Що сталося з Папою Римським? Він закликав росіян, як нащадків імперії, “крокувати вперед” і подякував їм

У МЗС України висловили жаль у зв’язку з тим, що Папа Римський Франциск поширює російські великодержавні ідеї, якими Кремль виправдовує вбивства українців.

Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Ніколенко навів цитату, яка викликала критику міністерства, з виступу Франциска перед учасниками Х Всеросійського дня католицької молоді в Санкт-Петербурзі 25 серпня.

Ось що сказав Папа Римський:

“Ніколи не забувайте про спадщину. Ви — нащадки великої Росії: великої Росії святих, правителів, великої Росії Петра І, Катерини ІІ, тієї імперії — великої, освіченої, великої культури та великої людяності. Ніколи не відмовляйтеся від цієї спадщини. Ви — нащадки великої Матінки Росії, крокуйте вперед з цим. І дякую вам — дякую за ваш спосіб бути, за ваш спосіб бути росіянами”.

Інформаційний портал Святого Престолу Vatican News виклав текст звернення Папи на своєму сайті, однак зазначений пасаж у ньому відсутній. У той самий час в мережі є відеоуривок звернення Папи з цією цитатою.

Ніколенко зазначив, що “саме такою імперіалістичною пропагандою, “духовними скрепами” і “потребою” в порятунку “великої Матінки Росії” Кремль виправдовує вбивства тисяч українців та українок і знищення сотен українських міст і сіл”.

Цитуємо Олега Нікопленка: “Дуже прикро, що російські великодержавні ідеї, які, власне, і є причиною хронічної агресивності Росії, свідомо або несвідомо, звучать з вуст Папи Римського, місія якого, в нашому розумінні, як раз полягає в тому, аби відкрити очі російської молоді на руйнівний курс нинішнього російського керівництва”.

Нагадаємо: у липні Папа Франциск закликав Росію відновити Чорноморську зернову ініціативу, звернувшись до “своїх братів – влади Російської Федерації”. Читайте про це: Новий інцидент: Папа Римський назвав російську владу “братами”

На цю тему: “Ми глибоко шкодуємо, що Папа Римський не знайшов можливості відвідати Україну з початку війни”, – міністр Кулеба

Як розповідав “Український репортер”, нещодавно Папа Римський Франциск назвав кремлівського фюрера, психопата і воєнного злочинця путіна “освіченою людиною”.

Про це він сказав в інтерв’ю швейцарсько-італійській телерадіокомпанії RSI.

Читайте такожУ російського диктатора – ювілей. То хто ж він, путін?

Папа акцентує, що готовий до розмови з путіним:

“Я б говорив з ним так само чітко, як я говорю на публіці. Він освічена людина. На другий день війни я був у російському посольстві при Святому Престолі, щоб сказати, що готовий поїхати до Москви, якщо Путін залишить мені вікно для переговорів. Лавров написав мені, що дякую, але зараз не час. Путін знає, що я доступний”.

“Але там є імперські інтереси, не тільки імперські інтереси Росії, але й інших імперій. Для імперії властиво ставити нації на друге місце” – додав Папа.

Кого мав на увазі глава Ватикану – невідомо. Якийсь черговий ребус та й годі у його виконанні.

Читайте також: Психопат, шизофренік, садист, педофіл. Знову про діагнози путіна і про те, як має діяти світ

Водночас Папа Римський усе ще не наважиться відвідати Україну, де також його паства, де також гинуть в тому числі й прихожани його церкви. Може, Папа призабув, зважаючи на свій похилий вік, що 13 жовтня 2022 року Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила без перебільшення сенсаційну резолюцію про визнання російського режиму терористичним.

Читайте також: Сьогодні вся Україна – біль і точка нещастя. Про звірства диких москалів крізь призму історії

Мільйони людей у світі вважають путіна другим Гітлером, вже готується Гаазький трибунал для цього маніяка, а Папа “стелиться” перед катом українського народу.

Раніше “Український репортер” у статті “Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано” розповідав: ” У червні 2015 року папа Римський Франциск після окупації Росією Криму і частини Донбасу прийняв у Ватикані кремлівського кривавого карлика Путіна, руки якого уже були по лікті в крові вбитих його військовими дітей, жінок, мирних жителів Чечні, Грузії, Сирії, України, пасажирів малайзійського літака. Понтифік вручив серійному вбивці Путіну медаль «Ангел миру», яка, за словами Франциска,«має здатність вигравати всі війни і створювати солідарність між націями»,- повідомляє«Religion News Service».

Зустріч Папи Римського і серійного вбивці Путіна, якого понтифік нагородив медаллю «Ангел миру».
Зустріч Папи Римського і серійного вбивці Путіна, якого понтифік нагородив медаллю «Ангел миру».
Під час зустрічі, яка тривала приблизно 50 хвилин, понтифік і президент-вбивця зійшлися на думці, що для стабілізації ситуації на Донбасі необхідно відновити атмосферу діалогу між сторонами конфлікту, під час якого російські війська і їх найманці вбили понад 14 тисяч мирних жителів. Але про ці жертви папа Римський їх вбивці Путіну, який стояв перед ним, чомусь не нагадав…”

На цю тему: Папа Римський назвав кривавого путіна “освіченою людиною”. Нагадаємо главі Ватикану, ким насправді є “інтелектуал” з кремля

Фото на головній сторінці: Reuters

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *