герой України, генерал-лейтенант

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *