Окупанти готують у Криму масштабну “хімічну атаку”

путін наказав військам “хімічного захисту” увійти на тимчасово окуповану територію Херсонської області. Це може свідчити про підготовку до провокації на хімічному підприємстві “Кримський титан”, що розташоване у Армянську на території Криму, яка межує з Херсонщиною.

Про це повідомили у  партизанському русі “Атеш”, до якого належать, зокрема, кримські татари.

Офіційно причиною такої передислокації російських “хімічних” військ називають ліквідацію наслідків “прориву” Каховської ГЕС. Але, як зауважили в “Атеш”, ці військові підрозділи не призначені для виконання таких завдань, переважно цим займаються цивільні структури.

“Реальна мета розміщення там хімічних військ може полягати у провокації на заводі “Титан”. росія може виконати чергову техногенну катастрофу для оборони Кримського півострова. Не хочеться в це вірити, але треба готуватися до найгіршого сценарію. Після Каховської трагедії не залишається сумніву, що вони можуть піти на все”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляють джерела “24 каналу”, окупанти дійсно можуть готуватися до теракту на “Кримському титані”, оскільки розсилають у військові підрозділи, які дислокуються, зокрема, у сусідній з Армянськом Чаплинці на Херсонщині, накази з вимогою провести перевірку засобів хімічного захисту особового складу “з метою забезпечення ведення бойових дій в умовах хімічного зараження місцевості”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *