Орденоносні шашелі. Міністр оборони Лебедєв свідомо знищував українську армію

Міністр оборони Лебедєв свідомо знищував українську армію, це був шкідник, який на догоду Кремлю робив усе, щоб ворог вдерся на нашу землю. Чому цей агент Кремля до сих пір заслужений економіст України?

“При параді” й інший державний зрадник — екс-керівник СБУ Олександр Якименко. Поговоримо про нагороди.

Головна військова прокуратура викликає колишнього міністра періоду Януковича Олександра Клименка для проведення слідчих та процесуальних дій. Про це сказано публічно, широко.

Чи побачимо у Києві екс-міністра доходів і зборів? Навряд чи.   Марно очікувати, що до Генпрокуратури завітають Микола Азаров, Сергій Арбузов, Андрій Клюєв, Віктор Пшонка, Віталій Захарченко, Едуард Ставицький… “Сім’я” Януковича, яка опинилася під крилом диктатора Путіна, ігнорує усі українські повістки та подібні виклики. Мені ж думається ось про що.

Свого часу держава дала цим персонам усе або майже усе: нагороди, звання, класні чини та ранги. Подивіться, приміром, на службовий мундир Азарова — яких тільки нагород немає! Три ордени “За заслуги”, Орден князя Ярослава Мудрого…  Почесний працівник Податкової служби, Заслужений економіст України. Плюс інші відзнаки… Ця людина сьогодні люто ненавидить Українську державу, називає “хунтою”, а наших бійців – “карателями”. Він постійно обливає брудом захисників України, бреше на весь світ, очолюючи у московському підворітті якийсь там “комітет національного порятунку”.

Чи не пора позбавити цього творця “азіровки” українських нагород та звань? Розумію, судового вироку щодо Азарова поки що немає. Але ж  відповідним указом Президента України справедливо було б “відібрати” в Азарова звання Почесний працівник Податкової служби, Заслужений економіст України. Чому не проявимо твердість і принциповість?

Окрім цього, Верховна Рада України могла б  запропонувати зміни до законодавства, які б дозволяли в окремих випадках, наприклад за злочинну діяльність проти України, позбавляти нагород і без судового вердикту. Скажімо, такий затятий ворог України як Йосип Кобзон, також є повним кавалером ордена “За заслуги”.

Ще раніше цей тип, який іменує себе співаком, заявив, що відмовляється від звання “Народний артист України”. А ми й промовчали. Та Президенту треба негайно підписувати указ і “забирати” нагороди. Бо цей Кобзон – “шушваль”, як каже знаний сатирик Євген Дудар.

Але ми про ці відзнаки ні гу-гу. Бо “ми — гуманісти, ми — демократи, ми — філантропи”, знову згадую Дударя.

Розглянемо “медальний” список того ж Клименка. Нагрудні знаки: Державної податкової адміністрації України – «За заслуги», Державної митної служби України – «За митну безпеку держави» ІІ ступеня. Сей чоловік є Почесним працівником державної податкової служби України, має відомчу заохочувальну відзнаку Управління Державної охорони України «За сприяння державній охороні».

Душа закипає, коли читаєш, що Клименко ще й має відзнаку Міністерства внутрішніх справ України «Лицар Закону». Йому також присвоєно спеціальне звання головного державного радника податкової та митної справи. Видряпався, бачте, на чолопок…

За які заслуги такі почесті? За те, що працював і на пахана, і себе не забував? Що заважає Державній фіскальній службі, якою донедавна керував “знаменитий” Роман Насіров, своїм наказом позбавити Клименка відомчих нагрудних знаків? Таке ж запитання адресуємо й  до Управління Державної охорони України.

При повному параді й Віктор Пшонка. Уявляєте, у нього є нагороди  “за особливі  заслуги  у  захисті  державного  суверенітету та територіальної цілісності України,  охорону конституційних прав громадян”. Ми пам’ятаємо, як цей “дон” брутально розтоптував права українців під час Революції Гідності. Чому він досі носить наш орден “За заслуги”? Він ще й заслужений юрист України, на його прокурорських погонах — велика зірка. Усе, що можна вхопити з нагород, він ухопив. Уже не кажу про Почесну грамоту Верховної Ради України.

Дивує, що Пшонка досі Почесний працівник прокуратури України.

Між тим, на офіційному сайті Генпрокуратури ви не знайдете ні біографії Пшонки, ні його фото. Викреслили? Добре. Чому б Генеральній прокуратурі не позбавити Пшонку відомчих відзнак? Пане Юрію Луценко, зробіть добру справу — підпишіть відповідний наказ. Нехай українці відчують бодай моральне задоволення від того, що різні шубравці з мафіозного клану справедливо позбавлені нагород та відзнак. Це ж саме той Пшонка, який у грудні 2013-го з трибуни Верховної Ради України заявив:

«Зважаючи на активний опір з боку учасників акції, окремі працівники „Беркуту” розпочали індивідуально застосовувати спеціальні засоби… О четвертій годині 22 хвилини витіснення громадян з Майдану Незалежності було завершено”.

Сьогодні ми хочемо витіснити цих “донів” з усіх нагородних списків.

Ось ще один “зоряний генерал” – Віталій Захарченко. Кривавий Захарченко. Він до сих пір генерал внутрішньої служби України. Чому? Пане Президенте, видайте указ і “розжалуйте” цього шубравця до “основанія”!

Захарченко ще й головний державний радник податкової служби, доктор економічних наук, Заслужений юрист України, орденоносець. І ми терпимо. Прозрімо!

А що там у нагородних футлярчиках колишнього керівника адміністрації Януковича Андрія Клюєва? Орден «За заслуги» III і II ступенів, Почесна грамота Верховної Ради України.

Цей “дон” також не повинен мати нічого “почесного” від українського народу. Нехай Путін його нагороджує.

Подивімося на перелік “заслуг” екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького (він же Натан Розенберг). У цього товстосума на грудях дуже тісно – зірочка до зірочки туляться…

Нагрудні знаки: «За доблесну службу» I ступеня (Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України) , «За вагомий внесок у розвиток геологічної галузі України» I ступеня (Державна служба геології та надр України), почесна грамота «За вагомий особистий внесок у соціально- економічний розвиток України та її столиці — міста Києва, багаторічну самовіддану працю з нагоди 20-ї річниці незалежності України» (Київський міський голова).

Цей любитель розкішних швейцарських годинників та золотих злитків ще й Почесний розвідник надр (Державна служба геології та надр України).

Сьогодні міністерства та відомства, де “трудився” Ставицький-Розенберг, про ці нагороди воліють мовчати. Ніби їх не стосується.  Київський міський голова Віталій Кличко міг би відкликати почесну грамоту, або зробити бодай символічний крок щодо позбавлення відзнаки.

До речі, й головного пахана — Януковича  – не позбавляють ні нагород, ні звань. А він же — повний кавалер ордена “За заслуги”. Я не кажу вже про Заслуженого працівника транспорту.

І якщо нам байдуже, чи забере  Монголія у Януковича Орден дорогоцінного жезла, чи ні, то, думаю, суспільство буде за те, щоб позбавити верховоду мафіозного клану українських нагород.

Не можу зрозуміти, чому зрадник Павло Лебедєв є заслуженим економістом України. У 2011 році Янукович в указі зазначив, що Лебедєв нагороджується “за значний особистий внесок у становлення  незалежності України,  утвердження її суверенітету та міжнародного  авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові…”.

Отаке, бачте, сотворив на письмі “двічі не судимий”, прямо як з драбини гепнувся, пошкодивши голову.

Міністр оборони Лебедєв свідомо знищував українську армію, це був шкідник, який на догоду Кремлю робив усе, щоб ворог вдерся на нашу землю. І цей агент Кремля до сих пір “заслужений економіст”?

“При параді” й інший державний зрадник — екс-керівник СБУ Олександр Якименко. Цей таємний шашіль підточував нашу безпеку – виконував вказівку Кремля з ліквідації української спецслужби, проводив АТО проти майданівців. Він досі є генерал-майором, носить орден Богдана Хмельницького III ступеня.

Біда, що таких “зіркових” дуже багато. Нівелюються нагороди, суспільство не відчуває морального задоволення, що держава б’є по негідниках, злочинцях, мафіозних товстосумах, україноненависниках. А треба вдарити! Потужно, так, щоб усі побачили і підтримали…

Отож пропоную державним мужам пильно поглянути на усі ці та інші “нагородні листи”. Давайте започаткуємо рух за очищення… Бо давно пора!

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *