Адама Осмаєва виписали з лікарні через тиждень після поранення

Колишній командир Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв, який отримав вогнепальні поранення під час замаху на нього, виписався з лікарні.

“Адама Осмаєва виписали з лікарні. Він у вишиванці і в гарному настрої. Біля нього його дружина Аміна Окуєва. Саме вона нейтралізувала кілера та надала першу допомогу чоловікові. Осмаєв вважає, що замовник – це східний сусід, а саме Путін. Виконавці можуть бути різні, не виключає, що серед них Кадиров”, – написала у Фейсбуку журналістка Ельвіна Сейтбулаєва.

Раніше повідомлялося, що в Осмаєва влучили дві кулі з пістолета “Глок” – у нього перебита рука, пробиті легені та печінка, розірвана діафрагма. Лікарі повідомили, що поранення були наскрізні.

Нагадаємо, 1 червня у Києві на Подолі на Адама Осмаєва скоїв замах чеченський бойовик Артур Денісултанов-Курмакаєв на прізвисько “Дінго“, який представився французьким журналістом з видання La Monde. Коли він почав стріляти в автомобілі, дружина Осмаєва Аміна Окуєва випустила в нападника чотири кулі. Осмаєва та кілера-невдаху відправили до 17-ї лікарні Києва.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *