Леонід Черновецький пише роман і пропонує легалізувати проституцію

Громадянин Грузії, колишній мер Києва, мільярдер Леонід Черновецький у соцмережах пропонує легалізувати проституцію, критикує генпрокурора України Юрія Луценка та зізнається, що, перебуваючи на високих посадах, «практично нічого не добився»…

Окрім цього, Черновецький у дописах розмірковує на теми добра і зла, дивується, що раніше не звертав уваги на «глибину душі простих людей».

А ще він постійно рекламує свою книжку «Сумасшедшая история». Каже, що у ній радить, «як розбагатіти, не займаючись корупцією». Сьогодні Черновецький проанонсував вже появу… роману. Очевидно, варто чекати чергове одкровення мільярдера. На яку тему?

«Я пытаюсь вспоминать прожитые мною дни, потому что понимаю, что с годами эмоции притупляются и надо спешить, чтобы что-то записать на память, а вот кому, если честно, и не знаю… Но вот что интересно… 99 процентов прожитого и не вспомнить. А вот этот один процент – да…, ради него стоило жить! Запомнилось только то, что прожито как на острие битвы: драмы и романтика, любовь и ненависть, интересные люди и рассказанные ими истории, чудеса природы…»

Нагадаємо, що з Черновецьким, якого в народі називали “Льонею-Космосом”, зв’язано чимало різних скандальних історій, резонансних ситуацій і подій. Його багато критикували за те, що привів з собою на керівні посади в Києві так звану “молоду команду” – Олеся Довгого, Дениса Басса, Ірену Кільчицьку та інших.

Після звільнення Черновецького з посади його наступник – Олександр Попов – оприлюднив дані, скільки гектарів землі, парків втратила столична громада, як вона “збідніла” за той період, коли головним устолиці був Льоня-Космос.

У 2017 році Черновецький знову опинився в полі зору.

Черновецький відреагував у соцмережах на кримінальне розслідування щодо нього.

“Луценко (…) мститься мені за те, що на засіданні РНБО в 2008 році я в присутності всього Кабінету Міністрів і президента заявив, що він вимагає землю у мерів міст України і потім за хабарі віддає її бізнесменам. Луценкові нічого було відповісти, тому, коли президент вийшов із зали засідання, він несподівано підбіг до мене і кілька разів ударив”, – вважає Черновецький.

Нині про кримінальне розслідування щодо Черновецького не чути. Раніше Грузія заявляла, що не видасть Україні Черновецького. Навіть у разі отримання такої вимоги, цього не може відбутися, оскільки  він є громадянином Грузії. Про це сам написав у Фейсбуку колишній міський голова Києва.

Витоки одного із конфліктів між Черновецьким і Луценком, за даними “Українського репортера”, варто шукати у земельній сфері. Коли Луценко очолював МВС, мер Черновецький пообіцяв столичним міліціонерам поліпшити  житлові умови.

Тодішньому начальнику київської міліції Віталію Яремі мер пообіцяв для міліції земельну ділянку біля звіринецьких пагорбів, поруч із музеєм війни, на бульварі Дружби народів. Однак згодом стало відомо, що цю землю міська влада продала фірмі, яку пов’язували з тодішнім зятем Черновецького. Нині тут триває будівництво.

Отака непослідовність Черновецького і розгнівала міністра Луценка, що й стало причиною відомого конфлікту на засіданні РНБО.

Відомі й деякі нюанси взаємин між Януковичем і Черновецьким. Соратниця Черновецького Ірена Кільчицька в інтерв’ю “Бульвару” сказала, що Янукович вимагав у Черновецького мільярд доларів. Тодішня дружина Черновецького Аліна Айвазова, коментуючи це питання своїй подрузі Кільчицькій, висловила припущення, що Черновецький — не той хлопець, що віддасть мільярд, він ще з Януковича зніме той мільярд.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.