Село Ягідне: із 368 заручників ніхто не заспівав російський гімн (+відео)

Прокурор розповів про слідство та суд над воєнними злочинцями рф.

В юриспруденції немає таких правових термінів, як сила духу, стійкість, витримка, український характер. Тому їх і не відшукати в процесуальних слідчих документах, які стосуються 368 цивільних заручників із села Ягідне Чернігівської області. Зате ми про це говоримо… Третього березня 2022 року російські загарбники узяли всіх жителів Ягідного у заручники, зачинивши у тісному шкільному підвалі на довгі 27 днів. Підвал став катівнею…

– Уявіть собі ситуацію, – говорить в інтерв’ю кореспондентам «Українського репортера» Леоніду та Світлані Фросевич прокурор Чернігівської обласної прокуратури Сергій Крупко, – одного дня російський військовий начальник сказав, що заручники можуть вийти з підвалу і на короткий час сходити до своїх домівок. Але за однієї умови – треба заспівати російський гімн. Жодна людина не пішла. Ніхто не заспівав… Ось у цьому і проявилися український характер, сила духу, незламність.

«Український репортер» готує інтерв’ю з прокурором Сергієм Крупком (на світлині на головній сторінці) про розслідування воєнних злочинів російських загарбників у Ягідному.

Про Ягідне також читайте: 27 днів між життям і смертю. Воєнні злочини окупантів у селі Ягідне

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *