Хто хоче 50 тисяч гривень? Уляна Супрун запрошує на роботу в МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України шукає керівників директоратів медичних послуг, громадського здоров’я та фармацевтичного – відповідальних та ефективних управлінців, які зможуть прийняти виклики старої системи, впроважувати якісні зміни в охороні здоров’я.

У вдомстві стверджують, що досвід роботи на державній службі не є обов’язковим.”Наші ідеальні кандидати – кваліфіковані, компетентні та вмотивовані управлінці, які не лякаються високих вимог конкурсу.

Ми шукаємо лідерів, які зможуть взяти на себе відповідальність за формування політик у сферах організації медичного обслуговування; забезпечення населення якісними, ефективними та безпечними ліками; збереження та зміцнення здоров’я українців”.

Між тим, зарплата директора директорату щомісяця складатиме 50 тисяч 70 гривень. Тобто на зарплати трьох начальників в МОЗ держава щомісяця витрачатиме 150 тисяч гривень.

Додамо: “директорати” з’явилися в системі державної служби відносно недавно, це один із елементів реформи. Керівникам директоратів встановлені величезні зарплати.

Про медичну реформу читайте тут

Фото із сайту argumentua.com

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *