“Ми глибоко шкодуємо, що Папа Римський не знайшов можливості відвідати Україну з початку війни”, – міністр Кулеба

Папа Римський міг би увійти до коаліції підтримки України, але досі не зробив цього, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Про це він сказав в інтерв’ю “BBC News Україна”.

Міністр наголосив, що досі не було жодних ознак бажання Росії вести переговори щодо припинення бойових дій.

“Будь-яка війна закінчується за столом переговорів… Але моя мета як міністра закордонних справ – переконатися, що Україна сіла за стіл переговорів після вирішального успіху на полі бою”, – сказав Кулеба, зазначивши, що це передбачає створення “найбільш сильної із можливих коаліції підтримки, альянсу, який досі не включає Папу Римського”.

Глава МЗС сказав, що судити понтифіка має не він, а Бог, але додав: “Ми глибоко шкодуємо, що Папа Римський не знайшов можливості відвідати Україну з початку війни”.

Раніше “Український репортер” розповідав: Папа Римський Франциск заявив, що готовий приїхати до України, але лише за умови, що після цього обов’язково відвідає москву.

Про це глава Ватикану сказав в інтерв’ю аргентинському порталу La Nacion.

“Я бажаю поїхати в Київ. Я хочу поїхати в Київ. Але за умови, що поїду в москву. Я відвідаю або обидва міста, або жодного”, – заявив Папа.

Франциск визнав, що наразі відвідати москву він не може, але “це не неможливо”: “Сподіваюсь, що ми зможемо це здійснити. Але ніяких обіцянок немає”.

Як розповідав “Український репортер”, нещодавно Папа Римський Франциск назвав кремлівського фюрера, психопата і воєнного злочинця путіна “освіченою людиною”.

Про це він сказав в інтерв’ю швейцарсько-італійській телерадіокомпанії RSI.

Читайте такожУ російського диктатора – ювілей. То хто ж він, путін?

Папа акцентує, що готовий до розмови з путіним:

“Я б говорив з ним так само чітко, як я говорю на публіці. Він освічена людина. На другий день війни я був у російському посольстві при Святому Престолі, щоб сказати, що готовий поїхати до Москви, якщо Путін залишить мені вікно для переговорів. Лавров написав мені, що дякую, але зараз не час. Путін знає, що я доступний”.

“Але там є імперські інтереси, не тільки імперські інтереси Росії, але й інших імперій. Для імперії властиво ставити нації на друге місце” – додав Папа.

Кого мав на увазі глава Ватикану – невідомо. Якийсь черговий ребус та й годі у його виконанні.

Читайте також: Психопат, шизофренік, садист, педофіл. Знову про діагнози путіна і про те, як має діяти світ

Водночас Папа Римський усе ще не наважиться відвідати Україну, де також його паства, де також гинуть в тому числі й прихожани його церкви. Може, Папа призабув, зважаючи на свій похилий вік, що 13 жовтня 2022 року Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила без перебільшення сенсаційну резолюцію про визнання російського режиму терористичним.

Читайте також: Сьогодні вся Україна – біль і точка нещастя. Про звірства диких москалів крізь призму історії

Мільйони людей у світі вважають путіна другим Гітлером, вже готується Гаазький трибунал для цього маніяка, а Папа “стелиться” перед катом українського народу.

Раніше “Український репортер” у статті “Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано” розповідав: ” У червні 2015 року папа Римський Франциск після окупації Росією Криму і частини Донбасу прийняв у Ватикані кремлівського кривавого карлика Путіна, руки якого уже були по лікті в крові вбитих його військовими дітей, жінок, мирних жителів Чечні, Грузії, Сирії, України, пасажирів малайзійського літака. Понтифік вручив серійному вбивці Путіну медаль «Ангел миру», яка, за словами Франциска,«має здатність вигравати всі війни і створювати солідарність між націями»,- повідомляє«Religion News Service».

Зустріч Папи Римського і серійного вбивці Путіна, якого понтифік нагородив медаллю «Ангел миру».
Під час зустрічі, яка тривала приблизно 50 хвилин, понтифік і президент-вбивця зійшлися на думці, що для стабілізації ситуації на Донбасі необхідно відновити атмосферу діалогу між сторонами конфлікту, під час якого російські війська і їх найманці вбили понад 14 тисяч мирних жителів. Але про ці жертви папа Римський їх вбивці Путіну, який стояв перед ним, чомусь не нагадав…”
Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”