Російська фірма продала київським лікарням браковані рентгенапарати на 25 мільйонів

У Києві розслідують справу про аферу з постачання рентгенапаратів. Підозрюють керівника фірми з російськими бенефіціарами.

Подільською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру керівнику приватного підприємства-резидента рф за фактом заволодіння бюджетними коштами у особливо великих розмірах під час постачання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я.

Слідством встановлено, що у листопаді 2019 року між Департаментом охорони здоров’я КМДА та приватним підприємством укладено договір про постачання трьох рентгенівських апаратів для медичних закладів  Києва на загальну суму близько 25 млн гривень.

Однак з грудня 2019 року (час здійснення поставки обладнання) по теперішній час вказані апарати належним чином не парцюють та мають дефекти, що не дозволяють експлуатувати рентгенівську систему для отримання рентгенівських зображень та їх друк.

Відповідно до висновку комплексної судової товарознавчої та судової економічної експертизи, Департаменту охорони здоров’я КМДА завдано збитків у розмірі близько 13 млн гривень.

В офісі фірми-постачальника проведено обшуки. Її керівнику повідомлено про підозру. Крім того, вирішується питання щодо повідомлення про підозру засновнику товариства – резиденту рф.

Інформація пресслужба Київської міської прокуратури.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”