Дивні щедроти від влади: 320 мільйонів на оновлений телеканал “Рада”

В умовах ризику повномасштабного вторгнення російської армії українським воїнам не підвищують грошового забезпечення, але влада виділила 320 мільйонів на оновлений телеканал “Рада”.

Про це в кулуарах парламенту заявив п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

“Українські воїни, які опинилися на фронті, на сьогодні день їм також кажуть, що три роки не підвищується грошове забезпечення, бо нема грошей. Зірвані тендери на закупівлю пального, на закупівлю бронежилетів, на закупівлю речового, медичного і харчового забезпечення, тому що кажуть: вибачте, нема грошей. А 320 мільйонів на це неподобство у них є — для того, щоб шляхом бюджетних коштів паплюжити опозицію, паплюжити лідерів опозиції, паплюжити наших міжнародних партнерів”, — сказав Порошенко. -Я впевнений у тому, що тепер коїться злочин. І я дуже дякую тим журналістам, які висловити свою позицію відносно цих стандартів і цих критеріїв. Вони закрили роботу не шанованого мною “Першого незалежного” — каналу, куди перейшли журналісти з каналів Медведчука. Туди їм не можна було переходити, а сюди — прошу дуже?

П’ятий президент вважає, що кошти повинні проходити через сесійну залу для затвердження кошторису, через бюджетний комітет, через підпис як зміни в законі.

“І витрачати більше мільярда коштів на телеканал “Дом” російськомовний, який був передбачений для того, щоб мовити на окуповані території, а замість цього в порушення закону про мову, в порушення закону про телебачення, російськомовний і проросійський контент розповсюджувати на всю територію Україну — я також впевнений, що це божевілля”, — зазначив Порошенко.

І в цих умовах півтора мільярда витрачати без тендерів ProZorro, півтора мільярда витрачати, не покривши першочергові витрати, коли ворог стоїть у наших кордонів, витрачати на те, щоб боротися з опозицією і в такий спосіб намагатися хоч якось утримати свій зруйнований всілякими там гогілашвілі… чи через цих друзів президента, чи через цих польотів, чи через цих офшорних Pandora Papers, чи через “Вагнера”, де ми знаємо вже механізм злиття інформації, і намагатися перемикнути увагу — це злочин. І опозиція, і наші міжнародні партнери точно цього не допустять”.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *