Московське посольство за ґратами. «П’ята колона» не змогла пройти на виборчі дільниці (+відео, фото)

Російським громадянам, які проживають в Україні й вирішили брати участь у виборах президента Росії, біля посольства Московії, що в Києві, на Солом’янці, пропонували пройти до специфічної виборчої кабінки. Тобто в туалет, де чітко було зазначено, куди саме опускати бюлетені, яким освіжаючим засобом користуватися (газом «Новачок»). Але бажаючих пройти на виборчу дільницю не було.

Відеосюжет про облогу Московського посольства

https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/953312504843325

В бюлетені – низка претендентів на Кремль, ось їхні «прізвища» (російською мовою): Раб на галерах, Путин Хуйло Владимирович, Старик Кабаев, Окурок Бледная Моль, Портфеленосец у Собчака Анатолия, Кум Медведчука В.В., Победитель Вейшнории, Последний Президент России.

Спонсором такої оригінальної кабінки виступило «Братство» Дмитра Корчинського.

Посольство в облозі. Проїзд для громадського транспорту біля амбасади перекрито. По периметру дипустанову огороджено металевими решітками (до двох метрів у висоту). Пости Нацгвардії та поліції.

Раніше націоналісти, зокрема «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», заявили, що не допустять російських виборів на території України, що «п’ята колона» не зможе взяти участь в голосуванні. Відтак будуть заблоковані стежки-дороги до посольств. Після цього керівник МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція не допустить російських громадян на територію посольств до виборчих дільниць. За винятком осіб з дипломатичними паспортами.

Сьогодні націоналісти пильно стежили, щоб ніхто не проникнув до посольства ні через парадний вхід, ні щурячими стежками. А заодно відкрили пам’ятник Путіну. Кажуть, в натуральний зріст ця потвора, без черевиків з підборами. Під ногами володаря Кремля – мініатюрні чоловічки зі зброєю. А поруч, на фотостендах, – жахливі факти про злочини російської воєнщини. Бачимо і Чечню, і Грузію, і Україну… Доказів для міжнародного трибуналу є достатньо.

Путіна «прославляють» ведмідь з балалайкою і «ватник» з пляшкою.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Фото Євгена МАЙОРОВА

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *