До історії про велике цабе з МВС. Гогілашвілі нагороджено орденом “за сумлінне та бездоганне служіння Українському народові”

На блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах:

Президент Володимир Зеленський попросив очільника МВС та уряд звільнити Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра. Про це очільник держави написав у Telegram.

Працівники поліції передали журналісту “УП” Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту за участю хамовитого заступник міністра Гогілашвілі.

Суть цього відео: 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні для перевірки документів. Це розлютило міністерське цабе. Він почав ображати правоохоронців, присікуватися до них, чому, мовляв, “не впізнали начальство”.

Ось словесні перли Гогілашвілі в “розмові” з патрульним:

“Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Гогілашвілі не має профільної освіти. Про це 11 грудня в ефірі телеканала “Україна 24” повідомив колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Це чоловік Марії Левченко, яка є помічницею президента України, яка працює з Володимиром Зеленським багато років. Він не має профільної освіти, він вищу освіту здобув лише у 2019 році. Мені сьогодні спало на думку, що в нас нарешті закінчилася епоха кумівства, а перейшли на чоловіків і помічників”, – сказав він.

Читайте також:

Народна депутатка України Ірина Геращенко обурюється у Фейсбуку:

Сержанта Журавля, який помер, чекаючи на допомогу, Верховний Головнокомандувач не нагородив, попри звернення побратимів, ветеранів , депутатів. А Гогілашвілі, який пару місяців попрацював заступником міністра (і це його перший запис в трудовій книжці після ГО) – в нас вже орденоносець. Зверніть увагу за що: за сумлінне і бездоганне служіння народові… Проти Гогілашвілі, який напав на озброєного поліцейського, – жодних кримінальних провваджень. Міністр ВС Монастирський відсторонив Гогілашвілі на час розслідування. Яке розслідування? Камера все зафіксувала. Поліцейські, які сумлінно виконували свою роботу, мають бути захищені від можливих переслідувань. Вони заслуговують на нагороду. Гогілашвілі має бути негайно звільнений з роботи. Позбавлений державної нагороди. І проти нього має бути порушена кримінальна справа за фактом нападу на поліцейського. Це навіть не хуліганка”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *