Григорій Омельченко: “Путін може закінчити життя, як Чаушеску, Хусейн або Каддафі”

У ворожій Росії сьогодні президентські вибори. Путінський режим вже наперед визначив, хто знову стане господарем Кремля. Звичайно, диктатор Путін. Але й він не є вічним. Пропонуємо вашій увазі фрагмент із дослідження Григорія Омельченка, Героя України, генерал-лейтенанта, народного депутата України 2-6 скликань, кандидата юридичних наук.

“…Виникає запитання до генерального прокурора Юрія Луценка: чому до цього часу (за три з половиною роки) до українського суду не направлено жодного обвинувального акта і навіть не повідомлено про підозру у збитті малайзійського літака жодній особі, починаючи з президента Путіна і вищого військового керівництва Росії?!

Хто і що заважає?

Ще 22 серпня 2016 року Луценко заявив, що 18 особам із числа представників державної влади (серед них і радник президента Росії Сергій Глаз’єв) та вищого керівництва Збройних сил РФ, серед яких міністр оборони, два його заступники і ще 10 генералів вищого командного складу ЗС РФ, повідомлено про підозру в розв’язанні агресивної війни проти України (ст. 437 КК) та зміні меж території і державного кордону України (ст. 110 КК), їм обрано міру запобіжного заходу утримування під вартою і всіх їх оголошено в державний розшук.

А де ж Путін — головний підозрюваний у замовленні й організації цих злочинів?!

Неповідомлення президенту, верховному головнокомандувачу ЗС Росії Путіну підозри як замовнику й організатору зазначених злочинів проти України, коли така підозра оголошена його підлеглим, з юридичної точки зору є абсурдом.

Чи можна собі уявити, щоб радник президента, міністр оборони, його заступники або начальник ГШ ЗС Росії без наказу президента Путіна розв’язали проти України війну, ведуть її майже чотири роки, а Путін про це нічого не знає?

…Нагадаю, що 25 серпня 2016 року Президент Порошенко, перебуваючи в Маріуполі, заявив: “Єдиною людиною, яка організувала агресію проти України, є Путін”.

Голова українського парламенту Андрій Парубій зазначив: «Весь світ давно знає ім’я і прізвище головного злочинця. Це – Володимир Путін».

Будучи головою фракції БПП, Луценко неодноразово емоційно заявляв, що Путін — воєнний злочинець і його будуть судити.

То де ж тоді офіційна підозра Путіну в “розв’язанні агресивної війни проти України”, яку Луценко обіцяв оголосити ще в 2016 році, уже як генпрокурор?

На ці обставини я звертав увагу Луценка і Порошенка у своєму зверненні до них, яке було опубліковано в “Україні молодій” 14 вересня 2016 року в статті «Агресорам — по заслугах”, і пропонував Луценку свою допомогу в розслідуванні справи.

В Генпрокуратурі мені підтвердили, хто саме дав вказівку генеральним прокурорам Махніцькому, Яремі, Шокіну і Луценку не вчиняти проти Путіна зазначених процесуальних дій…

Сподіваюся, що Юрій Луценко не забув своїх відповідей на мої запитання: чому Путіну не оголошена підозра в розв’язанні агресивної війни проти України, зміні меж території і державного кордону України та чому його не оголошено у розшук і не отримано в суді дозволу на його затримання й арешт, як на його підлеглих, підозрюваних у вчиненні цих же злочинів за наказом президента Путіна?

У серпні 2016 року міністр юстиції Павло Петренко заявив: “Ми можемо оголошувати підозру Путіну і Медведєву, якщо вони порушили українське законодавство, їхні посади не мають значення”.

Путін і Медведєв порушили не лише закони України і норми міжнародного права та Статут ООН. Вони вчинили злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, що уже визнано міжнародними інституціями, але – не українським правосуддям.

Наголошую, для притягнення Путіна і Медведєва до кримінальної відповідальності є всі підстави.

Путін може закінчити своє життя, як диктатори Чаушеску (розстріляли), Хусейн (повісили) або Каддафі (пораненого розтерзали і вбили). «Російський бунт – безглуздий і нещадний!» – писав колись Олександр Пушкін.

Не виключаю, що оточення президента Росії заради своєї безпеки і збереження мільярдних статків проведе операцію під кодовою назвою «кремлівський карлик» і «замочить Путіна в сортирі».

Це буде для нього — вищий справедливий суд!

Формулу порятунку земної цивілізації виведено Майстрами Далекого Сходу: “Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: “Ні війні!”. Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначною його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель і цілий народ, який розв’язав війну, але цивілізація вціліє”.

Думаю, що світ можна врятувати, ліквідувавши лише правителя та його оточення. А народ хай робить висновки та пам’ятає формулу свого порятунку.

Наші пращури — орії-руси залишили нам і нашим нащадкам давню духовну мудрість: “Життя нічого не дає дарма, і всьому, що дається долею, таємно визначена своя ціна”.

Петля на шиї Путіна затягнулася, стілець під ним захитався…

Світовій громадськості залишилося зробити лише один рух для порятунку цивілізації…”

Фото Леоніда ФРОСЕВИЧА

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.