Нарешті позбавлено генеральських звань і нагород групу зрадників. “Український репортер” вимагав цього упродовж чотирьох років

Редакція “Українського репортера” упродовж багатьох років публічно зверталася до верховної влади з вимогою – позбавити ворогів народу усіх звань і нагород. Але голос журналістів вперто не хотіли чути, проявляючи тим самим дивовижну гуманність. 

І лише сьогодні, 26 лютого Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції стосовно 10 осіб вищого офіцерського складу, яких підозрюють у вчиненні державної зради. 

Отже санкції запроваджено щодо контр-адмірала Дениса Березовського, генерал-майора Станіслава Шапортова, генерал-майора юстиції Сергія Няньчура, генерал-майора Юрія Котовського, генерал-майора Олександра Якименка, генерал-майора Володимира Тоцького, генерал-майора Сергія Ганжі, віце-адмірала Сергія Єлісєєва, контр-адмірала Дмитра Шакуро та генерал-майора внутрішньої служби Віталія Захарченка.

Олександр Якименко

Секретар РНБОУ Олексій Данілов сказав після засідання Радбезу: “Про застосування безпосередньо санкцій… Ми розглядали усіх посадових осіб вищого офіцерського складу, які зрадили нашу державу – було ухвалене рішення відносно 10 осіб. Вони усі позбавлені усіх держнагород та звань, жодного українського звання немає. До них застосований максимальний пул санкцій, які дозволяє наше законодавство”.

Також Рада національної безпеки і оборони розглянула проект державної Стратегії деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, яку розроблено за дорученням Президента України Володимира Зеленського. Впродовж двох тижнів члени РНБО мають внести свої правки, щоб ухвалити Стратегію.

Крім того, розглянули питання пришвидшення процесу правосуддя щодо злочинів вчинення державної зради, дезертирства, співпраці з терористами чи терористичної діяльності, порушення присяги.

Було порушено питання неможливості мати подвійне громадянство особам, які керують стратегічними підприємствами. Про це повідомляє Офіс Президента України.

Як розповідав “Український репортер”, у квітні 2018 року суд дав дозвіл на спеціальне досудове розслідування стосовно ексміністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Віталій Захарченко

Його, зокрема, підозрюють в «організації в складі організованої злочинної групи перевищення влади і службових повноважень працівниками правоохоронних органів з метою перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, тобто до настання тяжких наслідків, організації умисних убивств і замахів на умисні вбивства учасників масових акцій протесту в центрі Києва в період із 18 до 20 лютого 2014 року і терористичного акту на вулиці Інститутській у Києві.

І все ж посадити за грати Захарченка поки що не вдається. В Україні час од часу до нього проявляють дивовижну гуманність. Нагадаємо, що раніше не без допомоги Печерського суду Києва у січні 2019 року було скасовано арешт майна нідерландської компанії “Фонд Адміністративне бюро LVV” у рамках справи про незаконне збагачення і відмивання грошей Віталія Захарченка. Загалом йдеться про 20 земельних ділянок, три будинки, квартиру і два машиномісця.

За даними Держархбудінспекції, дозволи на зведення будинку в селі Романків на Київщині отримувала особисто Людмила Захарченко, дружина колишнього міністра.

Тим не менш згодом Печерський районний суд Києва повторно наклав арешт на майно підозрюваного у злочинах проти Майдану Віталія Захарченка. Але ж маєтки і досі не конфісковано! Утім, ДОСІ не конфісковано маєтки й інших поплічників Януковича. (Читайте матеріал: Коли Азаров наїсться? Чому досі не конфісковано в дохід держави майно україноненависника? (+відео)”

У лютому 2021 року Захарченко заявив, що готовий стати президентом терористичних днр/лнр. Коли нарешті цей покидьок сяде за грати?

На цю тему:

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *