Психопат, шизофренік, садист, педофіл. Знову про діагнози путіна і про те, як має діяти світ

Цивілізований світ настійливо вимагає, щоб російська федерація та її вище політичне і військове керівництво на чолі з президентом путіним постало перед Міжнародним трибуналом за злочин агресії проти України.

Нагадаю, що високопоставлені британські політики з різних політичних кіл у спільній заяві підтримали вимогу про створення Спеціального трибуналу для розслідування злочинних дій росіі і президента путіна у зв’язку зі злочином агресії проти незалежної суверенної України.

Лідер лейбористів Кейр Стармер, колишній генеральний секретар НАТО Джордж Робертсон, колишній міністр закордонних справ Девід Оуен і колишній лідер Торі Ієн Дункан Сміт заявили, що Трибунал повинен бути створений для розгляду “вочевидь незаконної війни” на тих самих принципах, якими керувалися союзники, зустрівшись у 1941 році, щоб закласти основу для Нюрнберзького суду над нацистськими лідерами за воєнні злочини.

“росія за підтримки Білорусі розпочала одне з найбільших наземних вторгнень у Європу з часів Другої світової війни. Відтоді тисячі українських цивільних осіб були вбиті або поранені, 8 мільйонів людей були змушені покинути свої будинки, а близько 8 мільйонів стали біженцями. Цивільна інфраструктура та економічні активи на десятки мільярдів були знищені або пограбовані, а незамінні пам’ятки культури перетворилися на руїни”, – йдеться в заяві.

“Якщо ці акти агресії будуть доведені в суді, вони можуть являти собою те, що на Нюрнберзькому процесі було названо “вищим міжнародним злочином”. Адже саме зі злочину агресії часто випливає більшість інших міжнародних злочинів – воєнні злочини, злочини проти людяності та геноцид”, – заявили політики.

Заява була складена колишнім прем’єр-міністром Гордоном Брауном і Філіпом Сендсом, професором права, який першим висунув ідею створення Спеціального трибуналу. Серед тих, хто підписав заяву, – адвокати з прав людини Шері Блер і Хелена Кеннеді.

Хоча Міжнародний кримінальний суд (МКС) уже розглядає звинувачення проти росії у вчиненні воєнних злочинів і злочинів проти людяності у зв’язку з її вторгненням в Україну, прихильники створення Спеціального трибуналу кажуть, що він необхідний, оскільки МКС не має повноважень для розгляду злочину агресії.

Нідерланди раніше заявили, що готові прийняти у себе такий трибунал за підтримки ООН. Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн також заявила, що новий трибунал із широкою підтримкою необхідний для того, щоб вторгнення росії не залишилося безкарним.

У березні міністри юстиції з різних країн світу візьмуть участь у зустрічі у Великій Британії, де будуть обговорювати практичну підтримкуМКС в його розслідуваннях воєнних злочинів росії в Україні. Про це оголосило міністерство юстиції Британії.

Метою зустрічі є збільшення глобальної фінансової та практичної підтримки, яка надається МКС, а також координація зусиль із метою забезпечення МКС усім необхідним для проведення розслідувань та притягнення до відповідальності винних.

Передбачається, що учасники заходу заслухають доповідь головного прокурора МКС Каріма Хана про роботу суду та роль міжнародного співтовариства у підтримці його розслідувань.

Між тим, Карім Хан, розглядаючи покарання рф за злочин агресії проти України, вважає за доцільне фокусуватись для цього на вже існуючих інституціях, а не на створенні нових.

Співголовами на зустрічі будуть заступник прем’єр-міністра, міністр юстиції Великої Британії Домінік Рааб та міністерка юстиції та безпеки Нідерландів Ділан Єшільгоз-Зегеріус.

ЄС виділяє 7,25 млн євро Офісу прокурора МКС для ефективнішої обробки великих масивів доказів.

“Засідання дозволить країнам визначити шляхи надання подальшої допомоги МКС. Йдеться про практичну підтримку, як-то допомога у зборі інформації та обмін доказами злочинів, скоєних на місцях. Міністри також обговорять, як допомогти жертвам і свідкам давати свідчення, не завдаючи їм додаткових страждань”, – прокоментував Рааб.

Як нагадує міністерство юстиції Британії, у 2022 році британський уряд надав МКС додаткове фінансування в розмірі одного мільйона фунтів стерлінгів та цільову допомогу в розслідуваннях.

Крім того, Лондон підтримує розслідування воєнних та інших злочинів, скоєних у результаті повномасштабної російської агресії, які здійснює українська сторона. Наприкінці минулого року українські судді почали у Британії підготовку для проведення судових процесів щодо воєнних злочинів російських військових.

Аналогічна навчальна програма для прокурорів України під керівництвом британської Королівської прокуратури має розпочатися вже у цьому році.

У грудні минулого року українська делегація відвідала США, щоб заручитися підтримкою створення Міжнародного трибуналу.
Наразі американська сторона вивчає ініціативу України стосовно створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії росії під егідою ООН.

Про це на телефонному брифінгу сказав координатор із питань стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

“Щодо трибуналу під егідою ООН, то ми продовжуємо вивчати пропозицію та відпрацьовуємо її”, – сказав він, наголосивши, що США послідовно виступають за притягнення росії до відповідальності за злочини в Україні.

Кірбі також зауважив, що Сполучені Штати підтримують слідчі дії щодо встановлення воєнних злочинів в Україні на міжнародному рівні, “і ми будемо продовжувати робити це”.

Сподіваюся президент США Джо Байден і його Адміністрація підтримають українську ініціативу по створенню Міжнародного трибуналу і Сполучені Штати приєднаються до його роботи.

На цю тему читайте також моє відкрите звернення (укр. і анг. мовами) до Джо Байдена «Містере Президенте США, не бійтеся!»

Міністри закордонних справ ЄС на зустрічі 12 грудня в Брюсселі обговорили пропозицію Єврокомісії створити спеціалізований Міжнародний трибунал для розслідуваннязлочинів агресії росії проти України, але наразі конкретних результатів цього обговорення ще немає.

Про це розповів 14 грудня глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель на форумі з прав людини.

“Як ви знаєте, зараз триває дискусія щодо того, чи потрібне нам щось ще, окрім Міжнародного кримінального суду, щоб побороти безкарність в Україні. Я презентував разом з комісією пропозицію міністрам, яку вони обговорюють. У понеділок ми обговорювали, без результатів, те, що є найбільш ефективним шляхом для боротьби з безкарністю. Міжнародний кримінальний суд, чи потрібно щось ще… Це цікава дискусія, яка на цей момент не має конкретної відповіді”, – зазначив Боррель.

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова анонсувала винесення на голосування в Генеральній Асамблеї ООН резолюції про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії.

Про це Джапарова заявила 12 січня на відкритих дебатах Ради Безпеки ООН щодо верховенства права в міжнародних відносинах.

“Ми закликаємо всі відповідальні держави підтримати резолюцію про створення Трибуналу, яку ми збираємося винести на розгляд Генеральної Асамблеї”, – зазначила вона.  Наголосила, що “право сили, яке росія варварськи практикує щодо України, дає чіткий сигнал усім присутнім у цій залі: ніхто більше не перебуває у безпеці”.

“Якщо країна, яка зловживає правами та привілеями постійного члена Ради безпеки, нападає на іншу державу-члена ООН, це означає лише одне – безпека зруйнована, міжнародний мир поставлений під сумнів, верховенство права брутально порушується”, – зазначила Джапарова.

Представники 20 країн 26 січня зібралися у Празі на засідання групи зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії росії проти України.
Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба.

“Сьогодні Україна зібрала представників 20 країн у Празі на засідання ключової групи зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. Фокусуємось на шляхах до здійснення правосуддя”, – зазначив міністр у Twitter.

Нагадаю, що Європейський парламент 19 січня проголосував за незобов’язуючу резолюцію, яка закликає до створення спеціального міжнародного трибуналу для переслідування злочину агресії росії проти України.

Євродепутати вважають, що трибунал повинен притягнути до відповідальності не лише президента рфпутіна, а й самопроголошеного президента Білорусі лукашенка і військово-політичне керівництво Білорусі.

На сьогодні Україна разом із союзниками й партнерами напрацювала три моделі заснування й роботи Спеціального трибуналу щодо злочину агресії росії.

Про це написав у Facebook заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов. Перша модель, що розглядається – створення Спеціального трибуналу на основі угоди України з ООН із ухваленням відповідної резолюції Генеральної Асамблеї ООН.

Інший варіант – створення Трибуналу на основі багатостороннього відкритого міжнародного договору між державами цивілізованого світу.

Третя модель – створення Спеціального трибуналу як суду, що працюватиме на основі українського права та української юрисдикції, із залученням міжнародного елементу для його побудови і діяльності (міжнародні судді та прокурори, місцеперебування в Європі, міжнародна підтримка).

“Якщо коротко, перші два варіанти є прийнятними і дійсно продемонструють готовність світу до важкого юридичного удару по конкретним міжнародним злочинцям. Третій, гібридний варіант, містить ризики звуження юридичної оцінки триваючої агресії до рівня “міждержавного конфлікту”, – пояснив Смирнов.

Як правник, я повністю підтримую створення Міжнародного спеціального трибуналу з розслідування злочинів рф, президента путіна, вищого політичного і військового керівництва росії, а також самопроголошеного президента лукашенка і керівництва Білорусі у зв’язку зі злочином агресії проти незалежної суверенної України.

Готовий надати посильну допомогу в роботі цього Трибуналу. У 1999 році я був експертом-консультантом Міжнародного громадського трибуналу, який розслідував злочини в Югославії і правомірність нанесення бомбових і ракетних ударів НАТО по території Югославії під час проведення так званої військової операціїсил НАТО «Союзна сила», яка тривала з 24 березня по 10 червня 1999 року.

Підлягає обстеженню психіатрами

Перед Міжнародним трибуналом (якщо він буде створений) або нині діючим Міжнародним кримінальним судом обов’язково постане питання про встановлення психічного стану здоров’я путіна і його осудності. Чи може він нести кримінальне покаранняу вигляді позбавлення волі, визначене судом, чи до нього будуть застосовані примусові медичні заходи лікування у закритій психіатричній лікарні. Це буде залежати від висновків експертів психіатрів.

Судова комісійна психіатрична експертиза щодо путіна повинна бути призначена в обов’язковому порядку у зв’язку з його неадекватною поведінкою. Стверджую це як слідчий, який неодноразово призначав судово-психіатричні експертизи підозрюваним (обвинуваченим), які вчинили тяжкі насильницькі злочини і мали подібну з путіним поведінку.

На поведінку московського фюрера, яка заслуговує уваги психіатрів, психологів, психоаналітиків, вперше я звернув увагу у другій половині 2016 року, коли мені стало відомо, щошамани, чаклуни, відьми, екстрасенси і церковники проводять на сакральних місцях в росії і Україні (зокрема, в Криму – знаю де) відповідні ритуали, щоб возвести путіна в сан «Вселенського Володимира Великого (ВВВ)— Володаря Світу».

Можливо, у декого це визве посмішку — містика якась. Я до цього поставився серйозно, оскільки знав, що в радянські часи в КДБ діяв цілком таємний відділ «психіатрів-гіпнотизерів» в 4-му Управлінні МОЗ Радянського Союзу, де «зомбували» («програмували») «об’єкти» (осіб), які мали відношення до вивезення «золота» компартії за кордон, відкриття там фондів, банків, фірм та фінансування зарубіжних комуністичних режимів.

Почувши по стаціонарному телефону (мобільних тоді не було) певний набір цифр або фразу (код),«об’єкт» вчиняв самогубство (як правило, вистрибував з вікна або балкону багатоповерхівки, падав з мосту або в метро під потяг, кидався підавтомобіль, який рухався на великій швидкості), вчиняв «потрібне» вбивство або інші дії, на які він був «запрограмований».

Мені також була відома група екстрасенсів, яка обслуговувала першого президента росії Бориса Єльцина, з яким я був добре знайомий з 1990 року.
В силу своєї професії я слухав закриті лекції по психіатрії, психології, фізіономістиці і соціології. Знаю про «активні заходи» спецслужб країн світу, які вони проводять інформаційно-психологічні операції і диверсії проти суспільстваіфізичних осіб (політичних, державних, партійних діячів та інших осіб), залежно від поставлених перед спецслужбами задач.

Ці знання допомогли мені встановити як за наказом путіна спецслужби росії розробили і виконали поетапний план операції, яка передбачала різні варіанти зриву візиту польської делегації в Смоленськ10 квітня 2010 року, включаючи знищення (підрив) літака з президентом Польщі Лєхом Качинським.

Розслідування тут:

Частина 1.“Злочини без покарання: від Катинської трагедії до Смоленської авіакатастрофи. Розслідування Григорія Омельченка”.

Частина 2.Путінський план знищення польського президента Качинського. Розслідування Григорія Омельченка.

Частина 3.Подробиці ліквідації президента Польщі Качинського під кодовою назвою “ІС”. Розслідування Григорія Омельченка.

Частина 4.Літак з президентом Польщі Качинським був підірваний термобаричним зарядом. Тих, хто вижив — пристрелили. Розслідування Григорія Омельченка (+відео).

Частина 5.“М’які варіанти” терориста Путіна, що вели до загибелі літака з президентом Польщі Качинським. Розслідування Григорія Омельченка (+відео).

Частина 6.Григорій Омельченко: “Я звинувачую Путіна в організації теракту проти президента Польщі Качинського” (+відео).

Матеріали розслідування і публікації я надіслав польській стороні.

14 грудня 2022 року Сейм Республіки Польща визнав «російську федерацію державою, що підтримує тероризм та вживає терористичних заходів”.
У тексті постанови, прийнятої Сеймом, також зазначено, що «росія несе пряму відповідальність за катастрофу літака ВПС Польщі (рейс 101) у Смоленську в квітні2010 року, в якій загинули 96 осіб, що перебували на борту, зокрема президент Республіки Польща Лех Качинський, польські урядовці, вищі польські військові командири та військові командири країн-членів НАТО, а також депутати польського парламенту».
Психічні травми путінав дитинстві

Наприкінці 2016 року я звернувся до психіатрів, яких знав свого часу по роботі як слідчий і своїх колег по ПАРЄ (2006-2010 рр.), які мали медичну освіту, з проханням провести із спеціалістами у сфері психіатріїі психології заочну неофіційну експертизу стану психічногоздоров’я путіна. Вони погодилися за умови не називати їх прізвищ.

Весною 2017 року отримав результати досліджень, які вперше опублікував в газеті «Україна молода» за 12 квітня 2017 року під заголовком «Соціопатія, шизофренія, манія величі і педофілія: усе, що відомо про діагнози путіна»

Оприлюднені мною матеріали про психічний стан путіна (з посиланням на висновки неназваних західних, московських і вітчизняних психіатрів) та необхідність фізичного його знищення заради порятунку цивілізації викликали лють і ненависть у Кремлі. На мою адресу посипалися анонімні і неприховані погрози фізичної розправи. Пережив. Проходив не раз через погрози і замахи на життя (див. статтю «Європа — це цінності, за які потрібно боротися»

Обгрунтування правових підстав фізичного знищення президента росії путіна, перелік вчинених ним злочинів і висновки психіатрів щодо його психічного стануздоров’я я направив (у травні 2017, жовтні 2018, січені 2021 року) у Генеральний комітет і Комітет з правових питань ООН, НАТО, ПАРЄ, ОБСЄ і Європарламент.

Також рекомендував світовим лідерам вести переговори з путіним виключно з позиції сили, враховуючи при цьому його психічний стан (психопат) і риси характеру: манія величі, нарцисизм, патологічна брехливість, жадібність,панічний страх смерті.

Згідно з отриманими висновками експертів Західної Європи у галузі психології, психіатрії, фізіології і фізіономістики, президент росії володимир путін у дитинстві зазнав важкої психічної травми в результаті постійних моральних принижень, насильницьких знущань через його фізичну слабкість і «карликовий» зріст (що призвело до появи і розвитку синдрому Наполеона) та відсутність батьківської уваги і тепла (рідного батька поруч не було, виховувала вулиця).

Відсутність уваги і тепла рідних батьків ще більше посилила цю травму. У дитинстві путін був усиновлений ріднею його матері Віри Путіної, яка мала однакове прізвище з нею — Путіни Володимир і Марія, у яких не було своїх дітей.

Див. відео про це тут:

Віра Путіна, 1926 року народження, яка проживає в маленькому грузинському селі Метехі, розповіла журналістам, що у 1999 році побачила по телевізору володимирапутіна і відразу узнала у ньому свого сина (на той час їй було 72 роки, жива й понині). На підтвердження своїх слів, вона показала журналістам фотографії володіпутіна в дитинстві.

Віра Путіна розказала, що в молоді роки познайомилася з Платоном Прияловим, закохалася в нього і народила від нього сина, якого назвала Володею. Згодом дізналася, що Приялов одружений…

Через рік поїхала на практику в Ташкент, де познайомилася з Георгієм Осіпашвілі, який привіз її в своє село Метехі в Грузії, вони одружилися. Дворічного Володю забрала з собою, до десяти років він проживав з нею і вітчимом. Учився в сільській школі до третього класу. Це підтвердили журналістам і односельці.

Жили дуже бідно, згодом народилася донька — сестра Володі. Чоловік заявив, що не зможе прогодувати її сина, бив його і дуже не хотів, щоб він жив з ними,- стверджує Віра Путіна.

Однолітки Володі постійно знущалися з нього, обзивали байстрюком, часто били, він жив у постійному страху, тому вона і змушена була відвезти сина до своїх батьків (дідуся і бабусі Володі, прізвище яких також Путіни), які проживали у місті Очер Пермської області. Це підтверджується документами місцевої школи, згідно яких у 1959-1960 роках у ній навчався володяпутін, за національністю “грузин”, який не говорив російською мовою.

Володимир і Марія Путіни, які проживали в Ленінграді (родом з Тверської області) і значаться офіційними батьками у біографії президента росіїволодимирапутіна, були далекими родичами Путіних, які проживали в Пермській області. У ленінградських Путіних дітей не було — їх двоє синів померли від хвороб у дитячому віці. Оскільки батьки Віри Путіної були старі, вони, на прохання Марії Путіної, віддали Володю ленінградським родичам, коли вони були у них, які його усиновили, змінивши йому рік народження, щоб він зміг повторити початкові класи, так як не знав російської мови. Чому не змінили ім’я Володі, вона не знає,- зазначила Віра Путіна.

Всі дані про дитинство путіна, в тому числі і ті, коли і ким він був усиновлений, в яких школах навчався, як характеризувався, хто його біологічні батьки, дід, бабуся та інші близькі родичі, де вони були під час війни і що робили є в особовій справі офіцера КДБ СРСР путінаволодимира володимировича під грифом “цілком таємно”.

Родичі Віри Путіної, які проживають з нею, розповіли, що під час президентських виборів у Росії в 2000 році до них приїжджали представники російських спецслужб під виглядом поліції і лікарів, які взяли кров у Віри Путіноїдля проведення аналізу, забрали всі документи і фотографії володіпутіна, після чого поїхали, сурово заборонивши їм спілкуватися з пресою і взагалі говорити про їх візит.

За моєю інформацією, в Москві таємно було проведено ДНК-аналіз крові Віри Путіної і президента рф володимира путіна, який засвідчив, що Віра Путіна на 99,9% є його біологічною матір’ю. Зауважу, що аналогічний ДНК-аналіз було зроблено експертами західних спецслужб (яких саме — мені відомо). Їх висновок: Віра Путіна, яка мешкає в селі Метехі в Грузії, є біологічною матір’ю (на 99,9%) президента росіїпутіна.

Біологічний матеріал путіна (зразки волосся, слини, крові, жиропотові виділення, а також відбитки пальців рук) були добуті агентами спецслужб Заходу ще під час його першої президентської кампанії у 2000 році, а потім для контролю – у 2007 – 2008 роках.

Більше на цю тему тут

Вини путіна в тому, що він був усиновлений – немає ніякої. Його вина в тому, що він для захоплення влади і утримання її упродовж понад 20-ти років став всесвітнім брехуном, агресором, вбивцею, терористом, воєнним злочинцем!

Чому про факти реального дитинства путіна офіційно не повідомляють ні росія, ні Захід, сподіваюся, зрозуміло всім. Після смерті путіна світ дізнається про нього багато чого такого, що нині так старанно приховується.

Як, наприклад, приховували справжні біографії Леніна, Свердлова, Ягоди, Єжова, Берії, Сталіна, Брежнєва, Андропова та інших.

В інституті КДБ СРСР путін навчався Путін під прізвищем (псевдонімом) Платов. Про це він розповів в ефірі одного з російських телевізійних каналів в липні 2017 року.

Нагадаю, що рідний батько путіна мав ім’я Платон. Думаю, що путін знав про нього, тому і взяв співзвучний з його ім’ям Платон псевдонім «Платов».
За маленький зріст (162 см) путіна кликали «недопалком» («окурок»), що дуже його гнітило.

Пізніше за ним закріпилася кличка “бліда моль”, про це розповів колишній розвідник КДБ у вашингтонській резидентурі Юрій Швець, з яким я познайомився у 2002 році у Вашингтоні і мав неодноразові зустрічі, будучи головою парламентської ТСК з розслідування викрадення і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Сьогодні кличка Путіна – “Містер ботекс”.

Див. відео: 

Психопат-шизофренік-садист

Отримані в дитинстві психічні і психологічні травми, на думку фахівців, і сформувало в путіна риси активного соціопата-психопата з патологічною поведінкою, який не має системи цінностей, а до людського життя ставиться з повною зневагою, навіть з огидою і затятим цинізмом.

Свою потребу путін прагне задовольнити за будь-яку ціну, хай навіть для досягнення своєї мети йому доведеться «піти по трупах», не визнаючи жодних законів.

При цьому путін абсолютно не відчуває почуття каяття або провини за свої вчинки, оскільки в нього відсутня совість.

Будь-який же докір iз боку, будь-яка вказівка на помилковість дій путіна, будь-яка критика чи засудження його дій — і путін «вибухає», впадаючи в стан нестримної агресії, злості, гніву і помсти, оскiльки вважає, що на карту поставлено його виживання.

Це змушує путіна діяти напролом, як божевільного (недарма західні політики називають путіна «божевільний із ядерною кнопкою»).
І чим далі прогресує це захворювання у путіна, тим твердіше він переконується, що чинить правильно.

Президент путін усе частіше перебуває з оточуючими в стані непримиренної війни і все частіше в нього виникає агресивний стан. Він позбавлений внутрішніх і зовнішніх гальм, але вміє надягати маску доброчесності.

Історія знає безліч осіб, які відносяться, як і путін, до категорії психопата.

Наприклад, тирани і диктатори Гітлер, Сталін,Хусейн, Чаушеску, Каддафі,Калігула, Нерон, серійні вбивці Чикатило, Джон ВейнГейсі, Джеффі Дамер.
Для злочинця психопата жертва — це не людина в загальноприйнятому розумінні, а механізм, засіб задоволення його потреби — сексуальної, матеріальної, самоствердження, отримання абсолютної влади.

За висновками спеціалістів, путін має всі ознаки втрати почуття реальності, що може призвести до його непередбачуваних, украй небезпечних вчинків, в тому числі, він може віддати наказ на застосування ядерної зброї.

Нагадаю, московський фюрер заявив, що у разі застосування ядерної зброї, громадяниросії «як мученики потраплять до раю». Решта жителів Землі — “просто здохне і навіть покаятися не встигне”,- запевнив путіну жовтні 2018 року на засіданні Міжнародного дискусійного клубу “Валдай”. Російська делегація відреагувала на заяву «божевільного з ядерною кнопкою»веселим сміхом іоплесками. Чим, на мою думку, засвідчила повну моральну деградацію росії (див. тут) 

У путіна все яскравіше проявляються ознаки синдрому hubrissyndrome — гіпертрофоване самолюбство, пов’язане з тим, що путін довгий час має абсолютну владу, а також явні ознаки психічно хворого диктатора, з садистськими розладами здоров’я.

На думку фахівців, путіна вже не можна вилікувати від цієї хвороби, оскільки він має патологічну жадобу до влади, грошей і постійне почуття страху за своє життя на межі тваринного інстинкту самозбереження (що змусило путіна, як Гітлера і Сталіна, мати кількох двійників).

Російські світила в галузі психіатрії і психології (яких я знаю ще з радянських часів як слідчий МВС) підтверджують діагноз західних колег і доповнюють його тим, що в поведінці путіна є всі ознаки шизофренії, які проявляються у:
1) «нестандартних, дивних формах мислення і проведення «своєрідних» логічних ланцюжків під час прийняття того чи іншого рішення»;
2) «змінах колірних пристрастей»;
3) «частій зміні настрою: сміх, сльози, гнів і злість та крики на підлеглих»;
4) «маячних ідеях»;
5)«підвищеній підозрілості»;
6) «манії переслідування і страху смерті».

На думку психіатрів, у путіна яскраво проявляються дві форми шизофренії:
1)депресивно-параноїдальна (постійні відчуття тривоги й очікування поганих звісток або подій);
2) циркулярна (путін надто виділяє себе над оточуючими, підкреслює свою винятковість та унікальність, що є причиною появи маячних ідей і конфліктних ситуацій не лише зі своїм оточенням і підлеглими, а й на міжнародному рівні — розв’язання воєн).

Спеціалісти інституту судової психіатрії ім. Сербського на умові анонімності поставили путіну діагноз:«гіпертоксична шизофренія».За психотипом путін— параноїк, людина оборонної свідомості, яка під впливом зовнішніх складних подій може стати шизофреніком.

Загальний висновок психіатрів: президент російської федерації путінволодимирволодимирович є ПСИХОПАТОМ з садистськими проявами і ознаками шизофренії. Проте він є ОСУДНОЮ особою. Під час вчинення злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку путін усвідомлював свої суспільно небезпечні діяння і керував ними. Президент путін підлягає кримінальному покаранню, визначеному судом.

На моє запитання до російських експертів, чому вони не оприлюднюють свої медичні висновки щодопсихічного стану здоров’я путіна, щоб усунути його з поста президента за станом здоров’я, адже його поведінка може призвести до ще більш трагічних наслідків, нiж війна в Грузії, Україні, Сирії, відповідь була одна: боїмося за своє життя і життя рідних.

Багато з тих, хто знав про психічні вади путіна і його злочини, — мертві.

Після обрання путіна втретє президентом росії колишній президент СРСР Михайло Горбачов відзначив такі його риси характеру: «мстивість, злопам’ятство, образливість», що, на думку Горбачова, є недопустимо для політика, який обiймає такий високий пост.

Шведське прислів’я говорить: «Коли Бог хоче покарати народ, то відбирає розум у короля».

Прикладом злопам’ятства і мстивості кремлівського фюрера можуть яскраво служити жахливі варварські бомбардування, ракетні удари і артилерійські обстріли Харкова, де вперше прозвучала приспівка (кричалка) футбольних фанатів «путін— ХУЙЛО!».

Вболівальники харківського футбольного клубу «Металіст» дали путінуйого нове ім’я – ХУЙЛО, яке стало відомим у всьому світі. Тепер, в якій би країні, хто б на сказав це слово, всі знають про кого йде мова – путіна.

Більше про це читайте у моїй статті «Помста кривавого карлика за харківське “путін—хуйло!”, або Чому варвар путін знищує Харків».

Лише після повномасштабного вторгнення росії в Україну знайшлися експерти, які не побоялися відкрито заявити про психічний стан здоров’я «кривавого кремлівського карлика» путіна.

Російський диктатор путін живе у двох реальностях і, схоже, страждає на шизофренію. Таку думку у квітні 2022 року висловила психотерапевт Олена Рихальська, пише “Апостроф”.

“Як психотерапевт можу сказати, що в поведінці путіна дуже багато схожого на шизофренію. Це правда. Що таке шизофренія? Скажу швидко, щоб людям було зрозуміло, простими словами. Це коли у людини дві реальності. Це дві реальності: є одна, є інша”, – пояснила Рихальська.

У липні 2022 року американський психіатр, професор Каліфорнійського університету Джеймс Феллон після довгого спостереження за путіним зробив висновок про його психічний стан здоров’я, яким підтвердив психічні розлади і діагнозмосковського фюрера, які я опублікував п’ять років тому (квітень 2017р.).

Зупинимося детально на результатах його дослідження. Джеймс Феллон кілька років уважно стежить за діями путіна, щоб відтворити хід його думок щодо рішень, які ухвалюються, пише The Insider. Професор Фелон спеціалізується на психопатичних розладах особистості. Щоб переконатися у правильності діагнозу, він спілкувався з керівниками України, представниками керівництва Росії, Чечні, Білорусі та Німеччини, а також прочитав усе, що зміг знайти про виховання і становлення російського диктатора.

“Не можна просто побачити когось по телевізору і сказати “це психопат”, — підкреслює психіатр. — Але, на мій погляд, у путіна дійсно були важливі передумови для розвитку так званих розладів особистості кластера B — найнебезпечніших, враховуючи психопатію і нарцистичний розлад особистості”.

Що таке психопатія?

Для опису цього розладу Феллон використовує визначення, запропоноване американським психіатром ГервіКлеклі. У 1941 році в книзі “Маска розсудливості” він описав психопата як людину, яка виглядає нормальною і робить все для підтримки цієї ілюзії. Проте всіх психопатів вирізняє низька емоційна емпатія. Всі вони маніпулятори, егоїсти та агресори, яким недоступне почуття жалю, каяття чи провини. При цьому вони черстві та ставлять себе над усіма.

Психіатр зазначає, що психопати поділяються на первинних і вторинних. У перших розвиток патології обумовлений процесом, який називається “епігенетичним маркуванням” і проявляється вже у перші роки життя. Через травми та вплив гормонів стресу регуляція ключових генів змінюється майже незворотно, це впливає на гормони в лобовій та скроневих частках головного мозку.Зміни в психіці вторинних психопатів, яких також називають соціопатами, викликані емоційним, фізичним, сексуальним насильством або цькуванням, і частково оборотні.

Поведінка психопатів обох типів сильно відрізняється: соціопат знає, що чинить аморально, але може зупинитися, психопат впевнений, що робить правильно, вірячи у свою правоту.

“Це невід’ємна риса особистості справжнього первинного психопата: він ніколи не сумнівається, що чинить як треба, — каже Джеймс Феллон. — Це не вдавання і не спроба нормальної людини виправдати свою провину. Саме до цього типу психопатів і належить, на мій погляд,путін”.

Психіатр наголошує, що психопати завжди шукають у жертвах слабкість, саме вона їх провокує. Не маючи можливості відчувати емоції, вони за таких умов уміють їх зчитувати, добре розуміються на чужих почуттях, страхах, тригерах і бажаннях. За допомогою цих знань психопати маніпулюють жертвами, отримуючи бажану реакцію, гроші, секс або просто насолоджуючись почуттям контролю.

“Ключовий метод путіна — не дати своїм противникам зміцніти, а завдати удару в момент їхньої найбільшої слабкості, — зазначає Феллон. —Самодисциплінованим психопатам вистачає терпіння вичікувати місяці, роки, хоч 10 років, поки їхня жертва не виявить уразливість”.
Крім цього російського диктатора можна віднести до злоякісних нарцисів, також у ньому проявляються риси садиста. “Гірше просто не буває”, — констатує психіатр.

На його думку, путіна зробили таким кілька перенесених травм: тяжке дитинство, а згодом — розпад СРСР, який призвів до створення незалежної України. Щось подібне у молодості пережив Гітлер.У 2011 році путін побачив, як у муках помер лівійський диктатор Каддафі.Це закріпило у путінаглибинний страх — насильницької зміни його режиму.”Усе неявне розкрилося в останні кілька років, а особливо яскраво — останні кілька тижнів до 24 лютого, — зазначає Джеймс Феллон. — путін, як Гітлер, розкрив свою справжню сутність, і стало зрозуміло, що він діє саме як психопат, а не соціопат і точно не як звичайна людина з поганими нахилами”.

Диктатори Сталін, Хусейн, Чаушеску, Каддафі, доля яких – страшна смерть. Вони зачекалися на путіна…

Психіатр Феллон упевнений, що оведінці путіна вбачаються ознаки помутніння розуму: від пихатого нарцисизму він перейшов до параної і ворожої неврівноваженої поведінки. Ймовірно, у його мозку йдуть дегенеративні процеси.

Президент путін раніше був на публіці спокійний, холодний і розважливий, проте тепер йому важче володіти собою, це свідчить про те, що він дуже небезпечний. Передбачити його рішення складно, оскільки російський президент втрачає адекватність, – наголосив професор.

Отримавши відсіч в Україні, він може почуватися глухим, – впевнений Феллон. Зіткнувшись з опором психопати й агресори губляться і можуть навіть втекти, але путіну тікати нікуди. Тепер він перестав приховувати свої почуття і це робить його ще небезпечнішим, оскільки зберігати імідж холоднокровної людини більше не потрібно.

Психопатів відрізняє те, що вони готові піти на що завгодно, аби досягтисвоєї мети. Добиваючись свого, путін охоче йде на воєнні злочини, і до застосування тактичної ядерної зброї йому залишився один крок, – зауважив Джеймс Феллон.

“Люди з психопатією можуть багато винести, але щойно стрес стає занадто сильним або тривалим, якщо їх зрештою заганяють у кут, вони перестають тримати себе в руках, — підкреслює психіатр. — Неможливо передбачити, коли Путін опиниться в цій точці. Але коли вона настане, він або втече, або захоче знести все і піти до кінця, це тільки здається ірраціональною поведінкою, а насправді він просто перевіряє межі, крапля за краплею, як будь-який хуліган, який перевіряє когось на слабкість. Але якщо не вийде, ми відступимо і скажемо: “О ні, все що ми хотіли — це Донбас”.

Путін — очевидний первинний психопат-харизматик, який не має наміру відкрито проявляти злість. Такі хижаки відступають, коли одержують впевнену відсіч. Але якщо загнати їх у кут, почнуть оборонятися всіма доступними способами, – каже Феллон.

На його думку, найкраща тактика боротьби з психопатами — поступовий і постійний тиск на путіна без різких рухів, щоб не спровокувати ядерну війну. У цих умовах рано чи пізно він обов’язково помилиться.

“Зараз вживати різких, радикальних заходів — не найкращий вихід, — упевнений психіатр. — Я не став би вибивати в нього землю з-під ніг. Навіть якщо такий удар зрештою виведе психопата з ладу, в моменті він готовий вас убити”, – зазначає професор.

Феллон вважає, що путін чекає від України помилкового кроку, який в очах більшості росіян дасть йому право на будь-яку відповідь. Для цього йому потрібен масивний удар із боку України по російському населеному пункту або якась більша мета.

Водночас зрозуміло, що в цій війні путіну не перемогти: що більше підтримки отримує Україна, то слабша підтримка самого диктатора в його оточенні. Зрештою, хтось із російських генералів зможе заявити йому, що так чинити не можна. Однак, на думку психіатра, для цього будуть потрібні ще місяці боротьби.

“Виходячи з моїх знань військової психології, я вважаю, варто показати путіну, що Захід не зупиниться ні перед чим, — каже Феллон. — Варто створити потужний і обачний союз, який нестиме в собі таке послання для Путіна: “Ти підштовхуєш нас до точки, з якої ми можемо стерти тебе з лиця землі. Ми не хочемо цього робити, але ми можемо”.

Нагадаємо, раніше доктор Кеннет Деклева заявив, що Путін перебуває в “луна-камері”, де не чує інших думок.
Деклева працював з 2002 по 2016 рік у Державному департаменті США, зокрема провів 5 років у посольстві США у Москві.
В інтерв’ю виданню Esquire він розповів, що можна зрозуміти з обличчя президента росії, а також проаналізував його дії під час війни в Україні, що призвело до вторгнення, і як путін може діяти далі.

Більше про це у статті «Ізольоване мислення. Психіатр аналізує дії путіна та його зовнішній вигляд» за 17 березня 2022.

Британські ЗМІ також писали, що неадекватну поведінку путіна можна пояснити тим, що він, ймовірно, серйозно хворий. За даними західних розвідок, путін страждає на розлад мозку, який могли спричинити деменція, хвороба Паркінсона або стероїди, які використовують для лікування раку.

За висновками експертів, путін має також явні ознаки педофілії.Колегипутіна з КДБ підполковник Олександр Литвиненко, полковник Сергій Третьяков, заступник директора ФСБ, генерал-полковник Анатолій Трофімов, які знали, що путін — педофіл, бачили оперативні відео¬зйомки (зберігалися в архіві ФСБ до призначення путіна її директором у 1998 році), де він займається педофілією з хлопчиками, і обговорювали це у своєму колі або оприлюднили цю інформацію (журналіст Артем Боровик), були вбиті.

Манія величі

Спеціалісти зазначають, що путін усе життя бореться зі своїм почуттям неповноцінності, демонструючи постійно, що він сильний, що він домінуючий «альфа-самець».

Президент путінважає себе посланцем небес — месія-рятівник православ’я і «руского міра».

Експерти відзначають у путіна явні ознаки манії величі.
Щорічно шамани, чаклуни, відьми і церковники проводять на сакральних місцях відповідні ритуали, щоб возвести путіна в сан «Вселенського Володимира Великого (ВВВ) — Володаря Світу».

У росії путіна представляють як захисника «ісконно російських цінностей», яким протиставляють «загниваючий Захід».
Процвітаючі Америка та Європа давно поставлені у приклад росіянам як вороги.
Політичне керівництво росії вихваляє російське православ’я, а церква і її поводир кіріл вихваляють путіна і виправдовують війну в Грузії, Україні, Сирії.

Як у байці Крилова: «За что же, не боясь греха, Кукушка хвалит Петуха? За то, что хвалит он Кукушку».
Будуються нові сатанинські храми, золотяться їх куполи.

Керівники росії путін, медведєв і члени уряду присутні на всіх великих храмових службах, патріарх і президент — бізнес-партнери, злочинці-мільярдери.

Церква і держава в росії — злочинна, політично-релігійна мафіозна терористична організація, яка промиває мозок росіянам, одурманюючи їх божевільними ідеями «руского міра», «триєдиної Русі», «третього Риму», «Святої Русі». Російська держава і церква виховали справжніх шовіністів — російських фашистів.

У листопаді 2010 року колишній заступник голови уряду РФ Михайло Полторанін під час презентації книжки «Влада у тротиловому еквіваленті», зазначив: «Росія — це єврейський олігархат на чолі з дуетом путін — медведєв, яких олігархи привели до влади».

У березні 2014 року Полторанін заявив: «росія йде до фашизму».

З екранів телевізорів, як потік водоспаду, ллється: «вєлікаяросія», «встанемо з колін», «повернемо ісконнорускієзємлі», «ні п’яді не віддамо», «захистимо російську мову», «росія там, де звучить російська мова». І знову — військові паради, танки, літаки, ракети, як у нинішнього диктатора КНДР Кім Чен Ина та свого часу у Сталіна і Гітлера.

Послухайте хвилинне відео, що говорив лідер фракції ЛДПР Жириновський в 2016 році після нагородження його президентом путіним (див.тут).

18 березня 2018 року Жириновський в державній думі рфзаявив, що 18 березня росіяни обрали президента росіїпутіна “Верховним правителем всієї планети Земля, керівником, начальником семи мільярдів громадян планети”.

Депутати російської думи, стоячи, підтримали бурхливими аплодисментами ці слова…

У росії створився культ особиі путіна (як Сталіна,Кім Чен Ина, Гітлера) — путін у танку; за штурвалом винищувача СУ-27 у Чечні; на підводному човні «Новомосковськ» і крейсері «Петро Великий» у Баренцовому морі; за штурвалом літака-амфібії під час гасіння пожежі в Рязанській області; за штурвалом військово-транспортного літака; спускається у батискафі на дно озера Байкал; на лижах у горах; за кермом автомобіля «Лада» під час автопробігу Чита — Владивосток; за кермом комбайна в полі; на мотоциклі серед байкерів; на дельта¬плані; верхом на коні з оголеним торсом; лікує тигрицю; серед дельфінів; в обнімку з котом, собакою, козою, малим леопардом, оленями, зі снайперською гвинтівкою оголений по пояс; на татамі як дзюдоїст; грає в хокей, співає на шоу. І нарешті — монах цілує руку путінав монастирі.

Фото і відео путіна в різних амплуа масово тиражуються по телебаченню, в пресі, в настінних і кишенькових календарях, в Інтернеті.

Російський народ в екстазі від такого путіна, як німці при Гітлері, китайці при Мао Цзедуні, північні корейці сьогодні при Кім Чен Иніабо радянські люди при Сталіні!

Московському фюреру вдалося шляхом одурманення і брехні переконати населення, що він єдиний «рятівник росії». Розв’язану ним війну в Україні підтримує до 80% росіян.

Проте путін не врахував однієї обставини — світ перестав бути закритим, з’явився Інтернет, стало доступним супутникове телебачення і міжнародні ЗМІ.

Радянський Союз був закритий залізною завісою, всередині було всемогутнє КДБ, служакою якого був і путін, — можна було безкарно ловити, саджати, відправляти в табори, в’язниці, «психушки», а найбільш неугодних режиму — таємно знищувати.

Кадебісту путіну незатишно в сучасних умовах, він так не звик.Російська брехня і пропаганда — потворне повторення Радянського Союзу. Вони поховали СРСР, поховають і путіна, і росію — останню імперію зла.

Московський фюрер сам себе перетворив на бункерного старого нікчемного хворого беззубого пацюка, який боїться власної тіні (на фото).

З урахуванням викладеного таособистих зустрічей і спілкувань з путіним можу зробити такі суб’єктивні ВИСНОВКИ:

1. Президент росії путін ні за яких обставин добровільно у відставку НЕ піде. Владу нікому НЕ передасть ні під які гарантії особистої безпеки.
2. Московський фюрер ніколи НЕ визнає себе переможеним, НЕ змириться з поразкою і напоступки НЕ піде.Окупаційні війська зтериторії України, включаючи Крим,путін добровільно НЕ виведе. Це буде рівноцінно його політичній і фізичній смерті.
3. Ніяких з переговорів з путіним!Ні за яких обставин! Фізичне усунення його від влади, в тому числі, шляхом вбивства, отруєння -це єдиний спосіб не дати кремлівському фюреру розпочати ядерну війну.

Пам’ятайте, час зараз грає на стороні воєнного злочинця путіна!

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією росії проти України та погрозами путіна застосувати ядерну зброю, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни і національного законодавства України, фізична ліквідація путіна буде легітимною, правовою, законною і справедливою, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бенЛадена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ росії лаврова, «виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону»).

Більше на цю тему читайте тут:

«Підлягає ліквідації як Усамабен Ладен. Правові підстави фізичного знищення Путіна»

«Спаси мир – убей Путина! Обращение Григория Омельченко к офицерам-россиянам» 

4. Лідери країн «групи Рамштайн» повинні в найближчий час підписати Договір про створення військово-політичного союзу з Україною(юридично утворити антипутінську військову коаліцію) і визначити стратегічну мету, яка, на мою думку, повинна передбачати:

-повну і беззастережну капітуляцію російської федерації(за аналогією капітуляції нацистської Німеччини у травні 1945 року);
– взяття зобов’язань щодо надання Україні необхідної військової, технічної, матеріальної, медичної, фінансової та іншої допомоги;
– невідкладне надання Україні зброї, яка забезпечитьв цьому роціповний розгром російських військ і отриманнянею Перемоги, що позбавить московського фюрера можливості вести проти України «затяжну війну»впродовж декількох років «на виснаження»;
– звільнення окупованих територійі відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року, визнаних ООН;
– повне відшкодування Україні збитків, нанесених російською агресією;
– виключення російської федерації зі складу ООН;
– встановлення заборони російській федерації мати ядерну зброю та іншу зброю масового знищення,запровадившина першому етапі жорсткий постійний контрольНАТО за її зберіганням з метою недопущення її використання.

The Tiger Lillies та The Hypnotunez зобразили Путіна у новому кліпі з петлею на шиї. Скріншот: The Tiger Lillies / Facebook

Акт капітуляції підписують представники російської влади(які не вчинили злочинів агресії проти України) без участі путіна (який на момент підписання повинен бути арештований, повішений абовбитий), Україна як країна Переможець і лідери країн «антипутінської коаліції».

Підтримую історичну пропозицію президента Польщі Анжея Дуди, який вважає, що капітуляцію росії гарно було б підписати у Переяславі.
Під час візиту до Латвії він розповів, що давав таку пораду президенту Володимиру Зеленському.

«Зважаючи на нашу історію, на те, як наші дороги колись розійшлися, я тебе дуже прошу, коли ви переможете росію, коли росіяни приповзуть на колінах просити миру — везіть їх у Переяслав. Нехай там підпишуть мир з вами. Нехай перекреслять цим усі роки російського, радянського впливу і неволі від царських часів», — переповів Дуда розмову із Зеленським (див. тут).

Слава Україні і ЗСУ! Героям Слава! Смерть путіну і фашистській росії!

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,Герой України, кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів»,медалі ЄС «Європа –союз цінностей», генерал-лейтенант, народний депутат України 2-6 скликань, член ПАРЄ (2006-2010)

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань