Розвідка: катастрофу в Армянську спричинила російська армія

Причиною викидів на комбінаті «Кримський титан», які викликали екологічну катастрофу на півночі окупованого півострова, стали дії російської армії.

Про це повідомив речник Міноборони України полковник Олександр Мотузяник, спираючись на інформацію Головного управління розвідки МО.

«13-19 серпня в ході тренування з прикриття адміністративного кордону з Херсонською областю, підрозділи ЗС РФ проводили стрільби в районах розташування відстійників відходів хімічного виробництва титанового та содового заводів. Унаслідок влучень снарядів, зазначені об’єкти було пошкоджено, що призвело до суттєвого погіршення екологічної обстановки на всій півночі окупованого Криму», – цитує полковника сайт Міноборони.

Олександр Мотузяник також зазначив: «Російське окупаційне командування намагається приховати масштаб екологічної проблеми й уникнути відповідальності за її виникнення шляхом розповсюдженням у ЗМІ неправдивих повідомлень, які дезінформують суспільство щодо реального стану екологічної небезпеки в Криму».

Фото tsn.ua

На цю тему читайте також:

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *