“Банзай-штурми”: військовий експерт розповів про тактику окупантів під Часовим Яром

Окупанти продовжують штурмувати околиці Часового Яру та навіть заходити на вулиці міста.

Наразі найбільше страждає від ворожих “банзай-штурмів” мікрорайон “Канал”. Про це в ефірі телемарафону розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

“Ворог навіть заходить на вулиці, які знаходяться на сході цього мікрорайону. Але щоразу отримує ляпаси від українських операторів бойових машин та FPV-дронів, змушений відступати, втрачаючи як техніку, так і особовий склад”, – сказав Селезньов.

Він також пояснив, що мається на увазі під терміном “банзай-штурми”.

“Мається на увазі, коли на ворожу техніку завантажується максимальна кількість особового складу. Щоб короткі дистанції долати на максимальній швидкості, намагаючись уникнути українських дронів, мін чи артилерії”, – пояснив Селезньов.

За словами Селезньова, рф, скоріше за все, найближчим часом змінить свою тактику на цьому напрямку.

“У найближчій перспективі навіть у прямих штурмах, а в спробах ворога обійти з флангів. Адже напряму ворог нічого не може зробити, а от обходячи з флангів, особливо з півдня, там є певні загрозливі тенденції”, – зазначив експерт.

Сили оборони відступили на більш захищені позиції західніше Бердичів.

ЗСУ відійшли на більш підготовлені та більш захищені позиції з метою збереження життя та здоров’я бійців. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.

За його словами, українські підрозділи перемістились на нові рубежі, західніше Бердичів, Семенівки і Новомихайлівки.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *