Президент США підписав закон про допомогу Україні на 60 мільярдів

Президент США Джо Байден підписав закон про додаткове фінансування потреб національної безпеки, який передбачає направлення більше 60 мільярдів доларів на підтримку України.

Про це Байден заявив у середу під час звернення до нації.

«Я щойно підписав пакет, пов’язаний із питаннями національної безпеки, який був ухвалений Палатою представників цими вихідними, а Сенатом – учора», – заявив глава Білого дому.

Він підкреслив, що це посилить безпеку Америки і світу, а також підтвердить глобальне лідерство Сполучених Штатів. За його словами, закон забезпечить життєво важливу підтримку партнерам Америки, щоб вони мали змогу захиститися від загроз власному суверенітету, життю та свободі своїх громадян.

«І це інвестиція в нашу власну безпеку, бо коли наші союзники сильніші – і я хочу наголосити на цьому знову й знову – коли наші союзники сильніші, ми також сильніші», – сказав Байден.

Він зауважив, що цей законодавчий акт пройшов довгий і складний шлях, перш ніж потрапити на підпис до Білого дому. У цьому зв’язку президент США висловив вдячність усім законодавцям у Конгресі від обох партій, які підтримали його запит щодо фінансування потреб національної безпеки Америки.

Байден також пвідомив, що черговий пакет з оборонною підтримкою Україні буде відправлений впродовж наступних кількох годин

Нагадаємо: 23 квітня Сенат остаточно схвалив законодавчий пакет, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, а також допомогу іншим союзникам США.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *