CБУ стверджує, що помічниці Зеленського допуск до державної таємниці не оформлювався

Про  Марію Левченко, яка працює в Офісі Президента України помічницею Глави держави, широкій громадськості стало відомо після того як її чоловік, Олександр Гогілашвілі “прославився” хамською повідінкою під час зупинки на блокпосту.

Нагадаємо: на блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

Він має діючий паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер. Отож цей “герой” намагався показати, яким великим цабе він є в МВС. Його було засуджено в Росії, як пишуть медіа, за кримінальною статтею.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах: “Я не повинен тут, б**, витрачати час та пояснювати тобі, що я заступник міністра! Що у вас в голові, б**?” Як заступник глави МВС їхав на фронт (+відео)

Заступник міністра внутрішніх справ Гогілашвілі має бути негайно звільнений. А поліцейські на блокпосту – молодці. Реакція соцмереж

Як відомо, сім’я Гогілашвілі мешкає в одному приватному маєтку з родиною начальника Головного управління розвідки Міноборони, генерала Кирила Буданова. Сам будинок належить людині, яку у ЗМІ називають одним з бенефіціарів податкових схем. Про це йдеться у відео від Bihus.Info.

Народна депутатка від “Євросолідарності” Ірина Фріз направила запит до Служби безпеки України про те чи було надано пані Левченко допуск до держтаємниці.

“Стосовно громадянки Левченко повідомляємо, що за наявними обліками допуск до державної таємниці їй не оформлювався”, – зазначили у СБУ.

Нардепка опублікувала документ 28 грудня на своїй сторінці у Фейсбуку.

У своєму матеріалі на Фейсбук-сторінці Ірина Фріз зазначає, що перебування Левченко у кабінеті Зеленського під час обговорення операції “Авеню” щодо вагнерівців, про що повідомили головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов та ексглава ГУР Міноборони Василь Бурба, “було незаконним і мало ознаки злочину”, передбаченого ст. 328 (розголошення державної таємниці) Кримінального кодексу України.

“Президент не міг не знати про відсутність у своєї помічниці допуску, а тому не мав права залучати її до обговорення питань, що підпадають під обмеження “цілком таємно”. Подальший витік інформації також потребує детального розслідування на предмет наявності складу злочину “державна зрада” помічницею президента Левченко, яка не повідомила Офіс президента (ОПУ) про наявність у її чоловіка громадянства Російської Федерації”, – написала Фріз.

Вона просить СБУ надати правову оцінку “незаконному доступу Левченко до відомостей, що становлять державну таємницю”, провести розслідування “щодо дотримання режиму секретності і таємного діловодства в Офісі президента України”, а також фактів перебування осіб без допуску до обговорення інформації з обмеженим доступом на нарадах за участю Зеленського, керівника ОПУ.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *