Позбавити “скотиняк” усіх звань та нагород!

Сьогодні головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів у соцмережах, що Клименку (мінздох) повідомлено про підозру. Водночас Матіос трішки перелицював слова лідера радикалів:

“Вкрала скотиняка 96 мільярдів людських грошей”.

Мене дивує, що ці скотиняки з паханату Януковича досі при великих зірках, усіляких званнях та орденах. Зокрема, скотиняка Клименко – “Лицар закону” МВС, він і досі – головний державний радник податкової та митної справи (у відставці чи як?)…

На цього ватажка “мінздоху” сипалися й нагороди меншого калібру: нагрудний знак Державної податкової адміністрації України «За заслуги», нагрудний знак Державної митної служби України «За митну безпеку держави» ІІ ступеня, нагрудний знак Державної податкової служби України «Почесний працівник державної податкової служби України», відомча заохочувальна відзнака Управління Державної охорони України «За сприяння державній охороні».

А Пшонка? “Цезар, наполеон прокурорський”… Він також весь обвішаний “маршальськими зорями”, як і кат українського народу Захарченко.

Пшонка -державний радник юстиції України, доктор юридичних наук, заслужений юрист України, має Почесну грамоту Верховної Ради України. На мундирі – орден «За заслуги» III ст.,нагрудні знаки – «Почесний працівник прокуратури України», «Державність. Справедливість. Сумлінність» 2 ст.

Захарченко — генерал внутрішньої служби, головний державний радник податкової служби, доктор економічних наук, заслужений юрист України. Ще й орден «За заслуги» III ст. на додачу.

В Андрія Клюєва – ордени «За заслуги» III, II ступенів, Почесна грамота Верховної Ради України…

Або інша хижа птаха — колишній командувач Внутрішніми військами Станіслав Шуляк. Сьогодні в розшуку. За злочини проти майданівців. В інтерв’ю газеті «День» за 19 червня 2014 керівник СБУ Валентин Наливайченко заявив, що ще до трагічних подій на Майдані у лютому 2014-ого Шуляк на посаді командувача внутрішніх військ МВС України «активно сприяв утворенню іноземних диверсійно-терористичних груп на території Луганської та Донецької областей, зокрема займався мобілізацією найманців на території Ростовської області в Росії”.

Чому з цього ворога досі не здерли генеральські погони? Він усе ще генерал-лейтенант! Цей манкурт навіть на звання рядового не заслуговує.

Наші міністерства і відомства могли б навіть без вироку суду (мають таке право!) позбавити цю шушваль московітську відомчих зірок та нагород. Але не роблять цього. Не хочуть. Певно, далі воліють бачити зі званнями та орденами цю зграю. Що за куряча сліпота? Аби не зачепити “великих”?

Тим часом шушваль з московітсько-путінської підворітні розпинає Україну, яка нагородила цю публіку найвищими відзнаками. Ось полюбуйтеся, що патякає “ДаПашліВИ”, себто Азаров, він же Пахло:

“Закончить конфликт на Донбассе можно только одним путем – убрать киевский режим и поставить на их место здравомыслящих людей, думающих о своем народе”.

Але ж ви подивіться: на мундирі цього знавця “азіровки” зірок більше, аніж на небі. Доктор геолого-мінералогічних наук (1986), професор (1991), член-кореспондент Національної академії наук України (1997). Державний службовець І рангу, радник Податкової служби І рангу, почесний працівник податкової служби. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2004).

Заслужений економіст України (1997). Кавалер Ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, ордена «За заслуги» I, ІІ (1999) і ІІІ (1996) ступенів.

Зрештою, він ще й кавалер ордена Пошани (Росія, 17 грудня 2012 року), ордена Дружби (Росія, 6 грудня 2007 року), Кремль начепив ці “бряскальця” за ненависть до України, мабуть. Але ці нагороди нас не цікавлять, як і те, що Азаров – кавалер Ордену Святого Рівноапостольного князя Володимира, Великий командор ордена православних хрестоносців святого храму гробу Господня з врученням золотого хреста, корони, вінка і зірки, почесний професор Московського державного університету.

Не вкладається у голові, щоб лютий ворог нашої держави, який усіляко паскудить її, носив біля серця орден князя Ярослава Мудрого

За які подвиги нагороджують цим орденом? За видатні особисті заслуги перед Українською державою в галузі державного будівництва, зміцненні міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність… Девіз ордена князя Ярослава Мудрого – “Мудрість, честь, слава”.

Це в Азарова – “видатні особисті заслуги перед Українською державою”?

Ну, заберіть нарешті у шушвалі ці зірки та звання! Це наші, українські, нагороди! Вручіть їх краще бійцям на фронті!

На цю тему читайте також:

Орденоносні шашелі. Міністр оборони Лебедєв свідомо знищував українську армію

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *