Навального етапували до колонії

Директор Федеральної служби виконання покарань РФ (ФСВП) Олександр Калашников підтвердив етапування лідера російської опозиції Олексія Навального в колонію.

Як повідомляє DW, російського опозиційного політика Олексія Навального етапували з СІЗО у Москві і, можливо, відправили в колонію. Про це повідомив його адвокат Вадим Кобзєв у четвер, 25 лютого. В інтерв’ю агентству “Інтерфакс” Кобзєв розповів, що в СІЗО, куди він прийшов для зустрічі з Навальним, йому сказали, що той “відбув з СІЗО”. “Куди відбув, мені не сказали, найімовірніше, в колонію, але, можливо, ще кудись”, – продовжив Кобзєв.

У коментарі інтернет-виданню “Открытые медиа” Кобзєв пояснив, що коли Навальний прибуде в колонію, йому повинні будуть дати можливість повідомити родичам про своє місцеперебування, проте етапувати до місця призначення його можуть “кілька тижнів”.

“У його випадку, сподіваюся, такого не буде”, – сказав адвокат, висловивши надію на допомогу журналістів та відповідною громадської спостережної комісії.

Російського опозиціонера було затримано 17 січня після повернення з Німеччини, де він лікувався після отруєння бойовою отруйною речовиною “Новачок”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *