При виборах депутатів електорат віддає голоси бозна-де народженим та нерідко загребущим. Роздуми письменника
За моїм відчуттям, в Україні не залишилося жодного села й міста, де б тамтешні жителі, припадаючи на коліна, не провели у вічність доблесних захисників справіку рідної Матері-Землі. Прізвища героїв відомі насамперед з Указів Президента України про нагородження – Петро Хижняк, Володимир Андрійченко, Павло Пилипченко, Дмитро Головко, Остап Левчук, Юрій Білик…
Традиційні українські прізвища. Коли ж ідеться про призначення на керівні посади, де й беруться ті, найменування котрих простій людині не під силу й вимовити. Якось так виходить, що при виборах депутатів електорат віддає голоси бозна-де народженим та нерідко загребущим. Голова парламентського Комітету з питань свободи слова розривається між Україною й Угорщиною – ближче до своїх дітей у зарубіжжі та до місця свого народження, на яке посягає президент сусідньої держави, стверджуючи, що вона – його країна – межує з рф. Хто ж за такої «свободи слова» скаже, чи охехелює обранець від нині забороненої партії ОПЗЖ належну йому зарплату у Верховній Раді України?
ОПЗЖ очолював Герой України. Було, що президент Віктор Ющенко відзначив званням Героя України Степана Бандеру. За позовом якогось україноненависника депутати з наскоку скасували указ після припинення повноважень названого українського президента. Для того ж, аби позбавити почесного звання «героя» ОПЗЖ, депутатський корпус заявляє, що «необхідно змінювати Конституцію».
Василь Скрипник.