Зграя в мундирах (+відео)

Шість років тому банда Януковича у центрі Києва відкрила вогонь по учасниках Революції Гідності. Із тієї владної верхівки заочно засуджено лише експрезидента. Інші – при орденах, медалях, почесних званнях, відзнаках, з генеральськими зірками. Титуловані, з голови до ніг обвішані златом-сріблом державної шани.

Жоден маєток цих донів не конфісоквано в дохід держави!

Хіба це справедливо? Вбивці найкращих синів і доньок України мають найвищі державні звання і погони! Ось в бандитських днр і лнр пишуть, що екс-міністр внутрішніх справ Захарченко може очолити одну із цих фейкових «республік». І якщо це станеться, то уявімо ситуацію: генерал внутрішньої служби, головний державний радник податкової служби, доктор економічних наук, заслужений юрист України, кавалер ордена «За заслуги» III ступеня Клименко командує ватагою бандитів на Донбасі.

Віталій Захарченко

Наша держава досі не розжалувала цю нечисть, не здерла з неї погони. Боїться? На закони зважає? Не бажає нічого робити? Забула?

Вкотре доводиться торкатися цієї теми – чому зграя Януковича і по сей день ходить у генеральських мундирах, з найбільшими зірками на погонах, чому вони усі – “заслужені” й “почесні”, “лицарі” й орденоносці?

Я ставив це питання через Фейсбук тодішнім Генпрокурору Юрію Луценку, головному військовому прокурору Анатолію Матіосу. Не відповіли… Промовчали. Мабуть, згодні з тим, щоб ця банда була при орденах і званнях.

Юрію Луценку (а тепер його наступнику пану Рябошапці) до вподоби, що Пшонка досі є Почесним працівником прокуратури?

А дон Клименко, який очолював Міністерство доходів і зборів… Він і понині хизується, що має нагрудний знак Державної податкової адміністрації України «За заслуги», нагрудний знак Державної митної служби України «За митну безпеку держави» ІІ ступеня, нагрудний знак Державної податкової служби України «Почесний працівник державної податкової служби України», відомчу заохочувальну відзнаку Управління Державної охорони України «За сприяння державній охороні».

А як називають українці Пшонку? Ворогом, зрадником. Але… З правової точки зору він – державний радник юстиції України, доктор юридичних наук, заслужений юрист України, має Почесну грамоту Верховної Ради України. На мундирі – орден «За заслуги» III ступеня, нагрудні знаки – «Почесний працівник прокуратури України», «Державність. Справедливість. Сумлінність» II ступеня. Це той Пшонка, який погодив кривавий розгін Майдану, вбивство українців. І цей лютий ворог досі весь в найвищих регаліях! Якийсь страшний сон, задзеркалля!

Віктор Пшонка

Ось вам і одна із відповідей на питання, чому так тяжко живеться багатостраждальному нашому народові упродовж віків.

Або ось ще один посіпака Януковича – Андрій Клюєв. Держава нагородила його орденами «За заслуги» III, II ступенів, вручила Почесну грамоту Верховної Ради України…

Ходить в генеральському мундирі й колишній командувач Внутрішніми військами Станіслав Шуляк. Це та шуліка, яка нині в розшуку за злочини проти майданівців, яка створювала диверсійно-терористичні групи на території Луганської та Донецької областей, займалася мобілізацією найманців на території Ростовської області.

Станіслав Шуляк

Які ж ми, українці, гуманні! Шуляк направляв на українську землю диверсантів, щоб вбивали наших воїнів, підривали автомобілі, захоплювали заручників, катували людей, розстрілювали мирних жителів. І цей кат – досі в мундирі генерал-лейтенанта. Чому, чому?

Особлива шуліка – Азаров. Він постійно усіляко опоганює і очорнює Україну, ненавидить її усіма фібрами душі, щодня коршуном накидається на землю, яка дала йому всілякі блага, нагородила усім, чим тільки можна було. Доктор геолого-мінералогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України. Державний службовець І рангу, радник Податкової служби І рангу, почесний працівник Податкової служби. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Заслужений економіст України. Кавалер Ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, ордена «За заслуги» I, ІІ і ІІІ ступенів (тобто повний кавалер).

У 2004 році міністр оборони України генерал Олександр Кузьмук нагородив Азарова пістолетом ПСМ “за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України”. Круто!

Микола Азаров

Як відомо, лише суд може позбавити людину орденів і медалей. Жодного вироку немає щодо донів із найближчого оточення Януковича. Однак Верховна Рада могла б прийняти спеціальний закон, який дозволив би позбавити ворогів українського народу орденів, медалей. Чому такий документ досі не прийняла правляча Зе-більшість у парламенті?

Щодо відомчих відзнак. Наприклад, позбавлення нагрудного знака “Почесний працівник прокуратури України”допускається за грубі порушення по службі та компрометуючі вчинки і тільки за наказом Генерального прокурора України.

Отже Генпрокурор міг би позбавити Пшонку цієї відзнаки. Але не зробив цього! Можливо, вважає, що у Пшонки не було “компрометуючих вчинків”? А що скажуть на це майданівці, учасники Революції Гідності?

Інші українські відомства також мовчать. А вони ж могли б провести колегії міністерств, служб, комітетів й позбавити зрадників почесних звань. Не хочуть.

Як мені видається, указом Президента можна було б “зняти” з ворогів українського народу генеральські та спеціальні звання. Але чомусь досі цього не зроблено.

Подивімося на досвід сусідів. Торік польський уряд схвалив законопроект про позбавлення генеральського звання, наприклад, представників найвищої влади комуністичної Польської Народної Республіки – генералів Войцеха Ярузельського та Чеслава Кіщака.

Рада міністрів Польщі провела спеціальне засідання з цього питання. «Хочемо назвати своїми іменами: зло – злом, добро – добром, зраду – зрадою, героїзм – героїзмом», – сказав очільник польського уряду.

Згідно із законопроєктом, рішення про позбавлення військового звання щодо генералів та адміралів прийматиме президент, а щодо інших офіцерів і підофіцерів – міністр національної оборони”.

На жаль, в Україні спостерігаємо дивну картину: люті вороги народу ходять у генеральских мундирах, носять високі державні та відомчі відзнаки. Ні, вони не в Києві. Вони – у таборі путінської банди, яка окупувала частину нашої території, яка щодня сіє смерть на нашій землі.

Пора здирати з них ці погони й нагороди!

Леонід ФРОСЕВИЧ

Відео на цю тему:

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *