Проти ватажка “Війська Донського” почали заочне розслідування

Печерський райсуд Києва дозволив заочне розслідування щодо ватажка “Всевеликого війська Донського”, громадянина РФ Миколи Козіцина.

“Останній у квітні 2014 року на території Російської Федерації утворив незаконне збройне формування “Всевелике військо Донське” з числа громадян РФ та інших осіб, на чолі якого незаконно вторгся на територію України та до листопада 2014 року в Луганській області у складі терористичної організації “ЛНР” організовував та безпосередньо брав участь у нападах на учасників антитерористичної операції”, – повідомляє ГПУ.

Козіцина обвинувачують в організації нападів на волонтерів, журналістів, священнослужителів й інших мирних жителів. Ватажку донських козаків закидають грабунки, викрадення, побиття, знущання, мордування та “інше жорстоке поводження з полоненими, у тому числі вагітними жінками”.

Відомо, що в травні 2014 року очолювані ним озброєні люди на двох вантажівках вторглися на територію України і захопили місто Антрацит. Угруповання донських козаків на Луганщині нараховувало до 4 тис людей, їм вдалося захопити низку населених пунктів.

Козіцин внесений до санкційних списків Євросоюзу, США і України.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + eleven =