Агентство “АРМА” оголосило конкурс на управителя маєтків зрадника Захарченка

Оголошено конкурси на управителя та оцінювача елітної нерухомості колишнього міністра внутрішніх справ України, державного зрадника Захарченка.

Йдеться про арештовані квартири в центрі Києва, паркомісця, маєтки та земельні ділянки.

Про це повідомляє Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Революція Гідності. Майдан. Фото Леоніда Фросевича

На підставі ухвал слідчого судді Печерського районного суду в управління АРМА передано значний перелік елітної нерухомості, зокрема: три квартири преміум-класу в центрі Києва загальною площею понад 600 кв.м, житловий будинок площею 647 кв.м. по вулиці Добровольчих батальйонів у Києві, розкішний маєток площею майже 1300 кв.м. у селі Романків Обухівського району, 6 машиномісць у престижних житлових комплексах столиці, 15 земельних ділянок загальною площею понад 5 гектарів у Печерському районі Києва та Обухівському районі Київської області.

Більшість об’єктів розташовані у найпрестижніших локаціях – на вулицях Інститутській та Драгомирова у Печерському районі, а також у мальовничій місцевості на березі Дніпра в межах сіл Романків та Підгірці Обухівського району.

Усі охочі, крім представників держави-агресора, можуть взяти участь у конкурсах з відбору управителя та оцінювача цього майна. Після проведення незалежної оцінки та визначення управителів активи працюватимуть на користь держави, генеруючи надходження до державного бюджету України, зазначає АРМА.

Як розповідав “Український репортер”, у квітні 2018 року суд дав дозвіл на спеціальне досудове розслідування стосовно ексміністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Його, зокрема, підозрюють в «організації в складі організованої злочинної групи перевищення влади і службових повноважень працівниками правоохоронних органів з метою перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, тобто до настання тяжких наслідків, організації умисних убивств і замахів на умисні вбивства учасників масових акцій протесту в центрі Києва в період із 18 до 20 лютого 2014 року і терористичного акту на вулиці Інститутській у Києві.

І все ж посадити за грати Захарченка поки що не вдається. В Україні час од часу до нього проявляють дивовижну гуманність. Нагадаємо, що раніше не без допомоги Печерського суду Києва у січні 2019 року було скасовано арешт майна нідерландської компанії “Фонд Адміністративне бюро LVV” у рамках справи про незаконне збагачення і відмивання грошей Віталія Захарченка. Загалом йдеться про 20 земельних ділянок, три будинки, квартиру і два машиномісця.

За даними Держархбудінспекції, дозволи на зведення будинку в селі Романків на Київщині отримувала особисто Людмила Захарченко, дружина колишнього міністра.

Тим не менш згодом Печерський районний суд Києва повторно наклав арешт на майно підозрюваного у злочинах проти Майдану Віталія Захарченка.

Читайте також: Епопея з арештом майна кривавого ексміністра Захарченка продовжується

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *