При виборах депутатів електорат віддає голоси бозна-де народженим та нерідко загребущим. Роздуми письменника

За моїм відчуттям, в Україні не залишилося жодного села й міста, де б тамтешні жителі, припадаючи на коліна, не провели у вічність доблесних захисників справіку рідної Матері-Землі. Прізвища героїв відомі насамперед з Указів Президента України про нагородження – Петро Хижняк, Володимир Андрійченко, Павло Пилипченко, Дмитро Головко, Остап Левчук, Юрій Білик…

Традиційні українські прізвища. Коли ж ідеться про призначення на керівні посади, де й беруться ті, найменування котрих простій людині не під силу й вимовити. Якось так виходить, що при виборах депутатів електорат віддає голоси бозна-де народженим та нерідко загребущим. Голова парламентського Комітету з питань свободи слова розривається між Україною й Угорщиною – ближче до своїх дітей у зарубіжжі та до місця свого народження, на яке посягає президент сусідньої держави, стверджуючи, що вона – його країна – межує з рф. Хто ж за такої «свободи слова» скаже, чи охехелює обранець від нині забороненої партії ОПЗЖ належну йому зарплату у Верховній Раді України?

ОПЗЖ очолював Герой України. Було, що президент Віктор Ющенко відзначив званням Героя України Степана Бандеру. За позовом якогось україноненависника депутати з наскоку скасували указ після припинення повноважень названого українського президента. Для того ж, аби позбавити почесного звання «героя» ОПЗЖ, депутатський корпус заявляє, що «необхідно змінювати Конституцію».

Василь Скрипник.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *