“Я не повинен тут, б**, витрачати час та пояснювати тобі, що я заступник міністра! Що у вас в голові, б**?” Як заступник глави МВС їхав на фронт (+відео)

“Заступник міністра внутрішніх справ їхав до зони ООС. При в’їзді у Донецьку область, на першому блокпосту, рядова поліція вимагала зробити зупинку. Авто на вимогу поліції одразу не зупинилося, а проїхало декілька метрів вперед.

Після зупинки Олександр Гогілашвілі почав погрожувати співробітникам правоохоронних органів. «Ви що не бачите хто я?», а також почав їх всіляко ображати, лізти у бійку. Нахабна поведінка була записана на відео, яке можна подивитися нижче.

Як така високопоставлена людина, заступник міністра внутрішніх справ, який має подавати приклад, якому країна має довіряти, може себе так вести? Яким чином простим людям після цього довіряти МВС, поки такі кадрі працюють, і не думають ні про кого, окрім себе та своєї «важливості»?

Про це повідомляє Ютуб-канал “Остання Крапля”

Додамо також: заступник міністра обурюється, що його не впізнали, запитує, чи бачили поліцейські його фото. Після чого погрожує.

Ось що, зокрема, сказав Гогілашвілі правоохоронцям на блокпосту:

“Єдиний заступник міністра, з таким є**ом, як у мене, він лише один. Я три роки вже заступник міністра! Три роки! І сумно, що ти не знаєш… Тепер ти знаєш, але тепер і я тебе знаю, дружок, і для тебе це приємним не буде…

Я вважаю неправильним те, що ти не знаєш заступника міністра внутрішніх справ в обличчя! Повне невиконання субординації! Я не повинен тут, б** витрачати час та пояснювати тобі, що я заступник міністра!… Що у вас в голові, б**?” (Лайливі слова в тексті редакція замінила зірочками. -Ред.)

Олександр Гогілашвілі.

Згодом міністр внутрішніх справ Денис Монастирський публічно заявив у Фейсбуку, що запропонував уряду відсторонити свого заступника.

Олександр Гогілашвілі потрапив на службу до МВС у вересні 2019 року – відразу на посаду заступника міністра,  тобто Арсена Авакова, що тоді очолював відомство. Після того як міністерство очолив Денис Монастирський Гогілашвілі залишився заступником (відповідає за боротьбу з наркотиками та реабілітацію наркозалежних).

Дружина Гогілашвілі – Марія Левченко – працює особистим помічником Володимира Зеленського, повідомляє “УП”.

Пізніше Гогілашвілі на сторінці у Фейсбуку вибачився за “надмірну емоційність” на блокпосту. Водночас із його вуст не прозвучало вибачень за лайку, за те, що звертався до захисників України, учасників бойових дій на “ти”, зрештою за хамський стиль поведінки.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *