Прем’єр Словаччини, президент і міністр закордонних справ Ірану – лише початок. «Карма» наздожене всюди ворогів України

Що реально сьогодні відбувається у світі за участі України і Ізраїлю та навколо них? Чи звернули ви увагу на те, що великі війни в центрі Європи і на Близькому Сході розпочалися з інтервалом у півтора роки (ранок 24 лютого 2022 року і ранок 7 жовтня 2023 року) і носять не регіональний (локальний), а міжнародний світовий характер? Що це за війни і який вони мають зв’язок між собою та із закінченням Космічного циклу в 2012 році, який складає 25 920 років і початком нового?

Передвісником великої війни була агресія росії проти України у лютому 2014 року, яка Кримінальним кодексом України кваліфікується як «планування, розв’язання та ведення агресивної війни» (ст.437).

Згідно з нормами міжнародного права та резолюції ГА ООН №3314 від 14 грудня 1974 року, російська федерація 20 лютого 2014 року вчинила проти України «агресію» (що «породжує міжнародну відповідальність»). З 24 лютого 2022 року росія веде проти України «агресивну війну» (що є «злочином проти міжнародного миру»).

Агресивну війну проти України (повномасштабне вторгнення) путін назвав «спеціальною військовою операцією по демілітаризації і денацифікації України». Воєнна агресія рф проти Грузії у серпні 2008 року, за словами тодішнього президента росії медведєва, була «примусом Грузії до миру».

Верховна Рада України 27 січня 2015 року визнала російську федерацію агресором, а 22 травня 2022 року — державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом, який чинить геноцид українців і хоче знищити Україну, як незалежну державу.

Генасамблея ООН, ПАРЄ, НАТО, ЄС, Європарламент визнали росію країною-агресором, а її режим — терористичним або спонсором тероризму. Військово-політичне керівництво рф на чолі з московським фюрером путіним є воєнними злочинцями. Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна.

«Вісь (союз) зла»

Російсько-українська і арабо-ізраїльська війни мають всі ознаки Світової війни, які розділили цивілізацію на дві воюючі сторони. З одного боку — це демократичний, вільний світ Європи, США, Канади, Австралії, Тайваню і Ізраїлю, а з другого — «вісь (союз) Зла», до якої входять такі авторитарні і диктаторські країни як росія, Білорусь, Іран, Північна Корея, Китай, Сирія, Туреччина, Угорщина. Під час Другої світової війни «віссю (союзом) зла були Німеччина, Італія, Угорщина і Японія.

Саме на такому водорозділі чітко видно прояв Космічного закону «Притягнення» (подібне притягує подібне). З точки зору людських істот, власне цей Закон викликає досягнення свідомості «Я» (що це таке — вивчайте самостійно!).

Лідер Китаю Сі Цзіньпін бажає виглядати на світовій арені «голубом миру». А насправді є політичним співучасником воєнних злочинів, які путін чинить проти України. Китай відмовився від застосування санкцій проти росії, допомагає їй фінансово і економічно, підтримує воєнного злочинця путіна на міжнародній арені. Агресивну війну, розв’язану путіним, вважає конфліктом між росією і Україною, який необхідно врегулювати шляхом мирних переговорів в «реаліях, які склалися». Тобто мир в обмін на окуповані росією українські території.

Перед вторгненням росії в Україну Сі і путін оголосили про стратегічне партнерство «без обмежень», спрямоване на переформатування світового порядку в напрямку зменшення впливу США і Західної Європи у світі. По суті Сі благословив путіна на захоплення України, щоб подібним чином окупувати демократичний Тайвань.

Президент авторитарної Туреччини Реджеп Ердоган хоче бути посередником «конфлікту» між Україною і росією (такий собі «миротворець» Добра і зла). Санкції проти росії не ввів, агресором і терористом Московію не визнав.

Авторитарні лідери Сі і Ердоган не бажають, щоб планетарне зло, яким є країна-агресор росія і її президент воєнний злочинець путін, БУЛО ПОКАРАНЕ. Такими діями Сі і Ердоган не виконують вимог Вселенського закону «Справедливість», який передбачає: «Не відповідай Добром на зло. Не покаране зло породжує ще більше зло — абсолютне».

Займаючи гнилу «миротворчу, посередницьку і нейтральну позицію», якою Сі і Ердоган підживлюють і заохочують зло, вони стали моральними виродками і політичними співучасниками воєнних злочинів, які проти України вчиняє нацистська росія на чолі з путіним, визнаного Міжнародним кримінальним судом підозрюваним у вчиненні злочину проти людяності і щодо якого виданий ордер на арешт.

Авторитарні лідери забули про дію Вселенського закону «Бумеранг» і невідворотність Божого покарання. Мабуть, сподівався, що запущений ними «Бумеранг» байдужості і потурання злу (воєнній агресії росії) ніколи до них не поверниться. Він повернувся і дуже боляче вдарив по членам «союзу зла» Туреччині і Сирії до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Лютневі землетруси 2023 року в Туреччині забрали понад 40 тисяч людських життів (серед них декілька тисяч дітей). Майже 72 тисячі людей отримали поранення, всього постраждало не менше 13,5 мільйонів. Пошкоджено 4 мільйони будівель, понад 30 тисяч будинків повністю зруйновано.
У Сирії від лютневих землетрусів загинуло майже 6 тисяч людей, серед них понад 200 дітей, постраждалих — понад 9 мільйонів, більше 5 мільйонів сирійців залишилися без даху над головою.

Карма для військово-політичного керівництва Туреччини і Сирії (в тому числі і щодо Ердогана і Асада) не забариться…

Вселенське покарання Китаю буде неминучим, якщо він почне надавати військову допомогу імперії зла (росії). Жертви будуть йти на мільйони людей. Я не хочу загибелі мирних китайців. Це лише моє попередження, що може чекати «червоний» Китай і його правителя Сі у такому випадку…
Наголошую, що у Духовній боротьбі НЕ МОЖЕ бути компромісів між Творцем (Богом) і Антихристом (дияволом), Добром і злом, Правдою і брехнею, Світлом і пітьмою. Ти будеш або на стороні Добра — або зла. У Духовній війні ти будеш або захисником — або загарбником. Ти будеш воїном Христа (воїном Світла) — або сатанинським найманцем Антихриста. Кожен робить вибір, ким йому бути — вірним сином (донькою) Бога чи кривавим слугою Антихриста (сатани). Іншого не існує.

Чим є російсько-українська війна

Російсько-українська війна (як і арабо-ізраїльська) — це війна двох світоглядів — західної демократії і свободи проти азіатського авторитаризму і тиранії. Перемога «союзу Зла» буде поразкою не лише України і Ізраїлю. Це буде катастрофічна поразка європейської і світової демократії, знищенням громадянських свобод і загальнолюдських цінностей. Людство буде відкинуте на сотні років у темряву варварського минулого і опиниться на краю загибелі.

На жаль, не всі європейські і світові політичні лідери це розуміють, керуючись виключно своїми геополітичними цілями, політичними і фінансово-економічними інтересами заради власного збагачення. Дві світові війни минулого століття, які забрали понад 90 мільйонів людських життів нічого не навчили.

За підрахунками експертів путін вбив понад 650 000 людей за 24 роки свого авторитарно-тоталітарного режиму!

Більше про це читайте тут: https://uainfo.org/blognews/1647877963-putin-ubil-svyshe-650-000-chelovek-za-22-goda-svoego-rezhima.html

Я в чергове піднімаю питання російсько-української війни не з точки зору земних політичних вимірів та людських законів, які не є постійними і вічними, як, наприклад, Вселенські (Космічні) закони. Я знову пропоную розглядати цю війну, в першу чергу, на Вищому — Духовному рівні. Це дає відповіді на складні земні людські запитання як перемогти «вісь планетарного Зла», стержнем якого є російська імперія на чолі з її фюрером-вбивцею путіним.

Лише усвідомивши це, можна прийти до висновку, що російсько-українська війна на Духовному рівні — це споконвічна війна між Добром і злом, Світлом і темрявою, Свободою і рабством, Справедливістю і кривдою, Любов’ю і ненавистю. Це війна між Творцем (Богом) і Руйнівником (Антихристом).

По земним міркам Україна у цій війні є об’єктом російської агресії, жертвою цієї агресії і самим цінним призом чергового геополітичного шахового турніру між азіатською дикою росією і демократичним вільним Заходом. Україна конституційно закріпила свій європейський вибір — вступ у ЄС і НАТО. І з цього шляху її ніхто не зверне!

Дух України

На Вищому (Духовному) рівні Україна є Месією (рятівником) людства, а її Збройні сили воїнами Світла — воїнство Христове, яке воює з планетарним злом (росією) і Антихристом (путіним). Знищення Мордера є не лише божественною місією України, а одночасно й спокутою свого гріха за хрещення дикої варварської Москви в православ’я. Київ христив Москву, він зобов’язаний і відспівати її. І цей час настав!

На цю тему читайте «Україна — Месія людства. Біблія и війна». Див. тут: https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina

Україна духовно і ментально уже здобула Перемогу над ідеологією «руского міра». Українці позбавилися комплексу «вічної жертви» і «меншовартості» і відродилися як незламна нація, нація переможців!

Американський журнал Time визнав «Людиною 2022-го року» саме «Дух України» за хоробрість, мужність та стійкість Української нації в боротьбі з ядерним монстром — російською імперією!

Майбутнє Західної цивілізації сьогодні вирішується на полі бою, який героїчно і жертовно веде Українська нація і її Збройні сили (Народ і Армія єдині!). Україна платить самим дорогим — життям кращих синів і дочок, які захищають Європу від російських варварів-вбивць, рятують світ від ядерної пожежі, яку погрожує запалити психопат путін.

Залишилося фізично знищити московську імперію зла і антихриста путіна. Це можливо зробити лише за умови, коли весь демократичний світ і гарант його безпеки НАТО перестануть боятися міфічних погроз путіна, дадуть Україні необхідну кількість сучасної зброї і країни НАТО візьмуть безпосередню участь у війні проти російської федерації з метою знищення імперії зла.

Формулу порятунку земної цивілізації вивели Майстри Далекого Сходу після завершення Першої світової війни (1914–1918), яка забрала майже 23 мільйони людських життів (10 мільйонів військових і 13 мільйонів цивільних), понад 21 мільйон військових отримали поранення і каліцтва і майже 8 мільйонів зникли безвісти.

На переконання Майстрів, формула повинна змінити методи ведення війни і з часом дозволить повністю з нею покінчити.
«Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!» Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель і цілий народ, який оголосив війну, але Цивілізація уціліє», – наголосили Майстри Далекого Сходу.

Світ не прислухався. Чим це завершилося, загально відомо. Два психопатами Сталін і Гітлер, вступивши у таємну змову, розв’язали Другу світову війну (1939–1945), в якій брала участь 61 країна (воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн), що призвело до понад 71 мільйона людських жертв, iз них — 46,7 мільйона мирних жителів.

Панове керівники країн-членів НАТО, настав час прислухатися до Майстрів Далекого Сходу і впровадити в життя їх формулу порятунку земної цивілізації!

На цю тему читайте статтю «НАТО, досить боятися: настав час знищити путіна і його режим».

Від катастрофи світ врятував незламний Український народ і його героїчні Збройні сили. Перший рік великої війни став РІЧНИЦЕЮ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ і панахидою роковин, відправленою путіним за знищеними в Україні понад 200 000 орками, заритих в землю як бездомні собаки.

Дебілами були ті, хто пропонував нам капітуляцію за три дні. Ще більшими ідіотами виявилися ті, хто прийняв рішення напасти на нас. Ні ті, ні інші не знали, яку ВСЕЛЕНСЬКУ СИЛУ ДУХУ вони пробудять в серцях УКРАЇНЦІВ — ВОЇНІВ СВІТЛА — ВІЙСЬКА ХРИСТОВОГО.

Більше про це у статті «Вселенський дух українців – воїнів світла. Роздуми щодо майбутнього нашої країни».

Зауважу, що без Духу воїна будь яка зброя перетворюється на металобрухт. Без зброї, необхідної для Перемоги, самий сильний Дух бійця згасає. Особливо, коли діти і родичі державних чиновників не воюють за Україну, а грабують її і жирують за кордоном на елітних курортах.

Карма

У своїх публікаціях я неодноразово акцентував увагу на тому, як діє Закон «Карми» і наголошував, що нікому не під силу від неї втекти. Це не вдалося зробити навіть тиранам і диктаторам, яких знало останнє століття, Леніну, Троцькому, Гітлеру, Муссоліні, Сталіну, Чаушеску, Хусейну, Каддафі, які вчинили злочини проти людства і людяності.

На черзі — московський фюрер путін і його спільники Кіріл, Лукашенко, Хаменеї, Орбан та інші, як співучасники воєнних злочинів проти України.
Президент Ірану Раїсі і міністр закордонних справ Абдоллахіан уже в дорозі на концерт до Кобзона і лекції Жириновського, які щоденно відбуваються на крейсері «Москва», що покоїться на дні Чорного моря.

У своїх статтях і я неодноразово попереджав, що чекає ворогів України і називав їх прізвища…

«Карма» — універсальний закон зв’язку причин і наслідків у дгармічних релігіях. Одне з центральних понять в індуїстській релігії та філософії, Всесвітній закон, згідно з яким характер дій людини визначає її подальшу долю. Карма лежить в основі взаємоперетворень матерії — Самсари.

Наші пращури (арії) залишили нам древню мудрість: «Життя нічого не дає дарма, і всьому, що дається долею, таємно визначена своя ціна». «За все в житті платити треба: що ти посієш — те й пожнеш. Господь завжди все бачить з неба, Його очей ти не минеш…».

Іслам

У арабських та мусульманських країнах часто використовується ритуальний молитовний вигук, вигуковий вираз «Машалла або Машаллаг чи маша’Аллах («так захотів Бог», «на те була воля Аллаха»). Він означає знак радості, хвали й подяки Богові й смиренного визнання того, що все відбувається з волі Аллаха.

Аллах Всемогучий, є втіленням справедливості. Його божественний атрибут справедливості займає центральне місце в Його природі і управляє Його відношеннями зі Своїм творенням. Аллах — вищий суддя і Його суд завжди справедливий, безпристрасний і досконалий. Він підтримує справедливість у всіх аспектах творіння, нагороджуючи праведників і притягуючи до відповідальності грішників.

Індуїзм

«Карма» буквально означає «дія» або «вчинок». В індуїзмі під кармою розуміється сукупності дій і їхніх закономірних наслідків. Кожна дія має свій наслідок, який може бути як миттєвим, так і відкладеним у майбутнє, навіть у наступне життя після переродження. Часто карма трактується як рівна відплата: людина отримує те, що сама робить іншим.

Карма діє автоматично, як закон природи, і її неможливо уникнути. Мудрість полягає в знанні того, які вчинки які наслідки спричиняють. Здійснені вчинки впливають на те, в якій формі людина переродиться у майбутньому житті; добрі вчиники зумовлюють краще майбутнє життя та в підсумку можуть вивести людину з циклу перероджень у стан мокші; погані вчинки спричиняють незалежні від людини страждання.

Добро і зло розрізняються на підставі внеску в загальний світовий порядок. Кожна річ або істота має властиві їй риси чи заняття. Наприклад, цукру властиво бути солодким, а воїну — воювати. Людина зазвичай сприймає події добрими чи поганими згідно власного досвіду, виховання, уміння критично мислити. Проте навіть та подія, що виглядає злом, зрештою може стати для неї та світу корисною.

Буддизм

У буддійському вченні карму формують мотиви людських вчинків. Стани свідомості, через які проходить людський розум, формують санкари, які проявляються в майбутньому. У буддійській термінології до обсягу поняття карма не зараховуються наслідки дій, тобто, карма зумовлює наслідки.
Мотив дії може бути відносно добрим чи поганим, тому й карма може бути гарною чи поганою відносно. Гарна карма (кусала) виробляє хороші наслідки, а погана карма (акусала) виробляє погані наслідки. Добро тут розуміється як те, що є корисним усім, а не тільки тій людині, що його здійснює.

Людина може робити погані вчинки через свої бажання чи невігластво. Вчинки, що здійснюються за мотивами співчуття, неупередженості, мудрості тощо мають позитивні наслідки та зумовлюють стан людини в майбутніх життях, як і негативні. Особа, котра позбулася бажань, зокрема будда, більше не підлягає дії карми.

Гностицизм і християнство

Християнські конфесії та церкви, що мають Апостольське спадкоємство, заперечують існування карми, оскільки вона робила б безглуздим прощення та каяття. Їхнє віровчення тлумачить страждання як протиприродний наслідок недосконалості, зумовленої гріхом. І хоча людина самотужки не здатна відновити свою первісну досконалість, вона може звертатися за допомогою до бога.

Гностичні релігійні течії, а також сучасні течії, які не належать до традиційних християнських конфесій, трактують деякі уривки з Біблії як приклади кармічної відплати. Як аргументи ними наводяться тлумачення епізодів Нового Заповіту про Іоанна Предтечу і слів Ісуса Христа про Іллю.

У навчаннях традиції езотеричного християнства карма знайшла своє відображення як «Закон причини і наслідку».

Прокляття (проклинати)

У Святих Писаннях прокляття є застосуванням Божественного закону, який стверджує або приносить суд з його наслідками на річ, особу або народ, головним чином, через неправедність. Прокляття є виявленням Божої любові і правосуддя. Вони можуть бути прикликаними безпосередньо Богом або проголошеними Його уповноваженими слугами. Деколи підстави для проклять повністю відомі лише Богу. Крім того, у стані прокляття перебувають ті, хто свідомо не слухаються Бога і через це віддаляються від Духа Господнього.

Господь може зняти прокляття через віру в Ісуса Христа і послушність законам та обрядам Євангелії, що їх виявляє окрема особа або народ (Ал. 23:16–18; 3 Неф. 2:14–16; УВ 1:3).

«Бо прийде Син Людський у славі Свого Отця з Ангелами Своїми, і віддасть кожному згідно з ділами його» (Від Матвія 16:27).

Більше на цю тему тут: https://www.churchofjesuschrist.org/study/scriptures/gs/curse-curses?lang=ukr

Веди і Закон «Бумеранг»

Друзі, знайомі, які читають мої статті, у яких були передбачення, що збулися, не раз запитували мене: Веди — це також релігія? Відповідаю — НІ.
Веди — це природничі знання, вчив мене свого часу тибетський монах Церін. Вони базуються на Вселенських (Космічних) законах, законах Природи, Космічних циклах. В основі релігій лежать ведичні знання, які авторами релігійний постулатів трактуються по своєму.

Вдумливо послухайте, як діє Закон «Бумеранг»: https://youtu.be/hATKA_380y8?si=8YsxEOpA6e191C2l

Назву лише декілька Вселенських (Космічних) законів, які підходять до теми статті: «Розвиток і процвітання в гармонії», «Бумеранг», «Притягнення». Про інші можете прочитати в інтернеті.

Приклади, як на практиці працює «Бумеранг», «Карма» і «Прокляття».

У суботу вранці 10 квітня 2010 року за наказом путіна російськими спецслужбами при заході на посадку на військовий аеродром Смоленськ-Північний був підірваний польський військовий літак Ту-154, на борту якого перебувала офіційна делегація на чолі з президентом Польщі Лехом Качинський. Загинули всі пасажири і екіпаж літака (96 осіб). Вони летіли у Смоленськ, щоб відвідати Меморіальний комплекс «Катинь» і вшанувати польських офіцерів, розстріляних без суду і слідства катами-енкаведистами у Катинському лісі весною 1940 року за колективним рішенням Політбюро ЦК ВКП(б) на чолі зі Сталіним та наказом наркома НКВС СРСР Берії…

У неділю вранці 25 грудня 2016 року поблизу Сочі впав у Чорне море і розбився російський військовий літак Ту-154, що летів до Сирії. На борту було 83 пасажири (артисти пісні і танцю російської армії ім. Александрова, представники ЗМІ) і 8 членів екіпажу. Загинули всі (91 особа).

17 липня 2014 року о 16 год. 20 хв. російський військовий екіпаж ПЗРК «Бук» 53-ї зенітно-ракетної бригади ППО ЗС РФ (в/ч 32406, яка дислокується під Курськом) в небі над окупованою територією Донецької області збив пасажирський літак Малайзійських авіаліній МН17. На борту лайнера перебувало 298 людей (283 пасажири, серед низ 80 дітей і 15 членів екіпажу), всі загинули.

 

Вранці 31 жовтня 2015 року з аеропорту Шарм-еш-Шейха вилетів пасажирський літак А321, який належав російській компанії «Когалимавіа». Літак повинен був приземлитися в аеропорту «Пулково» в Санкт-Петербурзі. На боту було 244 людини (відпочиваючі і екіпаж). Через 22 хвилини літак був підірваний вибухівкою, закладеною терористами. Всі загинули. Уламки літака виявили в гірському районі в 25 кілометрах від міста Ель-Арш, розташованому на узбережжі Середземного моря.
***
Рано вранці 8 січня 2020 року сили ППО Ірану російським ПЗРК «Тор» навмисно збили пасажирський «Боїнг» авіакомпанії МАУ, на якому перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Всі загинули.

Літак був атакований двома ракетами на підставі інформації російської розвідки про те, що на ньому знаходиться агент ЦРУ, який 3 січня в районі аеропорту Багдада (Ірак) навів ракетний удар безпілотника США по автоколоні, де знаходився генерал Сулеймані, який командував терористичним військовим підрозділом «Кудс» у складі Корпусу вартових ісламської революції. Окрім Сулеймані загинуло ще семеро терористів.
«Кудс», який очолював Сулеймані, підпорядковується безпосередньо релігійному фанатику аятолі Хаменеї. Вбитий генерал був другом путіна, консультував і радив йому ввести російські війська в Сирію. Сулеймані був вбитий за наказом президента США Трампа.

Іран відкрито підтримує позицію росії у війні проти України. З липня 2022 року Іран регулярно постачає російському агресору ракети і ударно-розвідувальні БПЛА «Шахед», направив інструкторів для підготовки російських військових операторів з управління дронами, побудував у росії і Білорусі заводи по їх виробництву.

Релігійне і військово-політичне керівництво Ірану (духовний лідер аятола Хаменеї, президент Ібрагім Раїсі, міністр оборони Мохаммад Аштіані і міністр закордонних справ Хосейн Абдоллахіан) є співучасниками воєнних злочинів росії проти України і Ізраїлю. Вони і їх ісламський фашистський режим підлягають фізичному знищенню як російський рашизм і головний воєнний злочинець-терорист путін, на якого Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт.

Про це читайте у статтях:

1).Що треба зробити, аби відрубати зміїну голову терористів

2). Від комуністичного до терористичного інтернаціоналу: чи є шанс врятувати світ від терориста путіна

3). До чого довела дружба Нетаньяху з терористом путіним. 

4).Як знищити зміїні кубла іранських дронів-“шахедів”

5). Нові цілі путіна: знищити єврейські святині в Україні обмін за отримані іранські безпілотники

19 травня 2024 року президент Ірану Раїсі і міністр закордонних справ Абдоллахіан загинули в результаті аварії вертольоту. Всього загинуло 9 осіб осіб. В таких випадках мусульмани кажуть: «Маша’Аллах!» («на те була воля Аллаха!»). КАРМА наздогнала іранських вбивць, від ракет і «Шахедів» яких загинули і поранені тисячі українських дітей і жінок, знищені лікарні, школи, цивільна інфраструктура.

На фото вороги України, терористи путін і раїсі, на руках яких кров українських і єврейських дітей і жінок. Зустрічі в Кремлі 7 грудня 2023 року.

Загибель Раїсі, який був ключовим претендентом на довічну посаду верховного духовного лідера країни замість нинішнього хворого аятоли Хаменеї, викликала у іранської молоді хвилю «радості, хвали й подяки Аллаху». В Тегерані були влаштовані святкові салюти і феєрверки, а портретам Раїсі і Хаменеї школярі і студенти показували середній палець (на фото).

У Ірану є демократичне майбутнє. На фото іранські школярі.

Посол Ірану і росії заявив, що Тегеран не отримував від Києва співчуття через загибель президента Раїсі. Не висловили співчуття Ірану також Ізраїль і США.

Запитання: кому висловлювати «співчуття», ісламським фанатикам- терористам Раїсі (кличка «м’ясник»), Абдоллахіані чи Сулеймані, на руках яких кров українських і єврейських дітей, жінок та американських цивільних, які знаходяться на Близькому Сході?

Жаль, що на борту не було аятоли Хаменеї (кличка «кровожер»), який є верховним лідером (вождем) Ірану, міністра оборони Аштіані і цього осла Ірану в росії.

Та Аллах — вищий суддя і Його суд завжди справедливий. Він покарає грішників, на руках яких кров безвинно убієнних людей. В цьому ніхто не повинен сумніватися, особливо ісламський фанатик-терорист Хаменеї («кровожер»).
Сподіваюся, що під час похорон терористів Раїсі, Абдоллахіані та інших, які загинули під час катастрофи гелікоптера, Аллах нагадає про це…

Повторюю, що ісламський релігійний фашистський режим Ірану, його релігійне, політичне і військове керівництво (як і росії) повинно бути фізично знищене, як ракова пухлина на тілі цивілізації!

Найближчим часом «Карма» наздожене диявола в рясі, агента КДБ кіріла-«Михайлов» і «кровожера», ісламського фанатика Хаменеї і представить обох «вперед ногами» на суд Божий.

Смерть ворогів України і міжнародних терористів неминуча!!!

Який же гнилий і боягузливий Захід, представники якого (ЄС і НАТО) наввипередки почали висловлювати співчуття Ірану через загибель терористів Раїсі і Абдоллахіана. Президент Польщі Дуда скотився до того, що прирівняв загибель терориста Раїсі зі смертю експрезидента Польщі Леха Качинського, який як ніхто захищав Європу від агресивної зовнішньої політики росії, за що і був вбитий путіним.

Про це читайте у моєму розслідуванні «Убивці президента Польщі Лєха Качинського, його дружини, польської політичної і військової еліти не покарані досі». У статті є посилання на всі матеріали розслідування.

Див. тут: https://ukrreporter.com.ua/golovne/statti/ubyvtsi-prezydenta-polshhi-lyeha-kachynskogo-jogo-druzhyny-polskoyi-politychnoyi-i-vijskovoyi-elity-ne-pokarani-dosiyi-elity-ne-pokarani-j-dosi.html

ЄС і НАТО своїми співчуттями терористам зовсім з глузду з’їхали! Забули, що Іран визнаний країною спонсором тероризму, а Європейський парламент закликав відповідальні органи ЄС включити Корпус вартових ісламської революції і його бойовий підрозділ «Кудс» до чорного списку міжнародних терористів.

Друг путіна і Орбана

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо (популіст, католик, у студентські роки був завербований КДБ), який є відкритим агентом політичного впливу Москви, публічно виправдовує агресію росії проти України тим, що так, «часто роблять» великі держави.

У колонці для словацького видання Pravda прихильник московського фюрера Фіцо написав: «росія відреагувала на безпекову ситуацію і тиск України щодо вступу до НАТО, порушивши міжнародне право, застосувавши військову силу без міжнародного мандату. Великі країни часто так роблять».

Він також зазначав, що в нашу країну ще певний час будуть надходити гроші і зброя, але це буде «марно», оскільки «Україна не здатна на повноцінний військовий контрнаступ».

«Україна стала повністю залежною від фінансової допомоги Заходу з непередбачуваними наслідками для українців у найближчі роки… Очевидно, що марна трата людських ресурсів і грошей та плин часу не погіршить переговорну позицію росії, а навпаки, посилить її, адже через кілька років міжнародна спільнота також почне організовувати відступ, дивлячись на реальність», – заявив Фіцо.

У 1982 році Роберт Фіцо (1964 р. н.) вступив до юридичного факультету університету Каменського у Братиславі (тодішня Чехословаччина), який закінчив у 1986 році. За словами однокурсників належав до шанувальників філософії марксизму-ленінізму та Радянського Союзу, який неодноразово відвідував. Співпрацював з КДБ Чехословаччини (філіал КДБ СРСР). Під час навчання став членом комуністичної партії Чехословаччини. Успішно закінчив аспірантуру, захистив кандидатську дисертацію і отримав звання кандидата юридичних наук. Стажувався і викладав у Радянському Союзі. Вільно володіє російською мовою.

Після Оксамитової революції 1989 року та падіння комуністичного режиму в Чехословаччині Фіцо приєднався до Партії демократичних лівих, наступниці компартії Словаччини, від якої вперше був обраний депутатом парламенту у 1992 році.

Восени 1998 року Фіцо з групою соратників заснував свою партію «Курс» (Smer), яку назвав «партією третього шляху» і став її лідером.
Між 2002 і 2006 роками партія Фіцо об’єднала майже всі ліві сили, які діяли на словацькій політичній арені і стала домінуючою політичною партією Словаччини. Після цього партія Фіцо отримала свою остаточну назву, яка діє і до тепер — «Курс — соціальна програма» (Smer-SD).

Політичні аналітики заявляють, що Фіцо розбудував свою партію на російські гроші. Тому він так активно і підтримує президента путіна, знаючи також, що чекісту відоме його студентське минуле.

За повідомленням словацьких ЗМІ, восени 2023 року на парламентських виборах партія Фіцо, яку таємно фінансувала росія, вчергове перемогла на виборах, набравши 23% голосів і отримала 42 місця в парламенті.

Формуючи коаліцію, Фіцо пообіцяв повністю припинити надсилання військової допомоги Україні у війні з росією і почати мирні переговори.
23 жовтня 2023 року Фіцо вп’яте був обраний прем’єр-міністром.

15 травня 2024 року «Карма» наздогнала Роберта Фіцо за підтримку агресора росію! На нього був вчинений замах після засідання уряду у місті Гандлова. Словацький письменник, поет-пісняр, 71-річний Юрай Цинтула вистрелив у Фіцо п’ять разів. У критичному стані він був доставлений до лікарні, де його декілька разів прооперували.

Добре, що Фіцо вижив. Тепер він все життя буде жити у страху і думати, чи підтримувати й надалі путіна і що йому робити, щоб померти своєю смертю… Та найголовніше, що страх буде переслідувати й інших політиків, які сьогодні допомагають воєнному злочинцю, московському фюреру путіну і є співучасниками його кривавих злочинів проти України.

Не думаю, що все буде гаразд з Меркель і Саркозі до кінця їх життя (з обома знайомий особисто), які заблокували вступ України до НАТО і несуть не лише політичну, а й кармічну відповідальність за воєнну агресію росії проти України і смерть українських дітей, неповнолітніх дівчат і жінок, яких по звірячому катували і гвалтували путінські варварами-нелюди.

Меркель здохне «пустоцвітом», оскільки не змогла народити своїх дітей після аборту в юному віці…

Буча. Квітень 2022 року. Могили сотень мирних жителів, вбитих і замучених російськими варварами за наказом путіна.

Голова комітету з питань оборони Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн вважає ексканцлерку Німеччини Ангелу Меркель відповідальною за початок війни в Україні.

В інтерв’ю RTL та n-tv вона зазначила, що у 2008 році в НАТО було багато тих, хто підтримував вступ України до Альянсу, однак Німеччина та Франція тоді виступили проти.

За словами Штрак-Ціммерманн, те, що Україна не стала членом НАТО, «було великою помилкою, яку зробили тоді французи та Ангела Меркель».

Зокрема, у 2008 році українцям пообіцяли швидкий вступ до Північноатлантичного Альянсу. Однак проєкт провалився, бо Меркель і тодішній очільник Франції Ніколя Саркозі виступили проти з поваги до росії, яка зараз розв’язала війну проти України. При чому Меркель захищала своє рішення 14-річної давнини вже й після повномасштабного вторгнення рф, наголосила Штрак-Ціммерманн.

Зауважу, що навіть після вчинених російськими військовими звірячих злочинів проти мирного населення у Бучі і Ірпені Меркель (двійний агент ШТАЗІ НДР і КДБ СРСР) продовжує вважати, що вчинила правильно, заблокувавши вступ України до НАТО. Як кажуть в народі: «Горбатого могила лише виправить». Думаю, що ще до могили її виправить «Карма» або «Бумеранг».

Про інших кандидатів на номінацію «Карми» читайте у моїй статті «Європейські політичні повії головоріза-м’ясника-вбивці путіна».

Див. тут: https://universum.lviv.ua/data/magarticles/files/3070.pdf

Думай, Петер, думай…

Соратник прем’єр-міністра Фіцо по парламентській коаліції, лідер партії «Голос», проросійський спікер парламенту Петер Пеллегріні 6 квітня ц. р. був обраний президентом Словаччини (55%).

Його суперник — прозахідний політик, друг України, ексміністр закордонних справ Іван Корчок , який переміг у першому турі виборів, набравши 42,5% голосів (Пеллегріні – 37%), програв у фіналі, отримавши 45%.

Аналітики попереджали, що у другому турі голосування «Москва і Будапешт мобілізують всі свої людські і організаційні ресурси у Словаччині», щоб забезпечити «своєму другу» Пеллегрімі перемогу на президентських виборах. Зауважу, що у Словаччині проживає понад 420 тисяч етнічних угорців, що складає 8% населення країни. Так воно і сталося. Саме голоси угорців і забезпечили перемогу проросійському Пеллегрімі.

Зауважу, що Пеллегріні на початку своєї політичної кар’єри двічі обирався депутатом парламенту від партії Фіцо «Курс — соціальна програма» (Smer-SD). Був державним секретарем у міністерстві фінансів і міністром освіти і науки (2012–2014). З 2016 до 2018 року був заступником прем’єр-міністра Фіцо. Потім обіймав посаду прем’єр-міністра в 2018-2020 роках.

«Друг Москви», неодноразово відвідував росію, вільно володіє російською мовою. Наприклад, 26 лютого 2020 року (перед парламентськими виборами 29 лютого) прем’єр Пеллегріні прибув до Москви, де зустрівся з російським колегою Мішустіним і заявив, що Братислава виступає проти «створення бар’єрів» та «зловживання санкціями» у відносинах ЄС і Росії.

Діалог та співпраця — це, на думку Пеллегріні, єдиний спосіб продовжувати взаємні відносини. За його словами, Словаччина є однією з країн, які виступають проти побудови «бар’єрів» та «постійного зловживання санкціями» проти росії.

Пеллегріні також високо оцінив економічну співпрацю між двома країнами, яка набуває «все кращої та позитивної тенденції».

Позиція Пеллегріні щодо України: «Після двох років війни, після того, як багато було надано допомоги минулого року, наразі ми перебуваємо в глухому куті і не бачимо вирішення цього конфлікту… Варто було би спробувати створити можливості для дипломатичного рішення… Я не впевнений у військовому рішенні без допомоги дипломатії. Я боюся, що якщо ми не спробуємо вирішити це дипломатичним шляхом, через рік ми знову будемо констатувати, що Україна втратила ще кілька десятків тисяч життів».

Глава уряду Угорщини Орбан радісно і щиро привітав з перемогою на виборах президента Пеллегріні, коаліційного партнера антиукраїнського прем’єра Фіцо.

Орбан написав: «Велика перемога для народу Словаччини та велика перемога для прихильників миру по всій Європі!».

«Орбанізація» Словаччини

Після перемоги Пеллегріні премєр-міністр Фіцо та його союзники консолідують владу та повністю контролюватимуть парламент, уряд і президентський офіс Словаччини. Політичні експерти застерігають словаків, що під керівництвом Фіцо-Пеллегріні Словаччина повторить шлях Угорщини Орбана — скотиться до авторитаризму і повністю «ляже» під Москву.

Зауважу, що словацька президентка Зузана Чапутова, яка критикувала Фіцо за проросійську позицію і підтримувала Україну, піде у відставку в червні. Після неї в Словаччині більше не залишиться жодного високопосадовця, який би підтримував військову допомогу Києву.

Прем’єри-міністри Орбан та Фіцо виступають за те, щоб не надавати Україні військової допомоги. На їх думку, питання війни потрібно вирішувати переговорами з росією, виходячи з «реалій, які склалися». Тобто мир в обмін на окуповані росією українські території.

Орбан є відкритим ворогом України. Більше про це у статті «Диверсант-шпигун чекіста Путіна в Єворосоюзі і НАТО. (Біжи, Вітя Орбан, біжи, поки не пізно!)

Не забуваємо, що Угорщина і Словаччина — країни-члени ЄС і НАТО, а російські гроші допомагають Орбану і Фіцо постійно обиратися прем’єр-міністрами свої країн і підтримувати воєнного злочинця, московського фюрера путіна на міжнародній арені.

У зв’язку з замахом на Фіцо нагадаю самопроголошеному президенту Білорусі Лукашенку (знайомий особисто) про моє відкрите звернення до нього 18 серпня 2020 року «Жыве Беларусь! Смерть диктаторам!», в якому я, зокрема, зазначив: «Олександре, знайдеться і офіцер честі, який виконає народний вирок без суду і слідства. І з точки зору міжнародного права та національного кримінального права на самооборону такий вчинок буде законним, справедливим і виправданим».

Повний текст звернення читайте тут: https://ukrreporter.com.ua/politic/vidkryte-zvernennya-generala-omelchenka-do-lukashenka-zhyve- belarus-smert-dyktatoram.html

 

Характеристика на агента КДБ СРСР Лукашенка О. Г. (псевдонім «Валет»).

«Сатана» Священного престолу

Ще один шанувальник міжнародного терориста-вбивці путіна папа Римський Франциск нагородив його медаллю «Ангел миру» і порадив Україні вести переговори з росією під «білим прапором». Мабуть за те, що свої діаманти на мільярди доларів путін тримає у банку Ватикану і Франциск має з цього гарну долю.

З урахуванням свого віку, Франциск не пам’ятає історію замаху на свого колегу Івана Павла ІІ, якому турецький екстреміст-терорист Агджі 13 травня 1981 року зробив чотири постріли в груди і руку під час виходу папи до народу в Римі, але він вижив. Замах був замовлений Політбюро ЦК КПРС, організувало ГРУ ГШ ЗС СРСР при участі спецслужби тодішньої комуністичної Болгарії.

Раджу Франциску не забувати про російський «полоній-210» і «Новачок».

«Антихрист» путін і «Сатана» священного престолу Франциск під час зустрічі у Ватикані.

Читайте статтю: «Шпигуни і диверсанти» чекіста путіна в НАТО, ЄС і Ватикані»:

https://uacenter.media/news-suspilstvo-hromadski-ob-yednannya/127745-shpiguni-diversanti-chek-sta-put-na-v-nato-s-vatikan-geroy-ukra-ni-general-grigor-y-omel-chenko.html

Ще один приклад, як «Карма» наздогнала ворогів України (або «Бумеранг» повернувся до того, хто його запустив).

14 червня 2014 року російська диверсійна група ПВК «Вагнера» ракетою «Ігла» збила український військовий транспортний літак Іл-76, який заходив на посадку в Луганську. На борту літака перебувало 40 десантників та 9 членів екіпажу. Всі загинули.

Ввечері 23 серпня 2023 року в повітрі над Тверською областю (рф) був підірваний приватний літак, на борту якого знаходилися сім посадових осіб ПВК «Вагнера», в тому числі її керівники Пригожин, Уткін і Чекалов та три члени екіпажу. Літак впав на землю, розбився і згорів (на фото). Всі загинули. «Земля їм стекловатою!».

За півтора місяці до смерті Пригожина, 7 липня 2023 року я опублікував статтю, в якій зазначив, що «справжнє місце Пригожина — біля «параші», де він, швидше за все, і сконає або буде «замочений в сартирі».

Про це читайте в аналітичній статті «Педофіл путін і педераст пригожин — звірина морда сучасної росії, Або НАТО, перестань боятися путіна і бути його заручником!»

Як бачите, моє передбачення збулося…

Місце падіння літака, на борту якого було керівництво ПВК «Вагнера».

Карма не минула і всесильного міліціонера

Міністр внутрішніх Кравченко виконав злочинне замовлення президента Кучми щодо журналіста Георгія Гонгадзе. Організував його викрадення і вбивство в ніч на 17 вересня 2000 року.

Ввечері 3 березня 2005 року на двох телеканалах «Тоніс» і «5-й канал» я попередив, що Кравченко, який був публічно викликаний на допит на ранок 4 березня, живим в Генпрокуратуру не дійде. Я вимагав від генпрокурора Піскуна арештувати його і помістити СІЗО СБУ. Це був єдиний спосіб врятувати життя Кравченку. Він був ключовим свідком у справі про замовників вбивства журналіста Гонгадзе.

Рано вранці 4 березня 2005 року Кравченка знайшли мертвим в господарському приміщенні його дачі з двома вогнепальними пораненнями голови. За версією Генпрокуратури, яка викликає великий сумнів, Кравченко покінчив життя самогубством…
Ще одного із чотирьох засуджених за вбивство Гонгадзе «Карма» знайшла у виправній колонії. Він помер у муках…

Більше про це у статті Замовники вбивства журналіста Георгія Гонгадзе відомі, але не покарані й досі.

Більше про це у статті Замовники вбивства журналіста Георгія Гонгадзе відомі, але не покарані й досі 

Прокляття матері

На руках зрадника президента-втікача Януковича кров розстріляної за його наказом «Небесної Сотні» в лютому 2014 року. У грудня 2013 року я порадив йому добровільно подати у відставку і призначити дострокові президентські вибори. В противному випадку його може чекати доля диктаторів Чаушеску або Каддафі, або ганебна втеча в Москву до путіна і трагедія в сім’ї.

Не прислухався… В лютому після втечі Янукович отримав прокляття матері сина, який був вбитий снайпером на Майдані Незалежності. «Щоб ти хоронив своїх дітей, як я ховаю свого сина», – говорила на адресу Януковича мати загиблого юнака-студента…
20 березня 2015 року син зрадника Януковича Віктор-молодший на автомобілі провалився під лід на озері Байкал і втопився…

Думаю, що достатньо наведених прикладів, що задуматися і зрозуміти, як діє «Бумеранг», «Карма» і «Прокляття».

Читайте також мою статтю-блог на сайті “Цензор. нет”: «Перемога України і загибель Московії визначені Вселенським Законом». Читайте за посиланням: https://m.censor.net/ru/blogs/3488026/yakiyi_prezident_potrbniyi_sogodn_ukran

Українці, запитайте у президента США Байдена, прем’єр-міністра Великої Британії Сунака і Генерального секретаря НАТО Столтенберга, чому вони до цього часу не закрили надійно небо України, не надали для цього необхідні засоби ППО/ПРО і чому пілоти НАТО не беруть участі у знищенні російських балістичних і крилатих ракет, які путін сотнями запускає по цивільній інфраструктурі і уже вбив 550 та поранив 1350 українських дітей?!

Відповідь на це та інші запитання знайдете у моєму відкритому листі до Байдена «Містере Президента США, не бійтеся!» (Mr. President of the USA, do not be afraid!) https://universum.lviv.ua/data/magarticles/files/3210.pdf.

На завершення нагадаю сильним світу цього древню мудрість наших пращурів аріїв: «Життя нічого не дає дарма, і всьому, що дається долею, таємно визначена своя ціна». «За все в житті платити треба: що ти посієш — те й пожнеш. Господь завжди все бачить з неба, Його очей ти не минеш…».

Панове президенти, прем’єр-міністри, політики та інші, хто вважає себе вершителями людських доль, не забувайте як діють Вселенські закони «Бумеранг» і «Карма»! Сховатися від них не можливо! Від «Карми» не втечеш, а «Бумеранг» завжди повертається. Відплата буде неминучою!!!

Рекомендую закордонним і українським політикам і державним чиновникам подивитися перед сном фільм фільм Бджоляр (2024) / Джейсон Стетем /

Фільм є англійською і російською мовами.

Попереджаю, що «бджолярі» уже появилися… Вони являться до ворогів України за кордоном і до українських хабарників, корупціонерів, мародерів, колаборантів, зрадників. До кожного і несподівано…

«Бо прийде Син Людський у славі Свого Отця з Ангелами Своїми, і віддасть кожному згідно з ділами його» (Від Матвія 16:27).

Рекомендую також послухати відео «Зміни наступлять влітку!»

Див. тут: https://m.youtube.com/watch?v=AlN8FwjRxFc

Перемога УкРАїни — це Божественний План, який витримає будь-які іспити і випробовування. Єдиний ВИЩИЙ ЗАКОН править справедливо, мудро і досконало. І правив задовго до того, як почав зароджуватися сам Всесвіт. Як визначено, так і буде!

До бою браття українці з московською ордою, за Правду, за Волю, за Україну! Ми — Нація переможців!

Бійцям організації «Караючий Меч Арея» («КАРМА») продовжувати знищувати рашистів без пощади і жалю!!! В полон не брати!!!
Про результати проведених операцій «Відплата» анонімно повідомляйте СБУ і ГУР МОУ.

Про організацію «Український «СМЕРШ» («Смерть рашистам») і бойові підрозділи «Караючий Меч Арея» («КАРМА») читайте на сайті видання «Український репортер». Видання опублікувало цілу серію матеріалів про спільну діяльність «УКРСМЕРШу» з ГУР МО, СБУ і Силами спеціальних операцій ЗСУ при проведенні операції «Відплата».

Читайте за посиланнями:1). Російські окупанти підлягають знищенню як скажені собаки (24.02.2022).
2). «Спаси мир – убейПутина!» ОбращениеГригория Омельченко к офицерам-россиянам (26.02.2022).
3). Бійці невидимого «Українського «Смершу» одержали наказ без пощади вбивати окупантів (28.02.2022).

4). Час розмовзакінчився – в полон не брати: Звернення «СМЕРШУ» (02.03.2022).
5). Український СМЕРШ: «Ніякої пощади російським фашистам! Вбиваємо як скажених собак!» (03.03.2022).

6). Григорій Омельченко: «Мою пропозицію «врятуй світ – вбий Путіна» підтримав сенатор США ЛіндсіГрем» (04.03.2022).
7). Генерал Омельченко: «Зрадників і шпигуніввиявляти і знищувати  безжально» (06.03.2022).

8). Операція «Українського СМЕРШУ» – «Z:3» (09.03.2022).
9). Помста кривавого карлика за харківське «Путін -хуйло!», або Чому варвар Путін знищуєХарків (10.03.2022).

10).Лист-подяка Командувачу Сил Спеціальних Операцій Григорію Галагану (12.03.2022).
11). Українська операція «Лють меча Арея»: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію (05.04.2022).

12). Григорій Омельченко: «Я – руський-українець, моя прабатьківщина – Русь-Україна» (14.04.2022).
13). Українська перемога – це капітуляція Кремля і знищення  московської  імперії зла (27.05.2022).

14). Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано (07.06.2022).

Особливу увагу зверніть на статтю «Перемога над Московією потрібна лише нам, українцям» (15.04.2024).

Слава Україні, її захисникам і захисницям! Смерть ворогам України!

Р.S. Уважне ознайомлення з публікацією і статтями за посиланнями дасть вам можливість глибше зрозуміти відняті мною питання, знайти на них відповіді і зробити власні висновки. Знайдіть час прочитати їх, не пошкодуєте за витраченим часом. Поділіться статтею в соціальних мережах з друзями, приятелями, знайомими.
Бережи Вас і Україну Бог!

 

З повагою і вдячністю,
Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, генерал-лейтенант, почесний голова СОУ, кандидат юридичних наук

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *