Зрадник Азаров знову жере, цього разу з європейського “корита”

Сім’я колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова, державного зрадника, лютого ворога нашої країни, запроданця, як не дивно, відчуває себе “в шоколаді”. І де? У Європі! 

“Поки Азаров був у владі, його рідні обросли нерухомістю і бізнесами на мільйони. Після втечі в рф у 2014-му, на Азарова і його сина наклали санкції. Але роки йшли, кримінальні справи зливались, і вуаля – Азарови вже не під санкціями”.

Про це пише Bihus.Info

У відеорозслідуванні Аліси Юрченко “Вугілля від Азарова: як син прем’єра-втікача продавав росвугілля в ЄС і Україну”  йдеться про те, що “Азарови після повномасштабного вторгнення рф живуть краще, ніж у 2014-му”. Чому так? “Тепер сім’я може кататися у Швейцарію, Німеччину, Італію та інші країни, де вони та їхнє оточення засвітили нерухомість і бізнес. Або ж в Австрію, де дружина Азарова-молодшого оформила на себе будинок вже в січні 2022-го”.

У журналістському розслідуванні також стверджується: “Син Азарова Олексій нині контролює шахту в Ростовській області, яка ще на початку 2022 року продавала вугілля компаніям з ЄС”.

Цей матеріал колег із Bihus.Info нагадав “Українському репортеру” деякі факти із діяльності манкурта Азарова, а також про тих, хто  нагороджував цього мерзотника. Зокрема, за “визначні заслуги” в обороні України міністр Кузьмук нагороджував зрадника Азарова пістолетами.

 

 

Микола Азаров, якого в Україні заочно заарештували у справі про держзраду, у 2021 році звернувся до суду із проханням скасувати санкції, введені проти нього Радою національної безпеки і оборони. Відповідачами визначив РНБО та Службу безпеки України.

В суді зазначили, що “вирішують питання відкриття провадження”.

Рішення ввести максимальні персональні санкції проти низки громадян України і Росії, зокрема Азарова та експрезидента України Віктора Януковича, РНБО ухвалила 19 березня 2021 року

Раніше із позовом до цього ж суду звернувся Янукович  просить встановити відсутність у Верховної Ради повноважень на ухвалення актів щодо самоусунення його як президента.

Нагадаємо: суд Європейського Союзу анулював рішення Ради ЄС про продовження санкцій проти колишнього українського прем’єр-міністра Миколи Азарова у 2019 році.

“Адвокати Азарова оскаржували рішення Ради ЄС від 4 березня 2019 року, за яким індивідуальні санкції проти оточення експрезидента Януковича, включно з Азаровим, були продовжені ще на рік.

 Суд у своєму рішенні від 16 грудня вказав на те, що Рада ЄС, перед тим, як діяти на основі рішень органу влади третьої країни, повинна була перевірити, чи було це рішення ухвалене із врахуванням прав на захист та на ефективний юридичний супровід.

Як відомо, Азаров вже не перебуває у санкційному списку ЄС. Євросоюз виключив його із “чорного списку” в березні 2020 року.

В останні роки Євросоюз почав знімати обмеження з чиновників часів президентства Януковича через недостатні докази проти них від українського слідства.

За даними “Українського репортера”, ще у 2014 році у Генпрокуратурі під час брифінгу заявили, що “в період з жовтня 2010 по липень 2013 років Янукович за попередньою змовою з групою осіб, зокрема Азаровим, міністром фінансів Колобовим, першим заступником міністра фінансів Мярковським, головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Рєзніковим, членом наглядової ради “Укртелекому”… умисно з корисливих мотивів організували фінансування за рахунок держбюджету виконання робіт по будівництву виділеної телекомунікаційної мережі спеціального зв’язку”.

У 2018 році Азарова підозрювали у співучасті розкрадання скрапленого газу на 2,2 млрд гривень. Генеральній прокуратурі України дозволили вести спеціальне розслідування досудове розслідування щодо Азарова у справі про розкрадання скрапленого газу. Про це повідомив тодішній генпрокурор Юрій Луценко.

Він зазначив, що ГПУ отримала дозвіл на спеціальне досудове розслідування щодо Азарова. Мова йде про кримінальне провадження, у якому Азаров проходить як співучасник розкрадання зрідженого газу загальною вартістю близько 2,2 млрд гривень учасниками злочинної організації Віктора Януковича.

Як розповідав “Український репортер”, нині Азаров мешкає на елітній Рубльовці під Москвою.

Читайте також: Зграя в мундирах (+відео)

Водночас чимало громадян України, патріотів ставлять слушне питання: коли нарешті буде засуджено цього україноненависника, який втік з рідної країни? Азаров щодня паплюжить свою державу, називаючи українців “дегенератами”, “недоумками”, “хунтою”, “закончєннимі подонкамі” і так далі. Він ненавидить країну усіма фібрами душі, щодня коршуном накидається на землю, яка дала йому всілякі блага, нагородила усім, чим тільки можна було. 

На цю тему:

Микола Азаров
У 2004 році тодішній міністр оборони України генерал Олександр Кузьмук нагородив Азарова пістолетом ПСМ “за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України”.

У 2016 році у Києві поліція натрапила на схованку Азарова – речі колишнього прем’єра-втікача хтось тримав у квартирі в Дарницькому районі. Попередня оцінка цього краму – п’ять мільйонів доларів США.

Тут і нагородна зброя, картини, десятки ікон та релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова.

Серед скарбів – столове срібло, пам’ятні монети, козацька шабля, а також гроші.

Досі скарб Азарова не передано в дохід держави!

Глава зовнішньополітичного відомства України Дмитро Кулеба у 2021 році під час брифінгу визнав, що з року в рік список осіб з найближчого оточення злочинця Віктора Януковича у санкційному списку ЄС скорочується.

“Причина цього в тому, що немає відчутного прогресу в розслідуванні їхніх справ в Україні. Ми порушували це питання перед нашими правоохоронними органами, що треба пришвидшувати цю роботу, щоб надавати доказову базу для продовження санкцій, і сподіваємося, що колеги нас почули”, – сказав Кулеба.

На цю тему: Забуті мільярди. Банда Януковича досі має величезні статки в Україні. Але держава не продає їх на аукціоні (+відео)

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”