Ірпінь: це поєднання криміналітету з правлячими хабарниками

Жорстко висловився генпрокурор Юрій Луценко щодо криміногенної ситуації в Ірпінському регіоні. Звертаючись до прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрія Дмитруня, Луценко сказав, що в Ірпені – “поєднання криміналітету з правлячими хабарниками. Всі про це знають…”.

Сьогодні ірпінська територія — своєрідне поле для бандитського “полювання”. Тут катують і б’ють громадських активістів, підпалюють автомобілі, знищують та пошкоджують приватне майно, залякують тих, хто виводить на чисту воду корупціонерів, бандитськими методами блокують роботу конкурентів… Тут, на жаль, в пошані ті, хто цупить бюджетні кошти, хто підкупом та шантажем привласнює чужі активи, хто по тіньових схемах прибирає до рук земельні та лісові ділянки, хто обманює людей з прицілом на наступні вибори…

Тому не дивно, що Луценко під час наради “проїхався” по персоні підлеглого – Юрія Дмитруня. Але ж хіба тільки у його город має летіти каміння?

Луценко стверджує, що в Ірпінському відділку поліції виявлено сотні безпідставно закритих справ, і прокуратура не реагує на це…

“Ви в Ірпінь точно в поліцію приїжджаєте? Не до ірпінських дач?” – запитав Луценко прокурора Дмитруня.

“…На холеру нам місцеві прокуратури? Поясніть мені. Ірпінь – точка місцевого Чикаго. Ви це знаєте?” – викрешувалися слова-громовиці із вуст Луценка.

Водночас кадрових висновків поки що не зроблено. Чому? Що за гуманність, пане Луценко? Цей гнів минеться, але чи стане вільніше дихати в Ірпінському регіоні? Мова не лише про побиття активістів. Чимало резонансних кримінальних проваджень, судових справ так і не завершено, не дано правової оцінки діям деяких чиновників. Судові справи роками “розглядаються”… Скажімо, Феміда досить тривалий час не може розставити крапки над “і” у кримінальному провадженні про шахрайство, де обвинувачений — Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко.

Отаке Чикаго ірпінського масштабу.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *