Трамп не зміг витиснути із себе слова, чи бажає він Україні перемоги. Черговий провал путінського агента?

Знову більш ніж дивує експрезидент США Дональд Трамп – він не зміг відповісти на тричі озвучене запитання, кого хоче бачити переможцем у війні росії проти України.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на CNN, де в дебатах виступав Трамп.

Ось як викручувався цей одіозний мільярдер: “Я не думаю з точки зору перемоги і поразки. Я думаю про те, як це врегулювати”.

Коли журналістка вдруге запитала, чи бажає він Україні перемоги, Трамп не дав прямої відповіді, а натомість сказав, що хоче, щоб “всі перестали вмирати”.

“Я хочу, щоб вони перестали вмирати – і росіяни, і українці. І я зроблю це за 24 години”, – заявив експрезидент США.

Після того, як журналістка втретє озвучила своє запитання, Трамп сказав, що хоче, щоби Європа “вкладала більше грошей” у підтримку України та “вирівнялася” зі США.

Раніше Трамп відмовився назвати путіна воєнним злочинцем, оскільки, за його словами, це могло би зашкодити переговорам з РФ.

Нагадаємо: постійний автор “Українського репортера” із США, публіцист Юрій Кірпічов зазначав, що Трамп відіграв вкрай негативну роль у нашій новітній історії, показавши найкоротший шлях до фашизму.

У статті “Трамп – троянський кінь Путіна. Погляд з Америки” Юрій Кірпічов писав:

“Дональд Трамп у захваті від визнання Росією Лугандона та Донбабве, пардон, «ЛНР» та «ДНР»: «Коли я вчора побачив це на телеекрані, то сказав: Це геніально». [Президент Росії Володимир] Путін оголошує більшу частину України незалежною. О, це чудово. <…> І він збирається стати миротворцем. Це найбільша миротворча сила», ― захоплювався Трамп в інтерв’ю американському подкасту The Clay Travis and Buck Sexton Show.

Ви здивовані? Я анітрохи. Який мерзотник! Але чому його публічна самоденудація не дивує? Тому що той, хто має очі, бачить і може робити висновки з побаченого. У англійців є гарне прислів’я: якщо хтось виглядає як кішка, нявкає як кішка і взагалі веде себе як кішка, то це і є кішка. Стосовно цього випадку: якщо хтось говорить як російський агент і діє як російський агент, то це і є російський агент.

Ще в «нульових» відомий юрист, людина дуже поінформована, колишній суддя Верховного суду однієї з республік, який потім працював у Москві, писав мені про це. Один його клієнт (з крутих братків) розповідав, як Крокодил, пітерський кримінальний авторитет (між іншим, доктор наук та знайомець Путіна), купив у Трампа корону Міс Всесвіту для своєї юної пасії. За два чи близько того мільйона доларів. Але ось казус–Трамп поклав око на Оксану і її довелося терміново вивозити на батьківщину, перервавши обумовлене умовами конкурсу турне та пішовши на відмову від титулу.

Великий був скандал, але зараз зрозуміло, що була то лише шумова завіса спецоперації з вербування Трампа. Попутна версія, що Путін сам поклав на Федорову око, і лише потім її змінила відома гімнастка, здається мені необґрунтованою та несуттєвою в даному контексті.

Зважаючи на все, Трампа давно пасли, ще з часів СРСР та КДБ, потім вирішили, що час настав і пустили в розробку та розкрутку, а наступні події показали, що операція увінчалася великим успіхом. Саме тому стільки сил і коштів потім витратили на підтримку такого цінного агента на американських президентських виборах 2016 року, та й у 2020-му не менше.Та він виправдав витрати сторицею, завдавши великої шкоди американській демократії. Це чи не єдина успішна багатоходівочка Путіна….”

В іншому матеріалі “Обережно! Бабуїнізація соціуму небезпечна! Погляд з Америки” публіцист Кірпічов наголошував:

“Трампа недарма часто малювали в образі бабуїна, на якого він і справді разюче схожий. Кажу про його спроби встановити в країні, що пишається своєю знаменитою системою стримувань і противаг, своєю роллю маяка свободи і демократії, звичаї зграї бабуїнів на чолі з альфа-самцем.

Недарма він хвалився тим, що може взяти за пуссі будь-яку пані, що може вбити людину серед білого дня на 5-й Авеню і йому нічого не буде. Справжній павіан! Але він став президентом великої країни і йому вдалося неабияк розхитати наші стримування і противаги.

Як таке могло статися? Чому це сталося? Тому що він не один такий в Америці, він всього лише симптом здичавіння і за ним готові йти мільйони йому подібних.

Згадайте дику і волаючу багатотисячну зграю бабуїнів, які захопили 6 січня 2021 року святая святих американської демократії – будівлю Конгресу на Капітолійському пагорбі в самому центрі столиці! Чи не альфа-самець підбурював їх до цього?

Читайте матеріал: Гучний фінал трампізму. Погляд із США після штурму Капітолію)

Але ж він не один такий. Є у світі ще один персонаж, любитель виступати в ролі альфа-самця, який захоплює Трампа своїми успіхами. Ще б не захоплювати! Він зумів бабуінізувати величезну країну (росію. – Ред.)!”

***

У травні 2023-го усім нам стамлов відом, що суд присяжних у Нью-Йорку постановив: Дональд Трамп винний у сексуальному насильстві та наклепі щодо письменниці Джин Керролл. Його зобов’язали виплатити Керролл 5 мільйонів доларів компенсації.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”