Продали баггі та квадроцикл зрадника Медведчука

Загальна вартість реалізації цієї техніки склала 921 тисячу 777 гривень.

Кошти від майна колаборанта прямо підуть на підтримку українських Сил Оборони. Ця сума надійде до депозитного портфеля АРМА для подальшої закупівлі на них Військових облігацій, повідомило Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Ще один квадроцикл залишився не реалізованим через відсутність учасників аукціону, тому цей лот буде виставлений на повторний аукціон, про що буде повідомлено на офіційних каналах комунікації Агентства.

Під арештом – також яхта Меведчука – «Royal Romance», її затримано у порту міста Трогір (Хорватія) згідно з рішенням Постійно діючої санкційної групи і не може залишити територію ЄС. Триває спільна робота Офісу Генпрокурора України та МЗС з міжнародними партнерами щодо напрацювання механізму її конфіскації та реалізації.

У квітні 2022 року прокурори та слідчі у співпраці з партнерами зі США розшукали цю яхту та здобули докази, що вона належить Медведчуку. 20 березня 2024 року, майже через 2 роки після арешту, АРМА розпочала процедуру реалізації яхти.

Розуміючи, що терміни спливають, Офіс Генпрокурора ініціював процес арешту цього активу за допомогою санкційних механізмів ЄС з метою недопущення виходу яхти з акваторії Хорватії та для забезпечення можливості її подальшої конфіскації та реалізації.

Принагідно зазначимо, що 24 липня 2024 року Служба безпеки України розповіла на офіційній інтернет-сторінці, що спільно з НАБУ зібрано масштабну доказову базу, яка доводить незаконність приватизації державного нафтопроводу «Самара-Західний напрямок» у 2015 році. Про підозру повідомлено екснардепу Віктору Медведчуку та чотирьом представникам колишнього топменеджменту «Прикарпатзахідтрансу», які заволоділи та управляли нафтопроводом.

Читайте також: Державні зрадники як явище, або Звідки беруться манкурти

За матеріалами справи, організатором схеми із незаконної приватизації виступив підозрюваний СБУ у державній зраді екснардеп Віктор Медведчук.
Відповідно до наявних даних він почав її реалізацію у 2015 році і діяв у чіткій координації з тодішнім вищим політичним керівництвом України та рф.

До схеми Медведчук залучив третіх осіб, які у подальшому отримали керівні посади на підприємстві, що «приватизувало» вказаний нафтопровід.

Нагадаємо: Медведчука було затримано 12 квітня 2022 року. Його позбавлено громадянства України. 21 вересня 2022 року з російського полону вдалося звільнити 215 українських військових, зокрема 108 бійців полку «Азов». Україна видала росії підозрюваного в держзраді Медведчука, активи та нерухомість якого було заарештовано.

Більше про МедведчукаЗолотий вагон у лігві Медведчука. Що приховував від українців покидьок і зрадник (+відео)

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *