Папа Римський назвав кривавого путіна “освіченою людиною”. Нагадаємо главі Ватикану, ким насправді є “інтелектуал” з кремля

У той час, коли диктаторська московія знищує українські міста і села, вбиває та катує наших громадян, Папа Римський Франциск назвав кремлівського фюрера, психопата і воєнного злочинця путіна “освіченою людиною”.

Про це він сказав в інтерв’ю швейцарсько-італійській телерадіокомпанії RSI.

Читайте також: У російського диктатора – ювілей. То хто ж він, путін?

Папа акцентує, що готовий до розмови з путіним:

“Я б говорив з ним так само чітко, як я говорю на публіці. Він освічена людина. На другий день війни я був у російському посольстві при Святому Престолі, щоб сказати, що готовий поїхати до Москви, якщо Путін залишить мені вікно для переговорів. Лавров написав мені, що дякую, але зараз не час. Путін знає, що я доступний”.

“Але там є імперські інтереси, не тільки імперські інтереси Росії, але й інших імперій. Для імперії властиво ставити нації на друге місце” – додав Папа.

Кого мав на увазі глава Ватикану – невідомо. Якийсь черговий ребус та й годі у його виконанні.

Читайте також: Психопат, шизофренік, садист, педофіл. Знову про діагнози путіна і про те, як має діяти світ

Водночас Папа Римський усе ще не наважиться відвідати Україну, де також його паства, де також гинуть в тому числі й прихожани його церкви. Може, Папа призабув, зважаючи на свій похилий вік, що 13 жовтня 2022 року Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила без перебільшення сенсаційну резолюцію про визнання російського режиму терористичним.

Читайте також: Сьогодні вся Україна – біль і точка нещастя. Про звірства диких москалів крізь призму історії

Мільйони людей у світі вважають путіна другим Гітлером, вже готується Гаазький трибунал для цього маніяка, а Папа “стелиться” перед катом українського народу!

Читайте про це: Трибунал для путіна: Центр з розслідування злочинів агресії РФ у Гаазі запрацює влітку (+відео)

Нагадаєму главі Ватикану про те, хто ж він, ця “освічена людина” путін.

Як розповідав “Український репортер” у статті “Психопат, шизофренік, садист, педофіл. Знову про діагнози путіна і про те, як має діяти світ”, отримані в дитинстві психічні і психологічні травми, на думку фахівців, і сформувало в путіна риси активного соціопата-психопата з патологічною поведінкою, який не має системи цінностей, а до людського життя ставиться з повною зневагою, навіть з огидою і затятим цинізмом.

Свою потребу путін прагне задовольнити за будь-яку ціну, хай навіть для досягнення своєї мети йому доведеться «піти по трупах», не визнаючи жодних законів.

При цьому путін абсолютно не відчуває почуття каяття або провини за свої вчинки, оскільки в нього відсутня совість.

Будь-який же докір iз боку, будь-яка вказівка на помилковість дій путіна, будь-яка критика чи засудження його дій — і путін «вибухає», впадаючи в стан нестримної агресії, злості, гніву і помсти, оскiльки вважає, що на карту поставлено його виживання.

Читайте також: Папа Римський назвав патріарха РПЦ Кирила “братом”

 

Це змушує путіна діяти напролом, як божевільного (недарма західні політики називають путіна «божевільний із ядерною кнопкою»).
І чим далі прогресує це захворювання у путіна, тим твердіше він переконується, що чинить правильно.

Президент путін усе частіше перебуває з оточуючими в стані непримиренної війни і все частіше в нього виникає агресивний стан. Він позбавлений внутрішніх і зовнішніх гальм, але вміє надягати маску доброчесності.

Історія знає безліч осіб, які відносяться, як і путін, до категорії психопата.

Наприклад, тирани і диктатори Гітлер, Сталін,Хусейн, Чаушеску, Каддафі,Калігула, Нерон, серійні вбивці Чикатило, Джон ВейнГейсі, Джеффі Дамер.
Для злочинця психопата жертва — це не людина в загальноприйнятому розумінні, а механізм, засіб задоволення його потреби — сексуальної, матеріальної, самоствердження, отримання абсолютної влади.

За висновками спеціалістів, путін має всі ознаки втрати почуття реальності, що може призвести до його непередбачуваних, украй небезпечних вчинків, в тому числі, він може віддати наказ на застосування ядерної зброї.

Московський фюрер заявив, що у разі застосування ядерної зброї, громадяниросії «як мученики потраплять до раю». Решта жителів Землі — “просто здохне і навіть покаятися не встигне”,- запевнив путіну жовтні 2018 року на засіданні Міжнародного дискусійного клубу “Валдай”. Російська делегація відреагувала на заяву «божевільного з ядерною кнопкою»веселим сміхом іоплесками. Чим, на мою думку, засвідчила повну моральну деградацію росії (див. тут) 

У путіна все яскравіше проявляються ознаки синдрому hubrissyndrome — гіпертрофоване самолюбство, пов’язане з тим, що путін довгий час має абсолютну владу, а також явні ознаки психічно хворого диктатора, з садистськими розладами здоров’я.

…На думку психіатрів, у путіна яскраво проявляються дві форми шизофренії:
1)депресивно-параноїдальна (постійні відчуття тривоги й очікування поганих звісток або подій);
2) циркулярна (путін надто виділяє себе над оточуючими, підкреслює свою винятковість та унікальність, що є причиною появи маячних ідей і конфліктних ситуацій не лише зі своїм оточенням і підлеглими, а й на міжнародному рівні — розв’язання воєн).

Спеціалісти інституту судової психіатрії ім. Сербського на умові анонімності поставили путіну діагноз:«гіпертоксична шизофренія».За психотипом путін— параноїк, людина оборонної свідомості, яка під впливом зовнішніх складних подій може стати шизофреніком.

… Психіатр Феллон упевнений, що оведінці путіна вбачаються ознаки помутніння розуму: від пихатого нарцисизму він перейшов до параної і ворожої неврівноваженої поведінки. Ймовірно, у його мозку йдуть дегенеративні процеси.

Президент путін раніше був на публіці спокійний, холодний і розважливий, проте тепер йому важче володіти собою, це свідчить про те, що він дуже небезпечний. Передбачити його рішення складно, оскільки російський президент втрачає адекватність, – наголосив професор.

Отримавши відсіч в Україні, він може почуватися глухим, – впевнений Феллон. Зіткнувшись з опором психопати й агресори губляться і можуть навіть втекти, але путіну тікати нікуди. Тепер він перестав приховувати свої почуття і це робить його ще небезпечнішим, оскільки зберігати імідж холоднокровної людини більше не потрібно.

Психопатів відрізняє те, що вони готові піти на що завгодно, аби досягтисвоєї мети. Добиваючись свого, путін охоче йде на воєнні злочини, і до застосування тактичної ядерної зброї йому залишився один крок, – зауважив Джеймс Феллон.

Більше на цю тему читайте тут:

«Підлягає ліквідації як Усамабен Ладен. Правові підстави фізичного знищення Путіна»

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”