Кривавий ексміністр періоду Януковича Захарченко заявив, що готовий стати президентом

Мовляв, на пропозицію очолити незаконні угруповання на окупованій території України він погодиться тільки в тому разі, якщо об’єднаються бандитські “л/днр”.

“Якщо так питання буде стояти і народ захоче мене там бачити як президента. У мене достатньо сил і досвіду. Так, я готовий”, – проблеяв із-за “поребрика”ворог українського народу Захарченко. Бачте, цей злочинець ще й пропонує “створити відкритий фонд відновлення та допомоги Донбасу” і видає на-гора побажання: “Нехай Росія, Україна, учасники “нормандського формату” наповнять його реальними грошима”.

Про це Захарченко заявив в ефірі ворожого пропагандистського російського телеканалу.

Як розповідав “Український репортер”, у квітні 2018 року суд дав дозвіл на спеціальне досудове розслідування стосовно ексміністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Його, зокрема, підозрюють в «організації в складі організованої злочинної групи перевищення влади і службових повноважень працівниками правоохоронних органів з метою перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, тобто до настання тяжких наслідків, організації умисних убивств і замахів на умисні вбивства учасників масових акцій протесту в центрі Києва в період із 18 до 20 лютого 2014 року і терористичного акту на вулиці Інститутській у Києві

І все ж посадити за грати Захарченка поки що не вдається. В Україні час од часу до нього проявляють дивовижну гуманність. Нагадаємо, що раніше не без допомоги Печерського суду Києва у січні 2019 року було скасовано арешт майна нідерландської компанії “Фонд Адміністративне бюро LVV” у рамках справи про незаконне збагачення і відмивання грошей Віталія Захарченка. Загалом йдеться про 20 земельних ділянок, три будинки, квартиру і два машиномісця.

За даними Держархбудінспекції, дозволи на зведення будинку в селі Романків на Київщині отримувала особисто Людмила Захарченко, дружина колишнього міністра.

Тим не менш згодом Печерський районний суд Києва повторно наклав арешт на майно підозрюваного у злочинах проти Майдану Віталія Захарченка. Але ж маєтки і досі не конфісковано!

 

Віталій Захарченко

 

“Український репортер” нагадує, що Захарченко — генерал внутрішньої служби, головний державний радник податкової служби, доктор економічних наук, заслужений юрист України. Ще й орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено. Досі наша держава не позбавила цього ворога ані нагород, ані звань, утім як інших посіпак з найближчого оточення Януковича. На цю тему читайте матеріал “Орденоносні шашелі”.

Читайте також:

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *