Луценко і Кличко з’ясовували, що робити з кіосками

Резонанс з приводу знесення кіосків у столиці є настільки потужним, що не міг не докотитися до стін Генпрокуратури. Юрій Луценко мусив відреагувати…

Всі незаконні МАФи або тимчасові споруди торгівлі у місті Києві мають бути ліквідовані. Але демонтаж малих архітектурних форм має відбуватися виключно законними методами. Такий вердикт Генпрокурора Луценка, який ми почули під час спільного брифінгу з головою Київської міськдержадміністрації Віталієм Кличком.

Луценко стверджує, що у цій роботі є недоліки, які пов’язані з тим, «що державні структури не співпрацювали в ході абсолютно законних вимог міського голови по усуненню незареєстрованих, фактично незаконних, тимчасових споруд».

«Перше моє зауваження до Київської поліції, яка не забезпечила спокійну роботу комунальників з демонтажу. Друге – до комунальників, які замість демонтажу пошкодили торгові точки, навіть незаконні пошкоджувати неможна», – каже Луценко, якого цитує Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ.

Генеральної прокуратури України.

«Сьогоднішня нарада в КМДА має один результат – всі державні структури: міська влада, комунальні служби, київська поліція, міська прокуратура мають співпрацювати для того, щоб 2 тисячі незаконних МАФів у Києві були ліквідовані в установленому законом порядку», – така позиція Генпрокурора.

Про знесення кіосків також читайте ТУТ

Демонтаж МАФів 4 грудня біля станції метро “Політехнічний інститут”

Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =