Золотий вагон у лігві Медведчука. Що приховував від українців покидьок і зрадник (+відео)

Якщо у зрадника Януковича був “золотий батон” у Межигір’ї, то у Медведчука, путінського кума і лютого ворога України, знайшли золотий вагон.

Про це йдеться в матеріалі журналістів «Слідство.Інфо».

Раніше репортери цього видання опублікували першу частину статті про палац цього покидька і мерзоти – Медведчука.

Читайте: Лігво зрадника Медведчука: що побачили журналісти в палаці кума Путіна (+фото)

Медведчук втік з України, але тут залишився його розкішний маєток на околиці Києва, поблизу Пущі-Водиці. Українські патріоти взяли палац під тимчасовий контроль, пояснивши свої дії – аби мародери не розікрали речі та коштовності. Вони чекають на правоохоронців, щоб ті описали та заарештували майно.

І ось – нові враження від побаченого у лігві звіра.

“На території маєтку Віктора Медведчука – розкішний вагон-ресторан, який той ховав під зеленою маскувальною сіткою. За даними журналістів, цей вагон йому подарувала дружина Оксана Марченко на останній день народження, – пишуть Дмитро Реплянчук і Анна Бабінець.

– Для вагону на території маєтку побудували спеціальний перон і навіть привезли залізничні рейки. Станція називається «Дальняя». Сам вагон оздоблений позолотою, бархатними диванами і стільцями, а також розкішним деревом. Журналісти побачили всередині лампу від французького бренду Bronze D’Art Français, яка зроблена із зеленого мармуру, а оздоблення виконано із чистого золота. Ця лампа коштує більше 100 тисяч гривень.

Також на барній стійці стояли склянки із позолоченими гербами Російської Федерації. Такі склянки виробляє російський «Кубачінський комбінат», вони коштують по п’ять тисяч гривень за штуку.
У вагоні стояла кавомашина люксового італійського бренду Elektra. Базова модель такого типу кавоварки коштує від 220 тисяч гривень. Однак цю модель, ймовірно, робили спеціально на замовлення Медведчуків — вона оздоблена бронзовими малюнками та іншими елементами декору. Відтак, реальна вартість кавомашини може бути набагато більшою.

Вглибині вагону є позолочений самовар та туалет, який теж, схоже, оздоблений позолоченими деталями.

Журналістам «Слідства.Інфо» вдалося знайти людину, яка була долучена до створення цього вагону-ресторану. Його звати Олексій, він будівельник. За словами чоловіка, це не справжній вагон «Pullman», а майже ідентична копія. Цей вагон Медведчуку подарувала його дружина Оксана Марченко на минулий день народження — 7 серпня 2021 року.

«Робота тривала близько року. Дизайнери змалювали цей вагон з ескізів кількох вагонів Пулмана, Оксана Марченко затвердила проєкт і все збиралося вручну. Було залучено більше сотні працівників — одна фірма виготовляла дах, інша — бічні панелі, інші займалися оздобленням», – розповідає будівельник Олексій.

За його словами, під вагоном побудували велику кухню та комори для зберігання продуктів…”

«Всі будівельники здавали роботу Оксані Марченко 1 серпня 2021 року, за шість днів до дня народження Медведчука — це був йому подарунок від дружини. Припускаю, що такі роботи коштують сотні тисяч доларів, але точної суми не знаю», — зазначає будівельник Олексій”.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”