Коли Азаров наїсться? Чому досі не конфісковано в дохід держави майно україноненависника? (+відео)

Знову “засвітилися” зі своїми розкішими маєтками екс прем’єр-міністр України Микола Азаров  і його сім’я. Вони чудово себе почувають на елітній Рубльовці під Москвою.

Водночас чимало громадян України, патріотів ставлять слушне питання: коли буде засуджено цього україноненависника, який втік з рідної країни? Азаров щодня паплюжить свою державу, називаючи українців “дегенератами”, “недоумками”, “хунтою”, “закончєннимі подонкамі” і так далі.

Він ненавидить країну усіма фібрами душі, щодня коршуном накидається на землю, яка дала йому всілякі блага, нагородила усім, чим тільки можна було.

А ось що одержав цей хижий крук від України: Азаров – доктор геолого-мінералогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України.

Державний службовець І рангу, радник Податкової служби І рангу, почесний працівник Податкової служби. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Заслужений економіст України. Кавалер Ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, ордена «За заслуги» I, ІІ і ІІІ ступенів (тобто повний кавалер).

На превеликий жаль, українська держава й досі не позбавила його ані нагород, ані звань. Заслужений чоловік, словом. 

Окрім, цього у нього ще й купа нагородної зброї: пістолети ПСМ, “маузер”, “форт”, ще й морський кортик на додачу…

Що цікаво: у 2004 році тодішній міністр оборони України генерал Олександр Кузьмук нагородив Азарова пістолетом ПСМ “за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України”.

Разом з Януковичем Азаров так чудово подбав про це “забезпечення”, що українську армію було пограбовано майже дощенту.

Невже не відав Кузьмук, як і хто знищував наше військо? Чи не соромно йому тепер за цю нагороду?

Як відомо, лише суд може позбавити людину орденів і медалей. Жодного вироку немає щодо “донів” із найближчого оточення Януковича.

Однак Верховна Рада могла б прийняти спеціальний закон, який дозволив би позбавити ворогів українського народу нагород.

Щодо відомчих відзнак. Наприклад, позбавити таких як Азаров (ексгенпрокурора Пшонку, наприклад) нагрудних знаків можна було б і рішеннями колегій міністерств та відомств. Але ніхто не зробив цього. Жаліють Азарова, Пшонку, Захарченка?

У 2016 році у Києві поліція  натрапила на схованку Азарова – речі колишнього прем’єра-втікача хтось тримав у квартирі в Дарницькому районі. Попередня оцінка цього краму – п’ять мільйонів доларів США.

Тут і нагородна зброя, картини, десятки ікон та релігійних книг, датованих 19 століттям, оригінали (відповідно до висновків експертів) творів живопису Іллі Рєпіна, Василя Тропініна та Нікоса Сафронова.

Серед скарбів – столове срібло, пам’ятні монети, козацька шабля, а також гроші.

Усе це було запаковано у господарчі валізи.

 

 

“Скарб” може стати речовим доказом у кримінальних провадженнях, де фігурує Азаров, стверджувала поліція.

Чотири роки минуло з тих пір, однак досі ці коштовні речі Азарова не конфісковано у дохід держави. Можливо, їх повернули власникові?

Серед цього краму є і похвала від росіян на адресу Азарова за те, що він добре працює на Росію. Це від тих катів-росіян, які щодня вбивають наших воїнів на фронті. Зате Азаров – досі заслужений…  Не засуджений!

Розслідування щодо діяльності Азарова, схоже, триватиме десятиліттями. У 2014 році тодішній генпрокурор Віталій Ярема заявив під час брифінгу, що “в період з жовтня 2010 по липень 2013 років Янукович за попередньою змовою з групою осіб, зокрема Азаровим, міністром фінансів Колобовим, першим заступником міністра фінансів Мярковським, головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Рєзніковим, членом наглядової ради “Укртелекому”… умисно з корисливих мотивів організували фінансування за рахунок держбюджету виконання робіт по будівництву виділеної телекомунікаційної мережі спеціального зв’язку”.

2018 рік: Азарова вже підозрюють у співучасті розкрадання скрапленого газу на 2,2 млрд гривень. Генеральній прокуратурі України дозволили вести спеціальне розслідування досудове розслідування щодо Азарова у справі про розкрадання скрапленого газу. Про це повідомив тодішній генпрокурор Юрій Луценко.

Він зазначив, що ГПУ отримала дозвіл на спеціальне досудове розслідування щодо Азарова. Мова йде про кримінальну справу, у якій Азаров проходить як співучасник розкрадання зрідженого газу загальною вартістю близько 2,2 млрд гривень учасниками злочинної організації Віктора Януковича.

І досі немає вироків щодо Азарова. Ми ж нагадаємо про деякі речі Азарова, які поліція вилучила у 2018 році. Це – “большая совковая лопата со встроєнним стілєтом для дєнєг” із жовтого металу. Нагадаємо, яку  “пораду” дав українцям Азаров у 2013 році:

“Я иногда говорю: хватит скулить. Возьмите лопату, сажайте картофель, капусту, делайте свою жизнь легче…”

Ось так. Хижий україноненависник Азаров продовжує цією лопатою вигрібати мільйони гривень з нещасної України.

Леонід ФРОСЕВИЧ

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *