У День писемності та мови дипломати ЄС і США писали радіодиктант та називали улюблене українське слово

Іноземні дипломати по-різному привітали український народ з Днем писемності та мови: хтось писав диктант, хтось розповідав про улюблені слова, а деякі навіть зачитали вірш відомої української поетеси, передає УНН.

Так, американські дипломати із посольства США у відеозверненні поділилися своїми улюбленими українськими словами.

Так, хтось із дипломатів довго вагався між словами “відповідальність”, “прозорість” та “вареники”, інші – впевнено заявляли, що це – “полуниця”, “вдячність”, “блакитний”.

Команда представництва ЄС в України, своєю чергою, також оприлюднила відеозвернення, у якому дипломати з нагоди цього свята читають українською уривок із вірша Ліни Костенко “Життя іде і все без коректур…”

Посольство Великої Британії в Україні повідомило у Твітер, що у цей день вирішило долучитися до написання Радіодиктанту національної єдності.

“У День української писемності та мови британські й місцеві співробітники вирішили перевірити свої знання української мови на письмі”, – йдеться у повідомленні дипломатів у Twitter.

Нагадаємо, сьогодні, у День писемності та мови, Українське радіо традиційно провело Всеукраїнський диктант національної єдності.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *