День Ірпеня в прокуратурі Київщини

Заступнику мера Ірпеня Дмитру Христюку у прокуратурі Київської області вручили повідомлення про підозру. До прокуратури викликали й Ірпінського міського голову Володимира Карплюка, однак він не з`явився.

Христюк “прославився” тим, що не вписав у декларацію придбану в Бучі квартиру.

Кореспондентка “Українського репортера” поспілкувалася з жителями Ірпеня і Приірпіння, місцевими депутатами, які висловили свої думки щодо діяльності цих чиновників. Депутат Ірпінської міськради Богдан Мельничук вважає, що правоохоронці справедливо зацікавилися справами у цьому місті. На його думку, тут багато що відбувається “за спиною у громади та депутатів, щоб ніхто нічого не знав”

– Міський голова не дав відповіді на жоден мій депутатський запит, – обурюється Мельничук. – Ми випадково дізналися про те, що акти на виконані роботи з ремонту парку “Центральний” були підписані в червні 2016 року, а кошторисну документацію на суму 252 тисячі гривень підписали заднім числом. І таких прикладів можна наводити й наводити. Сподіваюся, що прокуратура доведе розслідування до логічного завершення.

Депутат Київської обласної ради, житель Коцюбинського Ігор Домбровський переконаний, що деякі бізнесмени, які прийшли до влади в Приірпінні, “сприймають ресурси цього куточка, як засіб для власного збагачення”. Дуже злободенним є питання зарахування пайової участі забудовників з порушеннями… І те, що прокуратура розпочала слідство, вселяє надію, що за “жарти із законом” будуть відповідати.

Проте не всі ірпінці налаштовані оптимістично. Є серед них і скептики, які вважають, що Христюк та Карплюк викрутяться. Поживемо — побачимо, принаймні Генпрокурор Луценко каже, що в Ірпінському регіоні є дуже багато роботи для слідчих.

Алла ТОПЧІЙ

На цю тему читайте також тут:

Ірпінь: прокуратура підозрює Дмитра Христюка в корупції

Ірпінь: це поєднання криміналітету з правлячими хабарниками

Ірпінь: комбінації з письменницькими дачами і гектарами

Редакція

Редакція “Українського репортера”