Британія не проти, щоб Україна била британською зброєю по території росії

Міністр закордонних справ Британії Девід Кемерон дав зрозуміти, що його країна не проти використання Україною британської зброї для ударів по росії. Він пообіцяв близько $3,74 млрд. щорічної військової допомоги Києву – “на стільки, скільки потрібно”.

Про це чиновник сказав агентству Reuters, коли днями відвідав українську столицю. Наголошується, що анонсований пакет допомоги нині є найбільшим від Лондона.

“Ми даватимемо три мільярди фунтів стерлінгів щороку стільки, скільки необхідно. Ми просто дали все, що могли, щодо надання обладнання. Частина його справді прибуває в Україну сьогодні, поки я тут”, – сказав Кемерон.

У цьому контексті він підкреслив, що Сили оборони України мають право використовувати надану Лондоном зброю на свій розсуд. Тобто Британія не заперечує проти ударів про військових цілях агресора не лише на тимчасово окупованих територіях України, а й усередині самої РФ.

“Київ має на це право. Так само, як Росія завдає ударів по Україні, ви можете цілком зрозуміти, чому Україна відчуває необхідність переконатися, що вона захищає себе”, – зазначив глава британського МЗС.

У ЗМІ нагадали, що в 2010 та 2016 роках Девід Кемерон очолював Велику Британію як прем’єр-міністр, й повернувся на передову політику лише кілька місяців тому. В Києві він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та своїм українським колегою Дмитром Кулебою.

Фото Української правди

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *