Народний депутат Ольга Червакова: “Бандити перетнули в Коцюбинському чорну лінію”

“Український репортер” узяв коментарі щодо жорстокого побиття в Коцюбинському керівника територіальної виборчої комісії Людмили Демченко.

Завдяки сину та сусідам “двоногу потвору”, яка напала на Людмилу Демченко, вдалося затримати. На місце надзвичайної події швидко примчали громадські активісти та місцеві депутати, серед яких був і мешканець Коцюбинського, депутат Київської обласної ради Ігор Домбровський. Він поділився своїми міркуваннями щодо причин нападу:

– Людмила Демченко — не просто голова територіальної комісії, працівниця Коцюбинської селищної ради, а людина, яка має чітку громадянську позицію, яка не байдужа до несправедливості, до чужих бід, яка не чекає, що хтось за неї десь вирішить те чи інше питання, а сама проявляє ініціативу і шукає підтримку. Про це свідчить хоча б її участь у боротьбі проти незаконних забудовників не лише селища Коцюбинського, а зокрема й Ірпеня. Це саме завдяки таким громадським активістам, як пані Людмила, нам вдалося відстояти частину Голосіївського парку — Біличанський ліс, територію на вулиці Сергія Єсеніна в Ірпені. Хоч людям і заважали це зробити “тітушки”, яких, на жаль, хоч і затримали, але згодом відпустили. Ми вимагали, щоб перевірили, хто ці люди, чому вони з`являються під час справедливих акцій протестів громадян і ведуть себе провокативно, але нічого так і не добилися від місцевої поліції. Тож через Верховну Раду України будемо домагатися, щоб керівника Ірпінської поліції було звільнено з посади, – говорить Ігор Домбровський.

Ігор Домбровський

Депутат облради наголосив, що це далеко не перше побиття в Ірпені та Приірпінні громадських активістів, які не належать до прихильників Ірпінського міського голови Володимира Карплюка. Так, за останні півроку в Ірпінському регіоні бандити напали на дев’ятьох невгодних, серед яких і жителі Коцюбинського — селищний голова Ольга Матюшина, Леся Петрик-Єльнікова, Андрій Ополінський. Це не беручи до уваги інших методів так званих “попереджень”, або просто залякувань.

Як розповів Ігор Домбровський, того ж ранку невідомі зловмисники пошкодили автомобіль батька голови Коцюбинської селищної ради, який стояв біля воріт його будинку.

Обласний депутат каже, що візьме на контроль не лише питання нападу на громадських активістів Коцюбинського та інших населених пунктів Приірпіння.

Свого колегу підтримує і депутат Ірпінської міської ради Богдан Мельничук:

Богдан Мельничук

– Я знаю Людмилу Демченко майже два роки, насамперед як учасницю Революції Гідності, волонтерку, яка ось уже тривалий час збирає по краплині допомогу і посилає її на схід України, в зону АТО, – каже він. – А ще вона є принциповою і чесною людиною, не пройде повз будь-яке порушення закону, не піде на компроміс із совістю. А такі люди завжди є невгодними.

Жорстку позицію щодо нападу на голову ТВК Коцюбинського зайняла журналістка, народний депутат України Ольга Червакова, назвавши у Фейсбуку цей інцидент вже не червоною, а чорною лінією, яку перетнули замовники злочину. Вона гостро критикує поліцію і прокуратуру.

“Саме ваша бездіяльність призводить до того, що банда гопників безкарно і показово тероризує 15-тисячний населений пункт”, – пише Ольга Червакова.
Крім того, депутатка вважає, що “персональна відповідальність за розгул насильства в Приірпінні лежить на Ірпінському міському голові Володимирові Карплюку.

Алла ТОПЧІЙ

На фото: затримання бандита, який напав на Людмилу Демченко

Фото “Громади Приірпіння”

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =