Катастрофа в Армянську: від отруйних випарів потерпають українські прикордоники

Прикордонники, які несуть службу на адмінкордоні з Кримом, відчули на собі наслідки техногенної катастрофи на заводі «Кримський титан», що поблизу окупованого Армянська. Про це в ефірі «112 Україна» заявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Були скарги на самопочуття: запаморочення, нудота, головний біль. Але після медичних консультацій та прийому ліків ці симптоми вдавалося зняти. Таких людей замінюють на службі, дають їм можливість відпочити і ретельно обстежують», – розповів Олег Слободян.

При цьому він заспокоїв, що для громадян України, які мешкають поблизу адміністративного кордону з Кримом, викиди заводу не становлять загрози:

«Принципово ситуація не змінилася. Вітер віє на окупований півострів, тому для жителів Херсонської області поки що немає серйозних загроз. Хоча вони також відчувають погіршення самопочуття і бачать вплив на навколишнє середовище».

Усі КПВВ продовжують працювати в штатному режимі, запевнив Олег Слободян. І додав: «Ми готові надати допомогу громадянам, які, рятуючись від цієї напасті, захочуть приїхати з окупованого півострова на материкову Україну».

На цю тему читайте також:

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *